Operating system not found. ניסיתי כמעט הכל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Operating system not found. ניסיתי כמעט הכל

pAnAhI

Recommended Posts

הכונן אכן SATA. בדקתי עם מולטימטר, ולא מגיע מתח (לצורך ווידוא תקינות המולטימטר בדקתי את המתח שמגיע למאורר המעבד וקיבלתי 2.5V)

ואין לי כונן אופטי להתחבר אליו, הכונן האופטי הוא חיצוני דרך USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי אז אני חוזר לשאלתי הקודמת :

נניח ואני רוצה להחליף לוח, ולהזמין מאיביי.. אני חייב להזמין בדיוק את התת דגם שלי לפי המספר הסיריאלי? (לדוגמא המספר הסיריאלי שלי הוא

573273-001 וראיתי לוח שנראה זהה לשלי עם אותו

מעבד אבל עם סיריאל 573272-001, זה משנה?)

וזה הלוח שנראה זהה לשלי רק שהסיריאל שלו מסתיים טיפה אחרת (ב 2 במקום ב 3) :

ttp://www.ebay.com/itm/NEW-HP-Pavilion-DV2-AMD-Laptop-Motherboard-573272-001-573338-001-40GAB3710-D400-/280918764022?pt=Motherboards&hash=item41681029f6#ht_1474wt_1111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שום כבל לא מגיע לקונקטור, או שלא הבנתי נכון.

הקונקטור מולחם ללוח אם והלוח מקבל מתח מבחוץ, אין כבל שמגיע עד לקונקטור (או שיש והוא לא נמצא קרוב?)

ה"כבל" הוא מעגל מודפס על הלוח. אפשר לעקוף אותו עם חוט מ 5V לקונקטור. אותו דבר עם זה אדמה שחסרה בפלאג

בהנחה שיש בכלל 5V על הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון מהמחשבה הלא מנוסה שלי, מה שיש לי להפסיד זה את הלוח במידה ואני עושה לו נזק ומחליט לשלוח אותו לתיקון.

בכל מקרה, לא איכפת לי לנסות. מאיפה לאיפה לדעתך אני צריך לשלוח את החוט הזה בדיוק? אשמח לכמה שיותר פירוט מהנסיון שלך עם לוחות מן הסוג הזה. (אין לי מושג מאיפה אני יכול לקבל 5V במחשב ומאיפה לאיפה אני שולח את האדמה במידה וצריך.. וגם אם צריך אדמה אני לא יודע..)

בקיצור- כל פריט מידע יהיה שימושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מישהו בדק ואמר שהחלפת לוח זה בין 1000 ל 1500. דיברתי עם מעבדה ושאלתי כמה יעלה לי לתקן את הבעיה הזו (הסברתי לו שלא מגיע מתח לקשיח והוא אמר בערך 500 שזה קצת מוזר..)

עריכה : תגלית מדהימה!!! הוא כן מקבל 5V!! הבעיה היא אחרת, היציאות לפי הסכמה שהובאה פה מראה שהכונן לא מקבל את ה3.3V שכתובות שם..

מצד שני אמרת שמספיק 5V, אז למה הכונן לא עושה רושם כאילו הוא מסתובב? (יש סיכוי שהוא מסתובב ואני לא שם לב? אני יודע שכוננים 3.5 שמסתובבים אי אפשר לפספס.. מה עם זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...