כמה שאלות לגבי הוט מובייל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי הוט מובייל

jonbir2

Recommended Posts

שלום!

אני כרגע נמצא ברשת וברצוני לנייד להוט מובייל, יש לי כמה שאלות לאלה שנמצאים כבר בהוט מובייל:

1) איך הקליטה שלהם?

2) כמה המהירות גלישה לפני ההאטת קצב וכמה אחרי? (יותר חשוב לדעת כמה זה אחרי)

3) איך השירות לקוחות שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) קליטה: סביר+, תלוי איפה.

2) מהירות: בגלקסי s שלי אני מקבל את המקסימום האפשרי מבחינה פיזית (6-7 Mb/s), ואחרי חודשיים וחצי של שימוש לא חוויתי הורדת מהירות (לא בהזרמה למחשב ולא בהגעה לנפח של 4 ג'יגה גלישה).

3) אתה לא מגיע לחברות כאלה בגלל שירות לקוחות.

מה שאני יכול להמליץ לך בגלל החשש שלך לקליטה (ובגלל שאתה כבר בסלקום) הוא לעבור לגולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הקליטה שלהם היא כמו של חברת פלאפון (הוט משתמשת באנטנות של פלאפון), ואף טובה יותר (בנוסף הם גם מקימים עצמאית). הקליטה כמובן גם תלויה במכשיר שלך, וליתר דיוק האם הוא תומך בתדר 850 בדור שלישי בו עושה שימוש פלאפון (בנוסף ל-2100).

2) המהירות הבסיסית היא (עד) 42Mbps. אחרי 3GB היא יורדת ל- 512Kbps. בשימוש במכשיר כמודם סלולרי (Mobile AP / Tethering) המהירות ההתחלתית היא 64Kbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני יכול להמליץ לך בגלל החשש שלך לקליטה (ובגלל שאתה כבר בסלקום) הוא לעבור לגולן.
רק לפני שאתה עובר לגולן, וודא שתהליך הניתוק באמת מבוצע כמו שצריך, מנסיון. :cool2:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הקליטה שלהם היא כמו של חברת פלאפון (הוט משתמשת באנטנות של פלאפון), ואף טובה יותר (בנוסף הם גם מקימים רשת עצמאית). הקליטה כמובן גם תלויה במכשיר שלך, וליתר דיוק האם הוא תומך בתדר 850 בדור שלישי בו עושה שימוש פלאפון (בנוסף ל-2100).

2) המהירות הבסיסית היא (עד) 42Mbps. אחרי 3GB היא יורדת ל- 512Kbps. בשימוש במכשיר כמודם סלולרי (Mobile AP / Tethering) המהירות ההתחלתית היא 64Kbps.

יש לי 2 של חברת פלאפון כך שהמכשיר תומך בתדר 850.

אני יודע שהמהירות הבסיסית היא עד 42 מגה, אבל אני רוצה את החוות דעת שלכם בתכלס לכמה אתם מגיעים... כמה לפני וכמה אחרי האטת קצב, אני יודע את הנתונים שהחברה מפרסמת.

ושכחתי לציין אני משתמש הרבה במכשיר כמודם.

1) קליטה: סביר+, תלוי איפה.

2) מהירות: בגלקסי s שלי אני מקבל את המקסימום האפשרי מבחינה פיזית (6-7 Mb/s), ואחרי חודשיים וחצי של שימוש לא חוויתי הורדת מהירות (לא בהזרמה למחשב ולא בהגעה לנפח של 4 ג'יגה גלישה).

3) אתה לא מגיע לחברות כאלה בגלל שירות לקוחות.

1) עם הקליטה של פלאפון אין לי בעיה ככה שאין לי בעיה לעבור להוט.

2) הגעת ל 4g בחודש ולא היתה האטת קצב? אני כרגע גולש ממוצע בחודש 12-14g עם חיבור כמודם לכן חשוב לי לדעת.

3) לגבי השירות לקוחות, אני מתכוון אם קורה משהו יש עם מי לדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השירות לקוחות, אני מתכוון אם קורה משהו יש עם מי לדבר?

בהוט - בהנחה ויום העבודה שלך לא מכניס לך יותר מדי כסף, אז כן. במידה ואתה לא יכול להרשות לעצמך להיות על HOLD למשך שעה~ לפחות, לא משנה באיזו שעה של היום אתה מתקשר, אז אתה בבעיה.

בגולן יש מענה יחסית מהיר, אבל החבר'ה בתמיכה הטכנית שם לא מקצועיים יתר על המידה. נזקקתי להם מלפני מס' שבועות ובסופו של דבר כל הבעיות שהיו לי נפתרו מעצמן. כעת הכל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בהוט מובייל, וכן-זה מה שמקבלים.

יש עוד פשלה קטנה שלא מזכירים: אני למשל כבר חודשיים שלא קיבלתי חיובים (פרט ל 40₪ של הסים ו0₪ חודש שעבר, למרות שאני בחבילה לא הגבלה) ואני לא היחיד. כמובן שיש גם כאלה שקיבלו חיובים לא ברורים וחיובים כפולים, אך הרוב עדיין לא קיבלו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוט - בהנחה ויום העבודה שלך לא מכניס לך יותר מדי כסף, אז כן. במידה ואתה לא יכול להרשות לעצמך להיות על HOLD למשך שעה~ לפחות, לא משנה באיזו שעה של היום אתה מתקשר, אז אתה בבעיה.

זה לא נכון. כבר פעמיים נעניתי תוך דקות ספורות בסמוך לשעת פתיחת המוקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...