מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 43 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

הגיעו הבוקר עם שליש UPS המארז, ספק, וצורב ה-, מה שאומר שאני עכשיו באמצע ההרכבה. המארז *מפוצץ* במקומות להסתיר בהם או להעביר בהם כבלים, וזה כל כך נוח. ההרכבה של קשיחים ו-SSDים מאוד פשוטה ואינטואיטיבית, שמתי אותם אחד מעל השני איפה שהמאוורר זורק אוויר על שניהם. זה שספק הכוח נמצא למטה אומר ים של מרחב תמרון (ראיתי יותר גדולים מה-Mugen II ששמתי שם, ועדיין, עוזר) למעלה, וזה נוח. זה שצורב ה- מורכב עם ברגי אצבע חמוד, אבל לא הבנתי את הפואנטה. בקיצור, אחלה של מארז, חבל שההרכבה האחרונה שעשיתי הייתה לפני כמה שנים ואני לא זוכר כמעט כלום.

תלונה אחת יש לי עליו - הגיע ספייסר אחד פחות ממה שהייתי צריך, כלומר, 9 ספייסרים כשיש מקום למקם את לוח האם על עשרה.

אולי ספק הכוח יכל להיות קצת יותר אינטואיטיבי, אבל זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתחדש ותהנה!! :xyxthumbs:

ספייסרים = הברגים שמחברים את הלוח לדופן המארז?

אשמח אם תוכל לפרט מעט על מה שלא מוצא חן בעיניך בספק (אם יש לך כוח ;) )....

תודה רבה!

נ.ב. החלטתי לקחת גם מארז... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממקם ספייסרים בהתאם לתקן שעליו בנוי לוח האם שלך (ATX, M-ATX וכאלה), אחר כך שם עליהם את הלוח, ואז סוגר עם ברגים, וזה מה שמעגן את הלוח במקום. עכשיו ברור מהם ספייסרים?

אם כבר - הייתי אולי מחבר את המקומות לסידור כבלים ביחד ברצף, ככה שיהיו איזור אחד גדול לסידור כבלים. אולי עוד טיפה מרווח מאחורי לוח האם גם היה נחמד. חוץ מזה לא מצאתי חסרונות משמעותיים במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ההודעה הראשונה שאני כותב מהמחשב החדש שלי.

2500K (RSM, אולי האחרון שנמכר בארץ)

Scythe Mugen II

ASRock P67 Extreme6

G.Skill ARES 2133MHz 8GB (קיט של שני מקלות, נקנה מזיגזג)

HIS HD 5770 Fan edition (נקנה בזיגזג לפני מלא זמן, ועבר מהמחשב הישן)

Micron RealSSD C-400 128GB (נקנה מאייבורי במסגרת המכירה הקודמת)

Seagate ST1000DM003 1TB (זיגזג)

Fractal Design Define R4 (הגיע הבוקר מ-TMS)

Seasonic X-660 660W (הגיע הבוקר מ-TMS)

Pioneer DVR-219BLK (או משהו כזה, גם, הגיע הבוקר מ-TMS)

Philips Brilliance 200P7ES 20" 1600X1200 S- (נקנה באמצע 2007, ישירות מהיבואן שלהם בארץ)

Logitech Classic (די בטוח שאופיס דיפו)

Deathadder 3.5G (KSP)

Logitech Z4 (נקנו מיבואן לוג'יטק בארץ)

זאת מכונת המשחקים החדשה שלי. תודה לעדי שארגן את המכירה ותיווח מול TMS, ולכן שנרשמתם ועזרתם לזה לצאת לפועל. שנה טובה וחגים שמחים לכולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף סיימתי להרכיב את המארז,

כמובן ששום דבר לא הולך לי חלק והיו לי בעיות קשות להכניס את הCool drive 6 למארז .

דבר ראשון לא הצלחתי לשים אותו במפרץ העליון

מעבר לזאת הוא נכנס במפרץ התחתון במארז אך הדלת לא נסגרה - הייתי חייב לשייף את המגרעות שיש בצדי החריץ כדי לאפשר לו להידחס עוד פנימה .

אחרי שפתרתי את זה לא יכלתי להבריג את הברגים כי הם לא הופיעו בחורים אז הייתי צריך לקדוח במארז חורים חדשים .

מלבד זאת:

ההתרשמות היא מעולה - איכות בניה מצוינת בהחלט שדרוג מהTT Soprano שלי :xyxthumbs:

והשקט אחחחחח השקט.....

הוספתי מקדימה מאוורר TT silent cat שהיה לי (אני מנמיך אותו ל1200 RPM עם הCool drive 6 )

"ב מספר באיכות לא משהו (העדשה הייתה מלוכלכת, הבנתי את זה לאחר הצילום)

השוואה למארז הקודם:

20120914152335.jpg

Shot at 2012-09-14

20120914185015.jpg

Shot at 2012-09-14

20120914184945.jpg

Shot at 2012-09-14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי למה יש לך CF של 7770? :nixweiss:

כרגע שאני לא בונה על HIGH END RIG והשגתי את 2 הכרטיסים במחיר אטרקטיבי למדי מה גם ש CF שלהם איכותי למדי גם במחיר וגם מבחינת צריכת חשמל

בעלות של פחות מי 7850 אתה מקבל משהו יותר קרוב ל 7950 הבדל של 5%-10% לא רואה בהם אף חיסרון ,

מה גם שכאשר אני ישדרג למפרט רציני יותר ל OC עם כרטיס יחיד HIGH END הם כל אחד מהם יכול להיות פנטסתי ב שאני ירכיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...