פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי למה, אבל משום מה באתר הזה יש אחוז דיי גבוה של אנשים שאין להם פייסבוק, לפעמים סתם כי הם קצת מוזרים ולפעמים ממש מתוך עיקרון ו"פרנציפ" (מה שהופך אותם אפילו ליותר מוזרים...).

אז מחקר חדש מוכיח את מה שאני טוען תמיד: העופות המוזרים האלה - פסיכופטים.

http://www.feeder.co.il/article-psychologists-say-that-if-you-dont-have-a-facebook-profile-you-are-probably-a-psychopath-1000772279

בגלל זה כנראה לאף אחד לא מפריע הpopup המעצבן שתמיד מופיע בפורומים "האם כבר עשית לנו לייק בפייסבוק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שאמא שלי שמעולם לא למדה להשתמש במחשב

ולכן אין לה גם כן פסיכופטית...

זה הבולשיט הכי גדול ששמעתי לגבי הפייסבוק!

לכן אני גם לא טורח לקרוא את המאמר כי כבר

הטענה שכתבת מגוחכת מבסיסה!

אהה... כן סבתא שלי גם פסיכופתית, גם האחיינים שלי, אחותי ובעלה פסיכופתים כי הם

משפחה דתית ומעקרון חינוכי אחותי מסרבת

להתחבר לאינטרנט, אז הם פסיכופטים לחלוטין

ורוצחי המונים!

שטות במיץ...

קודם כל דתיים הם פסיכופתים מבחירה

וכמובן שלא מדובר על מבוגרים אלא על אנשים רגילים שיושבים מול מחשב לפעמים ויודעים להשתמש בו ולא רק לנקות לו את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלטפורמה נוחה? מה שיוצא לי לראות רוב הזמן זה או מכורים שצריכים את המנה שלהם, לדעת בדיוק מה קורה עם מי וכמה ולמה ומתי ואיך, אתם יודעים, האנציקלופדיות החברתיות שהם גם אתר חדשות של מידע (רכילות?) על מה שקורה עם ה"חבר'ה". יש מעט כאלה יחסית.

הרוב, ממה שאני רואה, סתם התמכרו לספר לכל העולם על מה שהם עשו לפני רגע. ויש מגמת נטישה לא קטנה ממה שאני רואה, כנראה לחלק נמאס או שהם מרגישים פתאום שהם משתמשים של פלטפורמת פירסום ולא של חברתית (ראיתי כמה מקרים כאלה)

מרכז הכל יחדיו- אולי נכון, אבל אתה באמת משתמש בהכל? אתה רוצה לשמוע על כל פלוץ שמישהו שלמד בכיתה המקבילה בכיתה ג' בעירוני ד' אומר עכשיו? אז מה אם אתה יכול לחסום ואתו, או איך שלא קוראים לזה בלי שהוא ידע. אני חושב שהריכוז של כלים ביחד הוא רעיון טוב, אבל הביצוע כושל לטעמי. אני רוצה הפרדה קצת יותר ברורה בין הדברים, לא הכל מעורבב. אני רוצה כל שירות על צלחת נפרדת על אותו מגש. אני לא רוצה את המרק, הקבב והגלידה באותה צלחת. זה משהו שבכי קרוב אליו היום הוא אולי חשבון (לא גוגל+ חלילה ;)).

בכלל, אני מבין מאוד את היצר האנושי לשתף, לספר דברים לחברים וכיו"ב, אבל תוכלו להסביר לי למה לשתף דברים עם כל העולם? לכתוב דברים שתמיד ישארו שמורים בשרתי פייסבוק? "הרשת לא שוכחת דבר...".

erezme

על מה אתה מדבר? התנהגות מתנשאת? הכללה כזו של מי שאין לו לא מוציאה אותך משהו... זה טיעון חלש. אנשים שואלים אותך בטבעיות אם יש לך , ואתה עונה שלא. פתאום מבט סקרני יותר עולה להם לפנים, לפעמים שואלים "למה?". אבל הם לא היו שמים לב שאני "מתנשא והופך בדעותי" או משהו. וגם לא שאני כזה אחרי ששאלו. וזה שלהיפסטרים אין לא הופך את כל מי שאין לו להיפסטר.

ובניסוח מתמטי חובבני מאוד:

אם קבוצה A היא "היפסטרים",

וקבוצה B היא "אנשים שאין להם פייסבוק",

אז B מכיל את A...

Benor

אוי לא... חבר'ה, הפלישה התחילה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר דיון שלישי שמתערבב ביחד...

"חרדים עובדים בשחור" + "ת'ראד אמנון יצחק" + "פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת" = מגה ת'ראד של חיכוכים, ויכוחים, התלהמויות, התבהמויות, והמון המון מצב רוח טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוד משה,טיעון חלש או לא,כל מה שביקשתי הוא שתבחן את דברי לפני שתשפוט. לא סיפקתי שום הסבר,אלא רק תוצאה.

אין קשר ישיר ומוחלט עם פייסבוק אבל,פשוט תתבוננו באנשים האלו ותגלו שיש להם דיעות הזויות על מכל מני דברים והתנהגות שונה מאוד מהמינסטרים,בדרך כלל הפוכה ומטובלת בתנשאות וגאווה. לא צריך דוגמאות,הכל לפניכם

רק ציינתי שבדרך כלל אלה שעושים משהו הפוך מאחרים,עושים את זה בצורה די עיקבית - ולא תמיד מסיבה רציונלית,אלא יותר אימוציונלית.

תראה,להיות שונה מהמיינסטרים לא מעיד על כלום,גם התנשאות וגאווה כשלעצמם לא מעידים אם האדם צודק או טועה,אבל כשאדם מחליט לעשות את הכל בצורה הפוכה מהשאר,זה כבר מעיד על ילדותיות.

אם תרצה השוואה,תיקח למשל אדם שתמיד מסיים מקום אחרון בריצה או בהורדת ידיים,סביר להניח שתגלה שכנראה לאותו האדם יש בעיה,תהיה זו בעיה פיזית או נפשית,גם בתחומי אחרים.

האם אתה מבין שלא הייתה כאן שום הכללה? האם אתה מבין שאני לא מדבר על פייסבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר פסיכופטים שכן נמצאים בפייסבוק.

ולא פסיכופתים שאינם נמצאים בפייסבוק.

האם פסיכולוגים יתחילו לרשום כטיפול?

דיאטנים כתוסף תזונה?

ובעלי מניות כתוסף תשואה?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שרוב מי שאין לו מוזר בהרבה דרכים נוספות אחרות? אין קשר ישיר ומוחלט עם אבל,פשוט תתבוננו באנשים האלו ותגלו שיש להם דיעות הזויות על מכל מני דברים והתנהגות שונה מאוד מהמינסטרים,בדרך כלל הפוכה ומטובלת בתנשאות וגאווה. לא צריך דוגמאות,הכל לפניכם :)

ארז,

לא לפתוח זה להיות שונה מהשאר דווקא? מה הקשר? אתה טוען שאי קיום חשבון הוא סימפטום לדעות הזויות והתנהגות משונה עם גאווה והתנשאות?

אח שלו, אתה בטוח שיש לך חשבון פייסבוק? הסימפטומים שלך לא מתאימים לתוצאות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארז, אם נדייק, לא סיפקת תוצאות אלא תצפיות.

אתה מתבונן בסביבה שלך ושם לב (לשיטתך) שרוב חסרי הפייסבוק הם אנשים עם "דיעות הזויות על מכל מני דברים והתנהגות שונה מאוד מהמינסטרים,בדרך כלל הפוכה ומטובלת בתנשאות וגאווה".

אני לא יודע עד כמה התצפיות שלך מלמדות משהו על הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אלו שנמצאים בפייסבוק מרגישים מוחמאים ע"י הטענה בראש הדיון?

האם אלו שלא נמצאים בפייסבוק מרגישים מותקפים ע"י הטענה בראש הדיון?

לדעתי מי שמחזיק בטענה שבראש הדיון ולוקח אותה ברצינות, בעצמו פסיכופט.

כאילו אתר כלשהוא באינטרנט הוא מדד לקשרים חברתיים או תכונות אנושית הכרחיות כמו אמפטיה או מצפון.

וכאילו כמות הקשרים החברתיים חשוב יותר מאיכותם.

בחיי שזאת אחת הטענות המטומטמות ביותר ששמעתי לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלטפורמה נוחה? מה שיוצא לי לראות רוב הזמן זה או מכורים שצריכים את המנה שלהם, לדעת בדיוק מה קורה עם מי וכמה ולמה ומתי ואיך, אתם יודעים, האנציקלופדיות החברתיות שהם גם אתר חדשות של מידע (רכילות?) על מה שקורה עם ה"חבר'ה". יש מעט כאלה יחסית.

הרוב, ממה שאני רואה, סתם התמכרו לספר לכל העולם על מה שהם עשו לפני רגע. ויש מגמת נטישה לא קטנה ממה שאני רואה, כנראה לחלק נמאס או שהם מרגישים פתאום שהם משתמשים של פלטפורמת פירסום ולא של חברתית (ראיתי כמה מקרים כאלה)

מרכז הכל יחדיו- אולי נכון, אבל אתה באמת משתמש בהכל? אתה רוצה לשמוע על כל פלוץ שמישהו שלמד בכיתה המקבילה בכיתה ג' בעירוני ד' אומר עכשיו? אז מה אם אתה יכול לחסום ואתו, או איך שלא קוראים לזה בלי שהוא ידע. אני חושב שהריכוז של כלים ביחד הוא רעיון טוב, אבל הביצוע כושל לטעמי.

אתה יודע מה היופי? אני יכול לבחור מה אני רוצה. אני לא רוצה לשמוע "על כל פלוץ" ולכן אני או לא כולל אותו בין החברים שלי או לא מקשיב לו.

אתה צריך להשתמש בו, לא הוא בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מי שמחזיק בטענה שבראש הדיון ולוקח אותה ברצינות, בעצמו פסיכופט.

כאילו אתר כלשהוא באינטרנט הוא מדד לקשרים חברתיים או תכונות אנושית הכרחיות כמו אמפטיה או מצפון.

וכאילו כמות הקשרים החברתיים חשוב יותר מאיכותם.

בחיי שזאת אחת הטענות המטומטמות ביותר ששמעתי לאחרונה.

עזוב את זה , הכי מצחיק שבדפים הראשונים אמרו שזה סתם עיתון תת רמה ( להלן ה"צהובון" )

אבל עדיין כולם המשיכו להתלהם - אחד הדברים המצחיקים שקרו כאן .. :lol: :lol: :cool2: :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...