פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת

Milford Cubicle

Recommended Posts

לא ברור לי למה, אבל משום מה באתר הזה יש אחוז דיי גבוה של אנשים שאין להם פייסבוק, לפעמים סתם כי הם קצת מוזרים ולפעמים ממש מתוך עיקרון ו"פרנציפ" (מה שהופך אותם אפילו ליותר מוזרים...).

אז מחקר חדש מוכיח את מה שאני טוען תמיד: העופות המוזרים האלה - פסיכופטים.

http://www.feeder.co.il/article-psychologists-say-that-if-you-dont-have-a-facebook-profile-you-are-probably-a-psychopath-1000772279

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נראה כמו קשקוש אחד גדול.

למה אין שום התייחסות לכאלו שהדרך היחידה שלהם לנהל קשרים חברתיים היא דרך הפייסבוק?

מדוע אין כל התייחסות לכל אותם ילדים שגדלו בעולם הפייסבוק וה-SMS, ואינם מסוגלים לחבר 2 משפטים עוקבים בכתב או בע"פ?

העובדה שלחלק (לא ברור איזה חלק - הם פשוט מביאים 2 כדוגמא) מרוצחי ההמונים לא היה , לא נראית רלוונטית כלל לעניין...

לאותם פסיכולוגים שטוענים שלמי שאין הוא פסיכופת - יש להם שם? או טיעונים כלשהם לעמדתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמר אידיוטי. הטיעונים שם חסרי כל ביסוס, אחד אחרי השני.

מה זה השטויות האלה? "חוץ מהגופה, אין לי שום דבר להסתיר" :facepalm:

חוסר בפידבקים חיוביים וחרדות למי שלא בפייסבוק?

תגיד לי, מי זה הכריסטופר מולר הזה? הוא אמנם משיג אחלה פרסום בחינם, ולכן לא ממש אכפת לא כמה זה מופרך או לא.

אבל ממך עמרי אני מצפה ליותר. אתה תמיד מטיף להתחבר לפייסבוק, אבל ראבק! מה קרה לטיעונים של פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X3 :facepalm:

אז אם אני לא נכנס לפרופיל הפייסבוק שלי אני יישר מוגדר כפסיכופט, אבל אנשים שמבססים את אורח חייהם על ספר שכולל מצוות מיושנות וחוקים הזויים (יחסית לחברה המודרנית) הם נורמאלים לחלוטין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפייסבוק הזה פשוט מטמטם אנשים. אני נכנס אליו פעם ביום ועוד מצטער על כל רגע. לאנשים במקומות כאלה כבר אין מה להגיד וזה הופך לטימטום טהור.

אני בתהליכי סגירת השאלטר לחרא הזה.

גם ככה אני לא ממש מדבר עם אנשים, ועוד העצבים שאני מקבל מהפייסבוק הזה אני באמת הופך לפסיכופת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...