מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 48 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

האמת שיש בעיות עם השליחים וממש לא בשליטת החנות

הייתי צריך לקבל את המארז ביום שישי. ביום חמישי מתקשר השליח ומודיע אני כבר מגיע.

במקרה היה מישהו בבית לפני יציאה לעבודה, אמרתי לו תגיע תוך חצי שעה, אחרת יוצאים.

אחרי חצי שעה כשלא קרה כלום התקשרתי, אמר לי התעכבתי באופיס דיפו. בינתיים הבן אדם יצא לעבודה בחנות ליד.

סיכמתי איתו תגיע לחנות, במזל נפגשו השניים ויצא שקיבלתי המארז יום קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי UPS פשלו במשלוח לפני כמה זמן (במקרה גם מוצר שהוזמן מ TMS), קבעו איתי תאריך אבל המוצר לא הגיע כי הרכב עשה בעיות, קבעו שוב וגם לא הגיע ורק בפעם השלישית באמת הגיעו אלי. לא יודע באיזה אבל יכול מאוד להיות שזה לא היה של UPS...

אי אפשר להאשים את TMS בבעיות של UPS...לא מבין מה קורה להם, בפעם הקודמת שהגיע לי משלוח עם UPS (לפני שנה או שנתיים) לא הייתה בעיה למרות שהרחוב שלי היה חדש ואפילו לא הופיע על המפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המארז,הכול טוב ויפה אבל הלד של המארז לא פועל.

מאיפה אני קונה אחד כזה חדש? הוא כמו לד רגיל אבל קטן יותר.

בנוסף המאווררים פועלים רק על מצב 12V,ז"א אם אני שם אותם על 7V או על 5V הם נכבים.

מה עשיתי לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דיבר בקשר ל-LED.

בכל מקרה, נסה לבדוק שלא חיברת אותו הפוך במקרה ללוח אם. חוצמזה, אתה יכול לוודא שמדובר בבעיה ב-LED ע"י חיבורו לחווי של הדיסק הקשיח (שוב, בפולריות הנכונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המארז,הכול טוב ויפה אבל הלד של המארז לא פועל.

מאיפה אני קונה אחד כזה חדש? הוא כמו לד רגיל אבל קטן יותר.

בנוסף המאווררים פועלים רק על מצב 12V,ז"א אם אני שם אותם על 7V או על 5V הם נכבים.

מה עשיתי לא נכון?

קודם כל, למה לקנות? בשביל זה יש אחריות ואם צריך אז מממשים, במיוחד שהרגע קיבלת את המארז.

לגבי המאווררים...לא ניסיתי את שלי עדיין אבל המאווררים האלה לא חזקים במיוחד, הם מסתובבים על 1000RPM ולא ממש שומעים אותם. בקיצור, יכול להיות שעל פחות מ 12V הם לא מסתובבים בכלל. אם זה ככה לעוד אנשים, אז זאת לא בעיה. באופן עקרוני, אפשר להיות רגוע עם 1000RPM, זה שקט ונחמד. ככל שהמאוורר גדול יותר הוא פחות מרעיש. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי סליבינג לכל הפרונט פאנל די בטוח שיתנערו מאחריות והעלות היא שקלים בודדים ללד..

הקטע הוא שכל המאווררים שמחוברים לבקר נכבים מתחת ל12V,גם האלה שהגיעו עם המארז וגם האלה שהוספתי.

אם הבקר הזה פשוט מכבה את המאווררים מתחת ל12V אז מה הקטע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מכבה את כל המאווררים. הסיבה היא שכנראה המתח שהם מקבלים לא מספיק, האמת היא שזה מה שרשום גם בחוברת שמגיעה עם המארז, הם לא מבטיחים שהבקר יפעיל את המאווררים במתחים נמוכים.

האמת שכדאי שתנסה רק עם שני המאווררים שיש במארז, בלי שלישי נוסף, לפי החוברת ב-7V הם אמורים לפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הבאנדל שלי אתמול והתעסקתי איתו קצת - פירקתי והרכבתי כדי לראות מי נגד מי.

משום מה חשבתי שאפשר גם לסובב את ה-HDD cage התחתון, אבל נראה לי שטעיתי :-\

חוץ מזה שמתי לב שאחד מהאטמים של המאווררים, אלה שחוסמים את הפתחים למאווררים פוטנציאליים, קצת מעוך בקצוות - נראה לי שאני אבקש להחליף אותו למרות שזה כנראה לא משפיע על כלום.

חוץ מזה המארז ממש סבבה למרות שלדעתי הפתיחה והסגירה של הדלתות קצת מעצבנת - עם המשקל הזה קשה להוציא את הדלת בלי "בום" על הרצפה או להכניס אותה בצורה נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שהדלת תצא בקלות אתה שם יד אחת בחלק האחורי, איפה שיש בליטה, עם היד השנייה תומך את הדלת מלמטה ואז מושך אחורה. אפשר לראות גם בסרטון הראשון שזה מה שהוא עושה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...