מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 46 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

גם אני קיבלתי את המארז + ספק הריטייל שלי היום בבוקר. הם עדיין באריזות, מתכוון לפתוח אותם כשאגיע הביתה. עכשיו נותר להתחיל להזמין את שאר החלקים - מעבד, , לוח-אם וכרטיס מסך, אבל זה ממש לא לחוץ כשיש מחשב מהעבודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו סיימתי להתקין הכל המארז. מאוד התרשמתי מהאיכות.

רק טענה אחת, חבל שהוא לא screw-less. אני לא מצליח להכניס בורג לחיזוק כרטיס המסך. כרגע הוא יושב רק על הפין המעפן של הלוח אם.

והוא ממש שחור 8)

אז הוא פשוט לא יושב נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרגע הייתי משיחה עם TMS, קצת מעצבנים.

קבעו איתי לפני שבוע ליום שישי הזה (היום), הגיעו בטעות לדירה שלי אתמול וכמובן לא היה בה אף אחד כי הייתי בעבודה... אז קבעו איתי להיום ועכשיו התקשרו ואמרו שבטעות נתנו את החבילה לשליח שנוסע ל'אזור אחר' ואני לא יכול לקבל את החבילה היום, אז רצו לקבוע איתי ליום ראשון, אבל מן הסתם גם אז אני עובד. קיצר לא לפני שישי הבא. מספיק שפעם אחת שיניתי תכניות כדי להיות בבית כל הבוקר של שישי (הרי אפילו טווח שעות לא מוכנים לסכם מראש על המשלוח...), עכשיו עוד אחד??

קיצר ניסיתי למצוא איתם פתרון יצירתי כדי לא לחכות עוד שבוע בגלל טעויות שהם עשו ולהתקע עוד שישי, אבל UPS ו-TMS כל אחד מאשים את השני, ואין מצב שתגיע חבילה היום כי 'השליח כבר רחוק מדי' ואין מה לדבר על פיצויים כי TMS 'לא עובדים ככה'.

שורה תחתונה, ביטלתי את ההזמנה. עם כל הכבוד לדיל החביב הזה, בשביל 100 ש"ח אני מעדיף לעבוד עם חנות שתהיה מוכנה לשלם על הטעויות שלה כשהן כ"כ מובהקות.

ברור לי שזה לא משהו דרמטי, אבל גם 100 ש"ח זה לא דרמטי, ולא בא לי להתעסק עם חברה שהלקוחות לא כ"כ מעניינים לה את התחת :-\

אגב, לשם השוואה, כשהבאתי מחשב מ-IQPC ומשהו היה תקול הם הוציאו שליח שלקח את המחשב מהבית וגם החזיר אותו מתוקן - וזה מחשב שלקחתי בעצמי בלי לשלם על שליח בכלל מלכתחילה...

עושה רושם שעדיין אין אלטרנטיבה ל-IQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא ליד המארז, אתה בטוח שההקר צריך להיות שם? אתמול הרכבתי את הכל ולא נתקלתי בו,יש מצב שהוא שם ופספסתי אותו?הוא מוחבא מאחורי הדלת בצד ימין כאילו?

נמצא מאחורי הדלת הקידמית(היכן כונני 5.25) בצד ימין למעלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...