פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכולוגים טוענים: מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חוזר אחרי זמן מה ומגלה כל כך הרבה ספאם..

אני מניח שנגד אנשים עם כמה אלפי תגובות אין לי סיכוי.. אין לי מספיק שערות למרוט.

Lev0,בדיוק בדקתי בגוגל מה tl ; dr (מסתבר שלא כולם מדברים בשפת האנטרנט השגורה שלך) ומה אני מגלה? שלא היה לך כח לקרוא

משום שהפוסטים היו ארוכים מדי. :lol: סליחה מראש. (לא,הוא אטום מדי לדעת שהוא נעקץ)

פייסבוק.. פשוט לא תעזבו את הנושא?

הוא לא רע ולא טוב,תעשו בו מה שאתם רוצים : לבקר בפעם ביום? פעם בשבוע? פעם בראש השנה? אף אחד לא מכריח אתכם.

להתווכח אם הפייסבוק זה לאנשים איכותיים או לא זה כבר תלוי באנשים המשתמשים בו.

פייסבוק הוא ממש כמו האנטרנט, וטלפון... אתם מחליטים מה לעשות/לראות/לדבר ומתי.

מי שלא רוצה להשתמש באחד מאלה,שלא ישתמש.. אבל שלא ישלה את עצמו שהוא טוב יותר או פחות מאחרים.

וויכוח על הנושא הזה הוא מטופש לפחות כמו נושא אחר >> אם מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת.

אף צד לא ינצח - משום שאין על מה להתווכח,הנושא עצמו מגוחך. תטחנו מים כמה שאתם רוצים,תתכסחו אחד עם השני,אני צודק,אתה צודק,אני חכם,אתה טיפש,כל זה עדיין לא ישנה מאומה.

הדוד משה,בפעם אחרת..זה פשוט לא המקום המתאים להכנס עמוק לדברים,להיות רציני. שנינו סתם מציקים לאנשים טובים כמו Lev0 ליהנות בארגז החול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייסבוק הוא כלי תקשורת, לא יותר מזה (עם יתרונות וחסרונות משלו). מי שנמנע מלהשתמש בו עשוי לעשות זאת מסיבות של חוסר רצון לתקשר עם אנשים (וגם אז, סיכוי קטן שהוא פסיכופת, סיכוי הרבה יותר גדול שהוא סתם ביישן או מופנם), או חוסר רצון לתקשר עם אנשים דווקא בדרך "קרה" ולא-אישית שכזו.

ועוד דבר קטן, מר מילפורד - בעוד שאני אישית נמנע מלהסיק מסקנות לגבי משתמשי הפייסבוק, שכן כל "מסקנה" שכזו תתבסס בהכרח על הכללה גסה ביותר ומטומטמת, עושה רושם שאתה דווקא ממהר מאוד לאמץ מסקנות הכוללות הכללה גסה בדיוק באותה המידה לגבי המתנזרים מפייסבוק. זה עושה אותך לפחות "פסיכופת" ממני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר אחרי זמן מה ומגלה כל כך הרבה ספאם..

אני מניח שנגד אנשים עם כמה אלפי תגובות אין לי סיכוי.. אין לי מספיק שערות למרוט.

Lev0,בדיוק בדקתי בגוגל מה tl ; dr (מסתבר שלא כולם מדברים בשפת האנטרנט השגורה שלך) ומה אני מגלה? שלא היה לך כח לקרוא

משום שהפוסטים היו ארוכים מדי. :lol: סליחה מראש. (לא,הוא אטום מדי לדעת שהוא נעקץ)

פייסבוק.. פשוט לא תעזבו את הנושא?

הוא לא רע ולא טוב,תעשו בו מה שאתם רוצים : לבקר בפעם ביום? פעם בשבוע? פעם בראש השנה? אף אחד לא מכריח אתכם.

להתווכח אם הפייסבוק זה לאנשים איכותיים או לא זה כבר תלוי באנשים המשתמשים בו.

פייסבוק הוא ממש כמו האנטרנט, וטלפון... אתם מחליטים מה לעשות/לראות/לדבר ומתי.

מי שלא רוצה להשתמש באחד מאלה,שלא ישתמש.. אבל שלא ישלה את עצמו שהוא טוב יותר או פחות מאחרים.

וויכוח על הנושא הזה הוא מטופש לפחות כמו נושא אחר >> אם מי שלא נמצא בפייסבוק - פסיכופת.

אף צד לא ינצח - משום שאין על מה להתווכח,הנושא עצמו מגוחך. תטחנו מים כמה שאתם רוצים,תתכסחו אחד עם השני,אני צודק,אתה צודק,אני חכם,אתה טיפש,כל זה עדיין לא ישנה מאומה.

הדוד משה,בפעם אחרת..זה פשוט לא המקום המתאים להכנס עמוק לדברים,להיות רציני. שנינו סתם מציקים לאנשים טובים כמו Lev0 ליהנות בארגז החול.

אתה לא באמת חושב שגיבוב השטויות שאתה רושם כאן מראה שאתה שנון וחכם, נכון?

אתה אפילו לא מבין על מה הויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא באמת חושב שגיבוב השטויות שאתה רושם כאן מראה שאתה שנון וחכם, נכון?

אתה אפילו לא מבין על מה הויכוח.

BEHOLD!

שתי שורות האבדון המפורסמות של Lev0

אין להן משמעות מיוחדת,או אפילו כיוון כללי,הן לא יענו על אף שאלה,במיוחד שקשורה בנושא המדובר

אבל הן שם!! והן יחזרו שוב עד שתיכנע ותלך! בוהאהאהאהאהא!!! מוהאהאהאהאה!!!!

פייסבוק הוא כלי תקשורת, לא יותר מזה (עם יתרונות וחסרונות משלו). מי שנמנע מלהשתמש בו עשוי לעשות זאת מסיבות של חוסר רצון לתקשר עם אנשים (וגם אז, סיכוי קטן שהוא פסיכופת, סיכוי הרבה יותר גדול שהוא סתם ביישן או מופנם), או חוסר רצון לתקשר עם אנשים דווקא בדרך "קרה" ולא-אישית שכזו.

כן VIC זה בדיוק מה שמר מילף טוען..הוא רק מעצבן אנשים(מסיבה חצי פסיכוטית :smile1: ) בצורת תגובות קיצוניות וכוללות.

או יצור.

ושוב נפלת בפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BEHOLD!

שתי שורות האבדון המפורסמות של Lev0

אין להן משמעות מיוחדת,או אפילו כיוון כללי,הן לא יענו על אף שאלה,במיוחד שקשורה בנושא המדובר

אבל הן שם!! והן יחזרו שוב עד שתיכנע ותלך! בוהאהאהאהאהא!!! מוהאהאהאהאה!!!!

-.-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...