צרות של עשירים... מה הסמארטפון המומלץ ביותר היום בלי מגבלת מחיר? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרות של עשירים... מה הסמארטפון המומלץ ביותר היום בלי מגבלת מחיר?

tmpusr

Recommended Posts

היה סיפור אחד בלבד, ואח"כ התברר שהאידיוט חימם את המכשיר במיקרו לפני כן כדי לנסות לייבש אותו אחרי מפגש עם מים. זה גרם לנזק למכשיר, שבתורו גרם לחריץ ה- להתלקח. חשוב לומר, לא כל המכשיר עלה בלהבות, וזה ממש לא קשור להתחממות של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סקירה השוואתית של 4 מרובעי עדכניים:

http://www.gsmarena.com/quad_core_shootout-review-790p10.php

ה-S3 שוב בראש...

האמת היא שאין לי בעיה עם דו-ליבתי מהיר ועדכני וגם לא עם מסך 4.3 ברזולוציה גבוהה - בתנאי ש"בתמורה" אקבל מימדים סבירים יותר, יכולת צילום מרשימה בהרבה או משהו בסגנון שיצדיק את הפשרה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על ה 1S אבל אמרת שאתה רוצה רזולוציה גבוהה מה שלא תקבל עם ה 1s בנוסף לפנטייל שלו.

גם 16 ג'יגה בלי הרחבה לא עושה חסד עם המכשיר המדהים הזה.

מה שהוא אמר ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז.... כרגע זה ה-S3 וזהו ככל הנראה.

אם למישהו כאן יש רעיונות אחרונים, שניה לפני ההזמנה - אשמח לשמוע. :xyxthumbs:

תודה לכולם.

My two cents... אני התעסקתי ומתעסק עם מכשירי הדגל של רוב החברות, ברשותי ה- SGS3, אם הייתי צריך לקנות היום מכשיר, ללא ספק שוב הייתי קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים, אחרי שימוש אמנם לא ארוך אני מוצא ב-SGS3 את אוסף היתרונות הכי מובהקים לשימושים שלי

חויית שימוש חלקה ומהירה, זמן סוללה סביר בהחלט, איכות ללא פשרות, מסך גדול ואיכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לחכות אז לקנות את ה-M2 של XIAOMI

אם הייתי צריך לשלם מכיסי זה מה שהייתי קונה :xyxthumbs:

האמת - אולי אקנה אותו בלי קשר ברגע שיצא בסין (יש לחברה שלי נציגות שם וטסים לשם באופן תדיר).

על פניו מכשיר מעולה, קומפקטי יחסית ובמחיר מעולה - ככל הנראה המלך הבלתי מעורער של ה-VFM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...