מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

450 ולא שקל יותר. לא להתפשר... גם את הM4 של הורידו למחיר מצחיק כשהוא היה עוד יקר יחסית. לדעתי גם על 30 חברה צריכה לעשות מעל ומעבר כדי לרצות את הלקוח. בכל מקרה אם זה לא יגיע ל450 אני מוותר ופשוט בונה לעצמי אחד עם איזה פיצ'רים שבא לי.

נכון, זה מה שאני טוען לאורך כל הדיון. ולדעתי גם 450 זה יקר עבור כמות כזו. מחיר הוגן לדעתי יהיה אפילו 400 כולל משלוח עד הבית, עם אפשרות לאסוף את המארז ללא עלות המשלוח.

לדעתי יש פה אנשים שלא מבינים כמה כמות של 53 במכירה אחת זה רווח אדיר לספק, לא רק מבחינה כספית ישירה, אלא גם מבחינת החיסכון ב-OverHead שבלמכור כל מארז בנפרד לאורך תקופה. מדובר בהפעלת שיווק ואנשי מכירות, ובזבוז זמן שיכול להחסך כשהוא מוכר בבת-אחת 53 .

אני לא מבין למה אני צריך להסביר את זה כמה פעמים, זה אמור להיות מובן מאליו. :facepalm:

המחיר שמוצג באתר הוא ללא מיסים כלשהם, מי שמזמין למדינות האלו משלם עוד.

אשכרה שיח-חרשים. קרא שוב את הודעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט מחיר זוועה

בשביל כמות כזאת של רווח זה פשוט מחיר זוועתי

לדעתי 430-420 ומטה אחרת גם אני לא ישתתף כי במחיר הזה אני כבר יביא מחול ביותר זול אבל אני רוצה מהארץ בשביל האחריות לכל מקרה שיהיה גם למי לבוא אם יהיהו בעיות אם זה לא בסביבות ה420 שח אין טעם לקנות את המארז בארץ בקניה כזו גדולה כשהם יעשו רווח אדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מחיר זוועה

בשביל כמות כזאת של רווח זה פשוט מחיר זוועתי

לדעתי 430-420 ומטה אחרת גם אני לא ישתתף כי במחיר הזה אני כבר יביא מחול ביותר זול אבל אני רוצה מהארץ בשביל האחריות לכל מקרה שיהיה גם למי לבוא אם יהיהו בעיות אם זה לא בסביבות ה420 שח אין טעם לקנות את המארז בארץ בקניה כזו גדולה כשהם יעשו רווח אדיר

תבדוק כמה יעלה לך משלוח מחול של המארז, ואחר כך תבין כמה שההודעה שלך טיפשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר שאני אקנה במידה והמחיר ירד ל-450 ש"ח. מעבר לזה- לא נראה לי שאני אשלם. אני די קצר במזומנים כרגע.

במידה והמחיר יגיע לסביבות 450 ש"ח אני מעוניין במארז אחד בצבע שחור.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר מ-400 ש"ח. כאשר מדובר על כמות כזאת גדולה, המחיר צריך להיות בהתאם.

:yelclap: בדיוק מה שכתבתי קודם,

400 כולל משלוח עד הבית, עם אפשרות לאסוף את המארז ללא עלות המשלוח.

סוף סוף האנשים פה מתחילים להבין מה צריך להיות המחיר בקניה של כמות אדירה כזו של סחורה, בבת אחת, מספק אחד.

רק חבל שיש פה כאלה שממשיכים לחזור על המספר 450 כאילו שזה מספר זהב או משהו דומה.

להזכירכם - המגמה היא להוריד את המחיר למטה. כשהמחיר מתחיל להתכנס ללא יותר מ-400 - שלדעתי כאמור צריך לכלול גם משלוח - ואז בא מישהו שטוען שהוא מוכן לשלם 450, הוא מזניק חזרה את המחיר למעלה, וחבל. היבואנים קוראים את ההודעות שלכם, חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שיש פה אנשים שהם לא פחות מי חצופים , "פחות מי 400 עם משלוח עד הבית וגם מרכיבים לי את המחשב ועל הדרך משדרגים לי ולא שקל יותר!!!!!!"

מארז של 110-120 דולר המטרה חייבת להיות לרדת מה 500 אי אפשר לדבר על "פחות מי 400" תהיו ראלים , מצד שני לא צריך למכור את עצמנו בזול להצעה הראשונה של TMS על כל הכבוד 540 נגיד שבלי משלוח זה יהיה 510-500 אני מאמין שאפשר פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שיש פה אנשים שהם לא פחות מי חצופים , "פחות מי 400 עם משלוח עד הבית וגם מרכיבים לי את המחשב ועל הדרך משדרגים לי ולא שקל יותר!!!!!!"

מארז של 110-120 דולר המטרה חייבת להיות לרדת מה 500 אי אפשר לדבר על "פחות מי 400" תהיו ראלים , מצד שני לא צריך למכור את עצמנו בזול להצעה הראשונה של TMS על כל הכבוד 540 נגיד שבלי משלוח זה יהיה 510-500 אני מאמין שאפשר פחות.

"חצופים" - למה? אתה יבואן/ספק/עובד בחנות מחשבים כלשהי? יש לך אינטרס להשאיר את המחיר גבוה?

חבל שיש פה אנשים שמורידים את רמת הדיון לרצפה, ועל הדרך גם פוגעים בקניה הקבוצתית הזו.

barry , כמו שנאמר אין ספור פעמים בדיון, המחירים שאתה מציין הם מחירים שתקבל כשתבוא לקנות מארז יחיד. זה לא צריך להיות המחיר ליחידה כשתבוא ותקנה בבת אחת כמות אדירה של כמעט 60 .

בואו נשמור על דיון ענייני ולא מתלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הוא הוריד את רמת הדיון?

אישית אני חושב שרצף של תגובות של "לא יותר מ400 כולל משלוח!" מוריד את הרמה הרבה יותר, ומראה על חוסר רצינות.

כל מה שאתה אומר נכון, אבל אם ליבואן עולה X כסף להביא את המארז, הוא בכל מקרה לא ימכור אותו בפחות.

והוא צריך למכור במספיק יותר כדי שישתלם לו (במיוחד אם זה כולל משלוח, עדיין יש פה עבודה של החנות).

מה אם עולה לחנות 380 ש"ח למארז? למכור ב400 זה עדיין ריאלי? זה אומר 20 ש"ח רווח למארז, מבלי לדבר על כל העלויות מסביב (אחסון,משלוח,ניהול,וכו')

לאף אחד מאיתנו אין מושג כמה עולה המארז הזה ליבואן ו/או לחנות. אז להגיד ש "450 זה גבוה מדי" זה נשמע לי מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...