כמה שאלות לגבי הוט מובייל - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי הוט מובייל

jonbir2

Recommended Posts

כמו שאמרתי: בממוצע בערך 4-7 Mb/s, כאשר הוא גולש לרשת פלאפון בגלל חוסר קליטה אז 3-5 Mb/s כאשר באורנג' היתי מקבל במקרה הכי טוב 1.2 Mb/s.

אני מתכוון כמה בסה"כ בסוף חודש יוצא שגלשת, ב GB, לא מהירות הגלישה אלא כמות הנתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון. כבר פעמיים נעניתי תוך דקות ספורות בסמוך לשעת פתיחת המוקד.

זה כן נכון, מבחינת הנסיון שלי. אתה מוזמן לנסות להתנתק מהם, ככה, בשביל הספורט - נראה עד כמה זה יהיה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון כמה בסה"כ בסוף חודש יוצא שגלשת, ב GB, לא מהירות הגלישה אלא כמות הנתונים.

לפני חודשיים: 4 GB נפח גלישה

חודש שעבר: 3.2 GB נפח גלישה

ללא ירידה במהירות. יכול להיות שזה זמני, משום שכמו שהבנת מהבלגן שיש להם עם החשבוניות ועמידה בהגבלות שיש להם בכל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה שלי בהוט מובייל. מרוצה בעיקר מהמחיר.

הניוד שלה עבר חלק, אך קורה לה מדי פעם שמתקשרים אליה ואצלה לא מופיע חיווי של שיחה (לא היה קורה אף פעם בפלאפון). כלומר היא "מפספסת" שיחות שהיא לא ידעה בכלל שהתקשרו אליה.

הגלישה טובה מאוד. בערך 3-6 MB/S.

בעיה מוזרה היא שממתי שהיא עברה להוט הבטריה שלה נגמרת מהר בצורה מחשידה (נבדק עם סים אחר - גומרת תסוללה יותר מהר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניוד שלה עבר חלק, אך קורה לה מדי פעם שמתקשרים אליה ואצלה לא מופיע חיווי של שיחה (לא היה קורה אף פעם בפלאפון). כלומר היא "מפספסת" שיחות שהיא לא ידעה בכלל שהתקשרו אליה.

חייב להגיד שאני בתור לקוח לשעבר של אורנג' שחיתי בתקלה הזאת בתדירות יומית (ולא רק אני, אלה גם כל המשפחה- ומה שמצחיק שהם עדיין לא רוצים לעבור) וגם פלאפון לא חפים בקטע הזה. התקלה קוראת בהוט בגלל שהמכשיר עובר בין רשת הוט לרשת פלאפון-שזה הזמן הכי לא מתאים מבחינת המכשיר והרשת לקבל שיחה.

בעיה מוזרה היא שממתי שהיא עברה להוט הבטריה שלה נגמרת מהר בצורה מחשידה (נבדק עם סים אחר - הוט גומרת תסוללה יותר מהר).

יש לה בעיה, בגלל שהמכשיר שלה עובד רק על תדר אחד (כנראה) וממש מתקשה למצוא את הרשת. אם יש לה - שתנסה לשים מודמים אחרים, ולאפשר עוד תדר (כמו שאצלי 850 היה "נעול" בגלקסי שרכשתי מאורנג', ופתחתי אותו ברגע שנתקלתי בבעיות קליטה בפלאפון והוט) במכשיר שמאפשר זאת. בכל מקרה אחר אפשר לנסות את גולן בגלל התמיכה בדור 2(פשוט עם שאר המכשירים יש יותר בעיות בהתעסקות הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח בגלל הנדידה שמתרחשת לה כל 20 דקות (בגלל קליטה לא משהו).

הרגע הזה שהטלפון מאבד קליטה- הוא מתאמץ להפיק ממנה כמה שיותר, מאבד אותה ואז מחפש בכל התדרים האפשריים (מבחינת המכשיר)- כלומר שורף אנרגיה כשהוא "מחפש את עצמו" :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמע הגיוני מאחר ורוב הזמן היא נמצאת תחת אנטנה של פלאפון, כמו שהיה כשהיא הייתה לקוחה של חברת פלאפון..

אין לו מה לחפש כי הכיסוי של פלאפון די טוב, ובין כה וכה היא רוב הזמן נייחת ולא בתנועה (בעבודה, בבית, באוטובוס וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...