2 בעיות - "שקול להחליף את הסוללה" ומחשב מקרטע אם הוא לא מחובר לחשמל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 בעיות - "שקול להחליף את הסוללה" ומחשב מקרטע אם הוא לא מחובר לחשמל

Psy

Recommended Posts

בגלל זה אתה מעדכן להם בהגדרות הצריכת חשמל להשתמש ב "כל הכוח" כשאתה מחובר לחשמל בלבד והסוללה מנותקת.

יש מחשבים שזה לא יזיז להם גם אם תגדיר "בכל הכוח". הם עדיין יגבילו את המעבד.

וכי החום היוצא מהמחשב גורם להרס מזורז ובלאי מואץ של הסוללה, אלא אם יש משטח קירור אפקטיבי מאוד אני לא ממליץ להשאר עם סוללה במחשב מחובר, כמובן שלוקחים סיכון שתהיה הפסקת חשמל ואז המחשב יכבה.

בקו מחשבה זה - הכי טוב גם שלא תדליק את המחשב הנייד אף פעם. החום הרי גורם לבלאי מואץ של החומרה. שמור אותו בנרתיק יפה בארון והוא יישאר כחדש עוד שנים רבות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שתוציא את הסוללה ותחייה בלעדייה ושהיא תשאר שלמה, אלא רק במשחקים, כמה כבר הבחור משחק 24 שעות ביממה?

אישית אני אומר לך שלי הסוללה מתה לאחר שנה וקצת, וכנ"ל לחבר עם אותו מחשב כמו שלי שנקנה באותו יום. (בזמנו שיחקתי הרבה)

לבני דודים שלי יש מחשב מאותה סידרה, והסוללה סוחבת יופי כבר שנתיים וקצת, בכל מקרה אם הקטע של הנוחות בא על המחיר ואין בעיה לבחור לקנות כל שנה, שיהיה לבריאות למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שתוציא את הסוללה ותחייה בלעדייה ושהיא תשאר שלמה, אלא רק במשחקים, כמה כבר הבחור משחק 24 שעות ביממה?

אישית אני אומר לך שלי הסוללה מתה לאחר שנה וקצת, וכנ"ל לחבר עם אותו מחשב כמו שלי שנקנה באותו יום. (בזמנו שיחקתי הרבה)

לבני דודים שלי יש מחשב מאותה סידרה, והסוללה סוחבת יופי כבר שנתיים וקצת, בכל מקרה אם הקטע של הנוחות בא על המחיר ואין בעיה לבחור לקנות סוללה כל שנה, שיהיה לבריאות למה לא?

נראה לי הרבה מהסדרות של HP (לפחות ממה ששמעתי והתנסיתי) הסוללות שלהן שוות לתחת.

הכל טוב ויפה אצלה עד שזה נוגע לסוללה.....

אישית המחשב של אישתי והיא משתמשת בו בעיקר לראות סדרות \ אינטרנט וקצת עבודות של הלימודים.

כבר החלפנו סוללה תוך שנה מאז שקנינו את המחשב (אי שם ב2010) ואח"כ גם ספק כוח...

כבר קניתי לאנשים ספקי כוח וסוללות מאיביי שעבדו יותר טוב (לאורך הרבה יותר זמן) ממה שHP סיפקה עם המחשב.

לי אישית יש מחשב N55SF (האמת בקושי משתמש בו אבל מבסוט ממנו מאוד), השאלה רלוונטית גם לגביו - לגבי שימוש בסוללה - איתו אני משחק (עכשיו כבר לא, אבל במקרה שאחזור) שעות , בשימוש כזה (שהוא לא תדיר) לא נראה לי שיש צורך להוציא את הסוללה בזמן המשחק (כשהמחשב מחובר לחשמל כמובן) .. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, כאילו ששני מקרים מעידים על משהו.

ולי מתה אחרי שהמחשב בכלל לא היה בשימוש חצי שנה (ולפני זה הייתה במצב מושלם למרות ששיחקתי הרבה ומדובר באופן כללי במחשב חם).

מה שקובע בסוללות זה מזל ויצרן תאים. גיליתי למשל שסוללות של פנסוניק מאריכות ימים הרבה יותר מסאניו / סוני (אלה היצרנים הנפוצים). ואני ביצעתי מחקר ומעקב לאורך זמן על לפחות 10 במחשבים שונים באופן אישי, וקיבלתי תוצאות מאוד דומות מאנשים אחרים שביצעו בדיקות דומות.

לזמן השימוש בסוללה, כמות מחזורי הטעינה, רמת הטעינה וכו' - כמעט לא הייתה השפעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...