"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אללה איסלאם" - סדרה של צבי יחזקאלי

BarBee

Recommended Posts

שזה היה ברור שזה יקרה.

למקרה ולא שמת לב הארץ וואינוט הם מועזי השמאלניות בארץ.

זוכר שהתפרעו בדרום תל אביב נגד המסתננים?

בארץ נכנתב שישראלים פגעו במהגרי עבודה

כאשר הייתה את ההדרדרות בשדרות אני חושב

בארץ נכתב שנורו שלוש רקות שפגעו בשטחים פתוחים.

אנשים שקרואים את הדברים האלה, אתה מגיע אליהם עם עובדות יצוקות של עדויות והם אומרים שאתה שקרן.

הפנתי לפרופ' אחת שאמרה שאנחנו חייבים לקרוא את הארץ. אז העלתי שאלה בנוגע לאזורים שאסור להכנס אליהם ועל כך שידידה גרמניה שלי, פוחדת ללכת ברחבי ברלין בלילה מחשש שתיאנס והיא אמרה שאני אביא לה עדויות, שלחתי לךה כתבפות הן מהארץ והן מהעולם להוכיח את טענתי והיא אמרה שהתקשורת מסלפת, הבאתי לה עדויות משטרתיות על עליה בפשיעה והיא אמרה שבקרב הקבוצות הללו ישנם מהגרים מכל מיני הסוגים ואני לא יכול לתת תווית אתנית לפשיעה.

בשביל אנשים כאלו, האסלאם הוא חברו הטוב ביותר של אדם, לך תלחם עם אובדנות כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ותוך דקה מצאתי טעות.

העיתונאי שהם טוענים שהוא בכלל ימני קיצוני, הוא אכן שמאלן אשר שינה את הדיעות שלו בשנים האחרונות.

השמאל ניזון מפרופוגנדה ותעמולה ובעיני הוא לא פחות מסוכן מהאסלאם.

עריכה:

ומבדיקה מהירה, ניתן להבין בדיוק מה העמדות של כותבי המאמר... אלה אנשים שמשווים את הסבל היהודי לסבל המוסלמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי רק את החלק הביקורתי על "זהויות שקריות". באמת שלא רואה טעם להמשיך.

מצחיק שהביקורת נראית כל כך רצינית ומעמיקה, נכנסים ממש לקרביים של הפרק הראשון.

כל דמות, כל תואר, כל סצנה נכנסים תחת המיקרוסקופ.

עד סוף הסדרה בטח כבר יצא ספר ביקורת.

מה שתמוה זה למה אין ביקורת כזאת על סילוף נתונים, עיוות מציאות, הסתרת עובדות, זהויות שקריות ומצג שווא של התקשורת הישראלית.

מספיק לעקוב אחרי "לאטמה" כדי להבין שצביקה, במקרה הכי גרוע, פשוט למד מהטובים ביותר.

הקולגות שלו בתקשורת הישראלית.

אלה שמציגים סרטונים ערוכים של "בצלם" כחלק מ"תחקירים" "עיתונאיים".

שמציגים מידע שנאסף ע"י שלום-עכשיו כנתונים אובייקטיביים.

שמציגים סקרים שתוצאותיהם הוזמנו מראש.

שמעניקים זמן מסך, ומציגים שאלות נוחות למראויינים שהדסק חפץ ביקרם וחולק איתם את אותה אג'נדה.

שמציגים דמויות מוטות ובעלות אינטרס כדמויות מקצועיות "שנותנות לכתבה את המסגור שלה ואת הטון שלה".

אפשר להמשיך כך עד מחר, הכיוון ברור.

בכלל לא נוח למי שכתב את הביקורת, שמישהו משתמש בכלים של השמאל - נגדו ו/או נגד יקיריו חובבי השלום והאחווה העולמית.

לגיטימי להביא דעות של אנשי שמאל, אבל לא לגיטימי להחביא את זהותם. כמו כן, אין זה מקצועי להביא דעה מסוימת אחת, ולהימנע מהבעת דעה נגדית. הטעיית הצופים מתקיימת כאן בשיטות של פרופגנדה פוליטית, לעתים עם קורטוב של תאוריות קונספירציה. כך לא עובדת עיתונות חוקרת, רצינית ואמינה.

ערכתי רק מילה אחת, וזה כבר נשמע כמו ביקורת אותנטית על התקשורת הישראלית.

מחכה כבר לפרק 2.

גל הביקורות הזה רק תורם לסדרה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית כבר ממבט ראשון הייתה ברורה להיות מגמתית כשנידמה שזה בעיקר במטרה להפחיד אנשים.

הוא מציג תמונה נכונה אבל מאוד מאוד חד צדדית והאמת שזה גם לא מפתיע שהיא קיימת, שמעתי על לא מעט מיקרים שבריטניה נתנה (וחידשה..... וחידשה) ויזה לבחור שהגדרת המקצוע שלו הוא מטיף מוסלמי רדיקלי, ההכרזה הרישמית שלו זה שהוא מגיע לבריטניה ע"מ להחיל בה את חוקי השריעה והוא התגאה בBBC כמה וכמה פעמים בזה שהוא חי ע"ח משלם המיסים (אפילו שמעתי אותו אומר פעם שזה מצווה לחיות על חשבון הכופרים! בBBC!) ועדיין המפגרים האלה עד לא מזמן המשיכו לתת לו לחיות להם במדינה.

אבל עדיין מה שחסר כמעט לכולכם פה זה ההבנה שזה חלק לא מאוד קטן אבל בהחלט לא מייצג של המוסלמים באירופה, אני לא יודע מספרים אבל על כל טרוריסט כזה יש עוד לא מעט אחרים שבסך הכל רוצים חיים נורמלים.

הפתרון לדעתי הוא פשוט גירוש של כל סוג של רדיקליזם שאו שהוא לא אזרח או שיש לו יותר מאזרחות אחת, מצד שני בהחלט אין מקום להתחיל עם כל הצהרות "המוסלמים האלה" וזה בהחלט לא מחזיק מים במציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של אנשים שהם חושבים שיש עולם, ובעולם יש אנשים חלקם טובים חלקם רעים.

מה שהם לא מבינים זה שיש גופים בעולם, שלהם מאפיינים ומטרות, והם מורכבים מאיברים.

האיסלם תמיד אנס(הכריח בכוח) את הסביבה לציית לחוקים המחמירים והאכזריים של האיסלם.

האיסלם תמיד השתלט על כל שטח שרק היה אפשר, מתוך רצון עז להילחם לנצח ולהשפיל את הכופרים.

העובדות הם שהרוב האיסלמי ה"שקט" בעצמו פוחד(ולרוב לא מעוניין) להילחם באותו "מיעוט" שמנהל ומוביל את האיסלם מאז היווסדותו.

העובדות הם שלאיסלם יש רק תוצאה אחת בסביבה בה הוא צובר כוח, שיעבוד.

והאיסלם עובד.

אי אפשר לעצור את האיסלם בלי שימוש בכוח.

זה אף פעם לא עבד.

רק כוח מהסוג הגרוע ביותר הצליח לעצור את האיסלם.

העולם המערבי, ובכלל רוב העולם, מסתכל על המצב במנותק מההיסטוריה.

ומפרשים דברים מתוך תפיסת מציאות שונה מאוד מהאיסלם, שאינה מסוגלת לראות נכונה את העבר והעתיד, שממנו מגיע ואליו האיסלם הולך כבר 1500 שנה ללא שינוי.

האיסלם לא הפסיק לעשות את מה שהוא עשה מאז ומעולם.

העולם לא התחיל מסלול חדש עם ערכים חדשים.

רק המערב מנסה לעשות זאת אחרי סדרה של אירועים שהובילו אותו למציאות חדשה, בהם כביכול החופש וזכויות האדם הצליחו להשיג אחיזה בעם והממשל.

האיסלם לא מעוניין לאמץ את הערכים האלו.

והמוסלמים גם הם לא מעוניינים.

המוסלמים שמנסים להינות מכל האפשרויות וההטבות על חופש וזכויות, ובאותו הזמן מקיימים את האיסלם, הם הם אלו שמעניקים כוח לאיסלם לגדול ולהכיל את ערכיו המנוגדים לחופש וזכויות.

פרדוקס שבסופו של דבר יגיע לעימות והכרעה כוחנית.

הסיבה שכיבושי האיסלם הפסיקו היא שהמערב באיזה שהוא שלב השיג יתרון משמעותי בטכנולוגיה ולוגיסטיקה, דבר שתורגם לכוח צבאי.

ובמאה השנה האחרונות כל מה שמדינות ערב והאיסלם מנסים לעשות זה לסגור את הפער.

ברגע שהם ירגישו שהם הצליחו לעשות זאת, הם יהיו תוקפניים בדיוק כמו קודם.

כבר עכשיו אפשר לראות שזה מה שהם באמת רוצים.

אבל בשקט בשקט בזמן שכולם ישנים תחת האשליה של המציאות החדשה אותה הם יצרו, המוסלמים הצליחו לפלוש למדינות המערב.

וכל מה שקורה עכשיו זה טבע הדברים.

מה שיקרה הלאה זה רק טבעי.

ואירופה והשמאל המטומטם יבינו זאת רק כשהמצב יגיע עד כדי מלחמה אזרחית.

הסדרה "אללה איסלאם" רק מראה לנו את מה שקורה באירופה עם המוסלמים, את הטבע הבלתי ניתן לשינוי, שהולך ומתגבר ככל שאחוז המוסלמים באירופה גדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב כמה שאתה צודק. עוד ידובר על זה רבות בספרי ההיסטוריה, במבט "על" מפוקח יותר, עוד 300+ שנה לערכתי.

אלא אם האיסלם ינצח במלחמה, כמובן. ואז לא ילמדו כלום חוץ מלימודי איסלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלאם לא עשוי מקשה אחת, רחוק מזה.

היהדות מונה כמה מיליונים, ותראו כמה דיעות וזרמים היא מכילה. לאיסלאם יש פי 100 מאמינים, קל וחומר שהוא מפולג ובצורה יותר קיצונית מהיהדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין מה שחסר כמעט לכולכם פה זה ההבנה שזה חלק לא מאוד קטן אבל בהחלט לא מייצג של המוסלמים באירופה, אני לא יודע מספרים אבל על כל טרוריסט כזה יש עוד לא מעט אחרים שבסך הכל רוצים חיים נורמלים.

עצוב לי כל פעם מחדש להתקל בסוג הזה של נאיביות. בדבר אחד אתה צודק: רוב המוסלמים הם לא טרוריסטים פעילים, והם אכן רוצים לחיות חיים נורמאליים. מה שאינך מבין, וככל הנראה לא תבין לעולם, הוא שהגדרת רבים מהם ל"חיים נורמאליים" שונה מאוד משלך בכמה תחומי חיים מרכזיים. רבים מאוד מהם, גם אלו מביניהם שבסה"כ רוצים להתפרנס בכבוד ולגדל משפחה, רוצים לעשות זאת במסגרת איסלאמית, בה האיסלאם שולט בעולם, החוקים מבוססים על השריעה ואין זכות קיום לדתות אחרות כשוות ערך (גם לא לזרמים אחרים באיסלאם). רבים מאוד מהם, גם אלו מבינהם שאינם עוסקים בשום דבר הקרוב בטרור ולעולם לא יעסקו, מאמינים שטרור נגד "כופרים" הוא דרך לגיטימית לקידום "החיים הנורמאליים" כהגדרתם. גם ללא שליטים דתיים דיקטטוריים כגון האייטולות באיראן שיכפו השקפה דתית על עמם, הם יהיו כאלה. זה מה שהם רוצים. כשניתנה להם זכות בחירה (בלוב, בתוניס, במצרים) זה מה שהם הצביעו בהמוניהם.

צר לי על אותם מוסלמים שאינם נכללים בתאור לעיל, אלו שהשקפת עולמם דומה לשלך ושלי, אך הם-הם המיעוט, הם ה"קיצוניים" האמיתיים באיסלאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם לא מה שהם בחרו.

99.99% מאותם מוסלמים שבוחרים באיסלם, הם צאצאים של לא מוסלמים, שנכבשו, נטבחו, נרמסו, נאנסו, ודוכאו ע"י כיבוש מוסלמי ב14XX שנים שהאיסלם משתולל בעולם.

מוסלמי לא יכול לבחור לא להיות מוסלמי.

גם אם הוא רוצה הוא מיד מעלים כאלו מחשבות, ובטח לא יבצע אותם, ובטח לא יצפה ויחנך ויכוון את הילדים שלו למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לי כל פעם מחדש להתקל בסוג הזה של נאיביות. בדבר אחד אתה צודק: רוב המוסלמים הם לא טרוריסטים פעילים, והם אכן רוצים לחיות חיים נורמאליים. מה שאינך מבין, וככל הנראה לא תבין לעולם, הוא שהגדרת רבים מהם ל"חיים נורמאליים" שונה מאוד משלך בכמה תחומי חיים מרכזיים. רבים מאוד מהם, גם אלו מביניהם שבסה"כ רוצים להתפרנס בכבוד ולגדל משפחה, רוצים לעשות זאת במסגרת איסלאמית, בה האיסלאם שולט בעולם, החוקים מבוססים על השריעה ואין זכות קיום לדתות אחרות כשוות ערך (גם לא לזרמים אחרים באיסלאם). רבים מאוד מהם, גם אלו מבינהם שאינם עוסקים בשום דבר הקרוב בטרור ולעולם לא יעסקו, מאמינים שטרור נגד "כופרים" הוא דרך לגיטימית לקידום "החיים הנורמאליים" כהגדרתם. גם ללא שליטים דתיים דיקטטוריים כגון האייטולות באיראן שיכפו השקפה דתית על עמם, הם יהיו כאלה. זה מה שהם רוצים. כשניתנה להם זכות בחירה (בלוב, בתוניס, במצרים) זה מה שהם הצביעו בהמוניהם.

צר לי על אותם מוסלמים שאינם נכללים בתאור לעיל, אלו שהשקפת עולמם דומה לשלך ושלי, אך הם-הם המיעוט, הם ה"קיצוניים" האמיתיים באיסלאם.

מעניין אותי השטויות החלקיות שאתה כותב, מאיפה אתה מביא את הגדרות ה"רוב" שלך? או את ההסברים על רצונות של אנשים? זה מבוסס על משהו? דיברת פעם עם מוסלמי רציונלי על פוליטיקה?

המוסלמים באירופה מתחלקים לפלגים כמו בכל מקום אחר ולא ניתנים לאיפיון, אם אתה רוצים לדבר על הפלגים היותר קיצוניים אז כל מה שאתה אומרים הוא נכון אבל זה קבוצה כל כך קטנה של אנשים (שללא ספק צריך לנטרל אותם) שברגע שהם יתנו למדינה המארחת מספיק סיבה לנטרל אותם (עדיף מקודם ממאוחר) הם יעשו את זה.

יש לא מעט אנשים שמגדירים את עצמם כמוסלמים רפורמיים, בידיוק כמו שאני בטוח שיש לא מעט אנשים פה שלא אוכלים חזרים אבל נוסעים בשבת ככה גם הם, בסופו של דבר הם (רובם) אנשים.

הפספוס האמיתי זה אינטגרציה, ברגע שהם מבודדים בעוני ומוקפים באיסלאם קיצוני, הרבה יותר קל לאנשים שאחרת היו נורמאלים ליפול לקיצוניות, לא שאינטגרציה תחסל את הקיצוניות אבל היא ללא ספק תחליש אותה.

מה גם שיצא לי לפגוש באירופה (האמת שאני מת לסוע לדובאי, אבל ברור לכולנו שזה לא יעבוד) גם מוסלמים יותר "כבדים" שהודו שהם מעוניינים בחוקים יותר איסלאמים, אבל יותר בכיוון של חייה ותן לחיות, ע"ע מודל 100 שערים, רק שהם בד"כ מודים שצריך גם לעבוד ולהיות גוף תורם מאשר עלוקה שחייה על חשבון המדינה.

כל מה שאתם אומרים בידיון הזה הוא נכון, אבל הוא תקף אך ורק לקבוצה הרבה יותר קטנה של אנשים ממה שאתם חושבים.

כמו שאם יכלילו אותכם באותה קבוצה עם יהודים אורתודוקסים תתמרמרו ותרגישו שזה מגוחך גם בסופו של דבר גם רוב המוסלמים.

בעיניין הבחירות, אז למשל האחים המוסלמים במצרים לא קיבלו רוב משמעותי וגם זה רק בגלל שהם לצערינו היו מאורגנים יותר מכל מפלגה אחרת.

עוד משהו הוא שהיום (רק דוגמה, קיימות עוד אבל זה רק דוגמא) אחת האויבות הגדולות של איראן זה סעודיה שהיא מדינה מאוד קיצונית אבל יחסית לקיצוניות שלה תומכת בצורה מאוד מפתיע בחופש דת וכל המשתמע מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוחמד וחבורת השודדים שלו עדיין קיימים.

אותה התנהגות, אותם סיבות, אותם חוקים.

והמוסלמים... או שהם לוקחים חלק באקשן, או שהם נמנעים מלהפריע.

או שהם נכנעים למוחמד ומהללים אותו, או שהם מצטרפים למסעות הכיבוש.

עלתה לי המחשבה שאולי כל הדתות הם השתקפות של האירועים מהם נוסדו.

היהדות הגיע מקבוצה מעורבת של עבדים שברחו משליט אכזר, החליטו שהם עם והקימו מדינה בה יחיו תחת חוקי התנהגות טובים יותר.

הנצרות הגיע מקבוצה של אנשים שהתנגדו לממסד אטום וחסר רחמים שגרם לסבל, והחליטו להתחיל דף חדש נקי ולהפיץ את המסר לכולם.

והאיסלם הגיע מחבורה של שודדים על סוסים, שעברו ממקום למקום ושרפו רצחו רמסו לקחו אנסו והשפילו וכבשו כל מה שעמד בדרכם ופגע בכבודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...