בקשר לאייפון 5, כדי לחכות ? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לאייפון 5, כדי לחכות ?

שרון מהוד השרון

Recommended Posts

וואלה חשבתי שיותר..

אולי כדאי כבר שאני אביא את ה4..יותר כלכלי.

תודה

לדעתי עדיף לך לחשוב אולי על מכשירים אחרים ולא על האייפון לפחות ככה תדע שבדקת את כל האפשריות וגם אם אתה לא לחוץ כל כך לטלפון תחכה ותראה איזה טלפונים חדשים יצאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עם הגאלאקסי הראשון עד היום ואין לי שום טענות נגדו יוצא לי להחליף לו רום פעם בחצי שנה או יותר והוא מטיס לי דברים כאילו שהוא מכשיר חדש שיצא בדיוק אתמול,לא נתקלתי בבעיות איתו.

כל המרדף אחרי "ביצועים" טובים יותר כל שנה לא מובן לי הרי בסופו של דבר ההבדלים בין כל ארבעת הדורות האחרונים של הסמארטפונים הם בסה'כ כמה פיצ'רים קטנים ולא מי יודע מה שימושיים ועוד מאייה או שתיים של המתנה בפתיחת אפליקציה כזו או אחרת.

אם לG1 היה פלאש היייתי ממליץ לך לקנות אותו אך המצב שונה ואין פלאש וזה דבר חשוב שאי אפשר לוותר עליו.

לדעתי הכי חכם יהיה לחכות ליציאת האייפון 5 לתת לגל ההתלהבות להוריד את מחירי השוק מעט ולקחת את הGALAXY 2,תאמין לי יש בו הכל ולא צריך יותר מזה.

תחשוב על זה ככה מה אתה באמת תצתרך מהפלאפון? שיחות,הודעות,מצלמה טובה יחסית,מספיק מקום לשירים אולי סרט שתיים פעם ב(ולא ממש נוח לראות סרטים עם זה) אינטרנט שזה מסתכם בדיוק ב פייסבוק ולראות מדי פעם חדשות ולקבל מידע על מקום כלשהו, כמובן וזהו!

כל זה תקבל מהGALAXY 2 במהירות מספקת ואפילו מבלי לגעת בכל הקשור להחלפת הרום שלו,הוא מספיק טוב גם בסטוק.

תחשבו על זה מוכרים לנו מכשירים כל שנה עם שינויים מינוריים במציאות תוך כדי הצגת נתונים מפוצצים על הנייר.

זה כמו להחליף את הרכב שלכם מדי שנה לרכב חדש יותר עם כוח סוס אחד יותר ולהוציא עליו את מיתב כספכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך בדעה שלך לחלוטין. אנשים ממש מגזימים עם זה.

אני בהחלט מסכים שזה נחמד שהמכשיר "חלק", אבל באמת שזה לא שום דבר מעבר ל"נחמד". אז יש קצת קפיצות כשגוללים, בסהכ זה לא מעיק ולא משפיע על השימושיות כמעט בדבר.

מסך 4" ומעלה עם רזולוציה של 800 * 480 הם מספיקים לכל דבר ועניין. גם לדעתי לראות סרטים על מסכים כאלו קטנים זה סתם לא נוח. אז שוב, ברור ש 720P זה עדיף, אבל זה לא באמת משפיע באופן מכריע על שימושיות.

אני משתמש בגלקסי S1 של אבא שלי והוא מכשיר פשוט טוב. אם היה לו פלאש לדעתי זה היה המכשיר שהכי כדאי לקנות היום לכל מי שאיננו מחפש מכשיר HIGH END.

מכשירי האייפון כבר מזמן מאחור בשימושיות שלהם מול אנדרואיד. בטח מול מכשירים עם ICS.

אני בכלל עם E72 וגם הוא עונה כמעט על כל הצרכים שלי. אני רוצה להחליף אותו רק בגלל שהוא כבר עושה בעיות טכניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אני רואה תמיכה גדולה באנדרואיד ולפי מה שאני רואה כאן זאת באמת תקופה טובה להשקיע 3.4K במכשיר,

והגלאקסי הוא באמת מכשיר ששווה אתזה...

HTC ONE X ראיתי אותו אחד על אחד אצל חבר שקנה אותו והוא בעצמו אומר לי שעדיף להביא את הגאלקסי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו נו באמת, אני יכול להבין אנשים שלא אוהבים את המגבלות של iOS בכל מה שקשור למוזיקה, סנכרון מול מחשב אחד וכמובן העברת קבצים בין מכשירים.

אבל להגיד שiOS זה חרא של מערכת הפעלה ואתה לא סובל אותה זה בעצם להגיד שגם אנדרואיד זה חתיכת חרא מלבד לכמה פרטים קטנים המערכות דיי זהות בuser interface.

מניסיוני בios כבר 4 שנים וניסיוני באנדרואיד למשך בערך שנה ההסקה היחידה שלי זה שכולם מעתיקים מכולם...

אבל שוק האפליקציות של אפל פי אלף יותר חזק וטוב מאנדרואיד!

בכל מה שקשור למגבלות שונות:

- אני לא רוצה להעביר קבצים לחברים בBT, אני אפילו מודה לאפל על זה שאנשים לא יכולים להגיד לי "וואי איזה שיר טוב, תעביר לי למכשיר"

-בתור אחד שאוהב את המחשב שלו אני לא רוצה לסנכרן את המכשיר ליותר ממחשב אחד, יש לי ספריית מוזיקה מרשימה בitunes שמסתנכרנת בלחיצת כפתור לאייפון שלי

נכון, אפל הורגים את השוק ברישומי הפטנטים הדרקוניים שלהם, אבל הם עדיין ממש טובים במה שהם עושים.

הם חראות אבל חראות חכמים.

ובקשר לשאלתך האם לחכות או לא, הייתי אומר שלא!

אני חיכיתי שייצא הiPhone 4s כדי לקנות את ה4 ועד שהוא ירד עבר איזה ארבעה חודשים אחרי שה4s יצא... למי יש סבלנות!!

ולסיכום:

http://gigaom.com/mobile/7-signs-that-android-is-faltering-as-ios-strengthens/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו נו באמת, אני יכול להבין אנשים שלא אוהבים את המגבלות של iOS בכל מה שקשור למוזיקה, סנכרון מול מחשב אחד וכמובן העברת קבצים בין מכשירים.

אבל להגיד שiOS זה חרא של מערכת הפעלה ואתה לא סובל אותה זה בעצם להגיד שגם אנדרואיד זה חתיכת חרא מלבד לכמה פרטים קטנים המערכות דיי זהות בuser interface.

מניסיוני בios כבר 4 שנים וניסיוני באנדרואיד למשך בערך שנה ההסקה היחידה שלי זה שכולם מעתיקים מכולם...

אבל שוק האפליקציות של אפל פי אלף יותר חזק וטוב מאנדרואיד!

בכל מה שקשור למגבלות שונות:

- אני לא רוצה להעביר קבצים לחברים בBT, אני אפילו מודה לאפל על זה שאנשים לא יכולים להגיד לי "וואי איזה שיר טוב, תעביר לי למכשיר"

-בתור אחד שאוהב את המחשב שלו אני לא רוצה לסנכרן את המכשיר ליותר ממחשב אחד, יש לי ספריית מוזיקה מרשימה בitunes שמסתנכרנת בלחיצת כפתור לאייפון שלי

נכון, אפל הורגים את השוק ברישומי הפטנטים הדרקוניים שלהם, אבל הם עדיין ממש טובים במה שהם עושים.

הם חראות אבל חראות חכמים.

ובקשר לשאלתך האם לחכות או לא, הייתי אומר שלא!

אני חיכיתי שייצא הiPhone 4s כדי לקנות את ה4 ועד שהוא ירד עבר איזה ארבעה חודשים אחרי שה4s יצא... למי יש סבלנות!!

ולסיכום:

http://gigaom.com/mobile/7-signs-that-android-is-faltering-as-ios-strengthens/

זה כמו להגיד "מי צריך רוורס באוטו!, אני פשוט אצא ואדחוף"

אם אתה קונה מכשיר בכ4K והמכשיר כולו מוגבל כי לא רוצה את זה אז יש לך בעיות רציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו להגיד "מי צריך רוורס באוטו!, אני פשוט אצא ואדחוף"

אם אתה קונה מכשיר בכ4K והמכשיר כולו מוגבל כי אפל לא רוצה את זה אז יש לך בעיות רציניות.

כן בדיוק אותו דבר.. העברת קבצים בBT בין מכשירים כמו רוורס באוטו, אחלה אנלוגיה!!

(אגב, .. קניתי את שלי בחו"ל ב2700 וקיבלתי החזרים מלאים בניתוק זיקה של על 2,100 מתוכם,

אז תפסיקו בבקשה לזרוק סכומים באוויר)

וכן יכול להיות שיש לי בעיות רציניות.. אבל עושה רושם שיש לא מעט כמוני ככה ש"צרת רבים, חצי נחמה" ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון לא קראתי את הכל כי אני עיף מהעבודה כרגע

אבל אני יגיד לך דבר פשוט

שוק הסמארטפונים היום מזכיר מאוד את שוק הPC עד לפני בערך 6 שנים

זה אומר בפועל שכל שניה יוצא משהו חזק יותר טוב יותר נוצץ יותר

אומנם בPC זה עדין קים במידה מסוימת ,אבל הרוב הגדול של הצרכנים יסתפקו גם בניד של 2500 שקל ,כבר כמה שנים טובות

גימרים זהם לא זונות גרפיקה יסתפקו בניח של 3000 שקל או בניד של 5000

אבל בסמאטפונים תמיד יש שיפורים והם מאוד מורגשים ,המעבדים כמות הזיכרון והכרטיסים הגרפים ופיצרים נוספים עדין לא הגיעו לרמה שהשיפור יהיה זניח לרוב הצרכנים

ככה שהמרוץ נמשך ,עד שזה יגיע למצב ששיפורים יתחילו להיות זניחים

לערכתי תוך כמה שנים בודדות לפחות מבחינה חומרתית נגיע לרגיע מסוימת ,שסמארטפונים יוכלו להריץ מערכות הפעלה מורכבות והרבה תוכנות ביחד בלי להזיע

עם תחכה כל פעם לדגם המשוכלל הבא -לא תקנה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרנל של אנדרואיד זהה ללינוקס כמעט לחלוטין.

ההבדל העיקרי הוא בספריות מעליו, ואפשר להריץ אובונטו על s3. (וגם על rasberry pi ב25$)

הרגע הזה הגיע לפני שנה בערך..

לדעתי, כדאי לחכות בערך חצי שנה כדי שכולם יספיקו להעתיק מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי אם אני נדחף לא במקומי.

עד שהשייאומי 2 יגיע יקח זמן וגם אז הוא יגמר מהר מאוד במלאי ויופיע אולי בארץ עוד חצי שנה.

רוצה לקנות אנדרואיד טוב בחצי מחיר אני ממליץ על הסוני אקספריה

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=813745

אומנם עם כפול ליבה של 1.5 ולא מרובע ליבות כמו ה SGS3 או ה HTC1X

אבל עם מצלמה של 12 מגה פיקסל,ג'יגה ראם ו32 ג"ב זיכרון פנימי.

בנוסף אל לך לשכוח את קהילת XDA.

אני עם המוטורולה דיפיי שלי למעלה משנה ופעיל בפורומים האלו, תודות למפתחים המשקיענים שמה יש לי ג'לי בינס כבר למעלה מחודש רץ חלק על פאפון בן יותר משנתיים.

95% מהאפליקציות מהמרקט עובדות עליו והוא מריץ משחקים גם בין הכבדים.

מבחינתי הדבר החשוב ביותר כשאני מחפש פלאפון חדש זה לראות שהוא נתמך היטב בקהילות, הם יגרמו גם לאייפון 2 להראות כמו 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו יצאו כמה טלפנוים מעניינים של תחכה קצת.

כמה זה קצת ?

כמו שאמרתי קודם, אני סובל כל יום עם המכשיר שלי P:

הסוללנה נגמרת לי כל 4-5 שעות ללא שימוש וזה הנוקיות הישנות, אין לי קליטה בשום מקום ואני כבר לא שומע אנשים, נדפק הרמקול P:

נכון לעכשיו הגלקסי הוא פשוט המכשיר הכי נוצץ שיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...