פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת

Milford Cubicle

Recommended Posts

תתחילו מלפנות למקור, קודם כל (תודה לאלוהי הגוגל על גוגל טרנסלייט):

http://www.tagesspiegel.de/weltspiegel/nach-dem-attentat-von-denver-kein-facebook-profil-kein-job-angebot/6911648-2.html

מסיבה לא ברורה, אגב, חצי מהעיתונים באנגלית טעו באיות של השם של העיתון הזה.

המחקר היחיד שיש התייחסות אליו הוא מחקר של ד"ר Richard E. Bélanger, שלטענת הכתבה מקשר בין אי נוכחות ברשתות חברתיות לבעיות נפשיות מסוימות כמו דכאון. המחקר עצמו טוען שהקשר בין שימוש באינטרנט (לא רשתות חברתיות, ובטוח לא - המחקר מתבסס על נתונים מ-2002) לבעיות נפשיות הוא U-shaped, דהיינו הוא בולט אצל משתמשים כבדים במיוחד (יותר משעתיים ביום של גלישה באינטרנט) וכאלו שלא גולשים באינטרנט בכלל.

מעבר לזה, הפסיכולוג (פסיכולוג אחד, לא פסיכולוגים) המרואיין בכתבה (ד"ר Christoph Möller, עוד שם שמסיבה לא ברורה שום עיתון באנגלית לא מאיית נכון) פשוט טוען ששימוש סביר ברשתות חברתיות זה סימן לכך שאדם מסוגל לנהל קשרים חברתיים נורמליים, ושרוב מנהלי כוח אדם יעדיפו לראיין אנשים שיש להם נוכחות ברשת. להסיק מכך שמי שלא משתמש בפייסבוק הוא פסיכופת זה כשל לוגי וקפיצה מטורפת למסקנות שגויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה נקודות למחשבה - ציטוטים:

זיגמונד פרויד - לפעמים סיגר הוא רק סיגר.

סטיב ג'ובס - אתה רוצה לדעת למה למכונית שלי אין לוחית רישוי? כי למכונית שלי אין לוחית רישוי.

Dandy23 - אין לי , כי אין לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, על זה שאני על סף הנורמליות, לא תשמעו מחלוקת ממני. :smile1:

לי זה פשוט נראה אידיוטי מאוד לחשוף פרטים אישיים על חייך בצורה כה מרוכזת ונגישה. כמה שפחות יודעים עדיף.

אני משתמש כרגע בחשבון , רק בשביל קבלת הנחות ופרסומים שונים הניתנים רק שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו אוי אוי אוי, אני מכור לפייסבוק ומחפש דרכים להרגיש טוב עם עצמי... :P

אתה מדבר איתי?

זה חשבון בשם בדוי עם 0 חברים. כן, אני יודע, אני אדם פופולארי. :lol:

כל יום איזה מוחמד שולח לי בקשת חברות. :nixweiss:

כבר ביטלתי את כל ההתראות מרוב שהפייסבוק מספים לי את המייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מסכים עם זה..

בנאדם שהכל בסדר אצלו, התבגר והכל מעוניין לדעת מה אנשים אחרים עושים, אם זה חברים לא קרובים שאולי תצטרף אליהם בעתיד, אם זה אנשים שאיתך בעבודה/צבא שאתה מנסה להתחבר איתם יותר, אם זה בחורות..

בנאדם שיש לו איזה בעיה חברתית והוא מרוצה מזה, פשוט לא יעניין אותו הדברים האלה. רק הוא ועצמו מעניינים אותו.

ואני בצבא במקום עם הרבה חננות תוכניתנים ואני רואה את זה. כמה שהבנאדם יותר מוזר במציאות ככה הוא פחות זמן בפייסבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת

אני מסכים לגמרי עם הקביעה.

כמו כן, מי שלא צופה בערוץ 2 - אנטיפת.

ומי שלא שומר מצוות - בהמה.

מי שלא מסכים איתי - טיפש.

ומי שלא משאיר טיפ לשליח של DHL - קמצן.

מי שלא נחמד אלי - רגזן.

ומי שממחזר - פלצן.

מי שלא שותל עצים - עצלן.

ומי שמקבל זכויות - נצלן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר שאנחנו עושים בחיים שלנו, יהיה מי שיתן עליו ביקורת. אם אנחנו משתמשים בפייסבוק יגידו עלינו שאנחנו מכורים ומזוייפים אם אנחנו לא משתמשים יגידו שאנחנו נזירים בודהיסטים. אם אנחנו טבעוניים יגידו עלינו שהבחירה שלנו מטומטמת ואנחנו לא מבינים את המציאות.

מהי המסקנה המתבקשת? אנחנו צריכים לעשות מה שטוב לנו, ולא להקשיב לאנשים אחרים כל הזמן. לחיות את חיינו לפי ראות עינינו.

חיה ותן לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר איתי?

זה חשבון בשם בדוי עם 0 חברים. כן, אני יודע, אני אדם פופולארי. :lol:

כל יום איזה מוחמד שולח לי בקשת חברות. :nixweiss:

כבר ביטלתי את כל ההתראות מרוב שהפייסבוק מספים לי את המייל.

ההתייחסות היא כללית, לא אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...