מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מתכוון פחות מ-6000 ש"ח.

תאמתי עכשיו אני לא מסכים איתך בניגוד למקודם.

ברור שה"כנס" שנכנס הוא לא גבוה במיוחד . אבל!

גם הזמנה של 60 יחיודת במכה אחת (מעבר לכמות השותפת) זה מחיר שגם שיבואן מתאים את עצמו.

בנוסף תזכור זה זה 30 שקל נכנס שאין עלו דקה של עבודה! זה לא שהם צרכים לבנות משהו להרכיב משהו לבזבז זמן , מעבר לכמה שעות שבהם ההזמנות יעשו והדפים יודפסו אין כלום!

אז שמע 6000- 8000 אלף נכנס בעשיה של כלום.... ניחוש מושכל יהיה להגיד שזה רווח גדול מרווח יומי של חנות מחשבים בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר ליבואן על הדרך שאם המחיר לא אטרקטיבי בערך חצי לא יקנו בכלל את המארז.

זה לא המארז היחיד ויש אלטרנטיבות.

כדאי לו מאוד למכור 60 במכה אחת ברווח נמוך

אחרת יש סיכוי שהוא לא ימכור 60 אפילו עד סוף השנה הקלנדרית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה להוריד?

בארץ כולל מע"מ 455 שח

בחול כולל מע"מ 450 ש"ח

למה לא לשאוף למחיר דומה גם במארז?

כי אתה משווה 2 דברים לא באותה רמת מחיר, כבר הסברתי את זה.

א. יש בינהם הפרש של 7 דולר + הפרש שנובע מזה שהמחיר גבוה יותר בNEWEGG יחסית למקומות אחרים.

ב. 450 לR4 בארץ זה בדיוק כמו המחיר בNEWEGG(שהוא לא כולל מיסים) רק שה450 שקל בארץ שאתה שואף אליו אמור להיות עם מע"מ. עכשיו בוא נקח בחשבון שNEWEGG הם Reseller של פרקטל כלומר אין פה תיווך נוסף. ש110 דולר זה המחיר הכי זול בארה"ב. ואין טעם להזכיר את עניין הכמויות יחסית ליבואן בארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה ממשיך להתווכח, הבהרת מה שאתה חושב,

אני לא מסכים עם החשיבה שלך (ועם המתמטיקה שלך)

ויותר מזה:

אתה לא עוזר למכירה הזאת - אתה יותר ממוזמן לעוף מהת'רד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממשיך להתווכח? אין פה ויכוח, אתה שאלת למה להוריד והסברתי לך, אבל פשוט לא מסוגל להבין דבר פשוט שלא דורש יותר מקצת הגיון וידע בפעולת חשבון.

ניסיתי לעורר את החיים באשליה (ויש את אלו שעוד חושבים על 400 :lol: ), נראה שהם מסרבים בתוקף לצאת ממנה. שיהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עוזר למכירה הזאת

:xyxthumbs:

הבנאדם אפילו לא מעוניין במארז ולא רשום לקניה הקבוצתית. הוא בא לפה אך ורק כדי להתנצח, וע"י כך גורם לכך שהמחיר, ללא שום הצדקה, ישאר גבוה.

מי שלא מעוניין במארז - מוזמן להשתתף בדיון, אבל לא להפריע להשגת מחיר נמוך ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממשיך להתווכח? אין פה ויכוח, אתה שאלת למה להוריד והסברתי לך, אבל פשוט לא מסוגל להבין דבר פשוט שלא דורש יותר מקצת הגיון וידע בפעולת חשבון.

ניסיתי לעורר את החיים באשליה (ויש את אלו שעוד חושבים על 400 :lol: ), נראה שהם מסרבים בתוקף לצאת ממנה. שיהנו.

"הסברת לי"?

השוואה של מוצר בחנות X באירופה לישראל ביחס למוצר Y בארה"ב זה הסבר?

לא, זאת פשוט השוואה שלא קשורה למציאות.

וזה בלי להכנס לעניין של קניה קבוצתית מול קניה יחידה

תמחיר למדת בחיים שלך?

הרווח של חנות ממכירת מוצר לא נובעת רק מהמחיר בו קונים אותו מול המחיר בו מוכרים אותו

יש עלויות נוספות שנחסכות בקניה קבוצתית גדולה:

רווח של החנות (במידה וקונים ישירות מיבואן)

עלויות אחסון

עלויות אשראי

אפשרות להנחה מול היצרן (הנחת כמות שתשפיע אחר כך על יחידות נוספות שיזמין בעתיד)

עלויות הפצה

והעובדה הקטנה שרווח קטן ליחידה כפול הרבה יחידות הופך לרווח יותר משמעותי.

אין שום סיבה שלא ניתן יהיה להגיע למחיר קרוב ל450 ש"ח

ואם המחיר לא יגיע, יהיו יבואנים אחרים עם מוצרים מקבילים שאולי ירצו לנצל את ההזדמנות

כל עוד אין לך מידע פנימי מה העלויות של המוצר ליבואן, כל הקשקשת שלך לא שווה את הבייטים שהיא תופסת בשרת

ומכיוון שאתה לא משתתף במכירה, אני באמת לא מצליח להבין מה אתה עדיין עושה בת'רד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהשוות למארז, שבכלל לא עולים אותו דבר ואז לשאול למה אי אפשר לקבל את המארז במחיר דומה לSSD, זה קשור למציאות?

אתה כנראה לא הבנת שום מילה ממה שרשמתי לגבי Reseller, וכמויות.

לא צריך מידע פנימי, אף אחד לא חישב פה על האגורה, יש מספיק מידע באינטרנט ואיתו אפשר לעשות השוואות עם קירוב די טוב.

אני אנסה להשיג בימים הקרובים מחיר רכישה של המארז ממקום עבודתי.(Reseller של פרקטל באירופה).

כמו שרשמתי ניסיתי כדי להעיר אתכם מהחלום, לא הצלחתי אבל לפחות ניסיתי :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...