מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 12 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שיקר לו בינתיים יכול לבטל את ההרשמה כרגע ולהצטרף במידה והמחיר יורד?

אם אתה יוצא וחוזר אתה תהיה בסוף הרשימה. עוד לא נסגר כלום וכדאי מאד להתאזר בסבלנות. אין התחייבות לקנות וגם אין ציפיה שכל ה 100% הרשומים אכן יקנו, מי שיוצא עכשיו רק יכול להפסיד מזה. הדברים האלה זה לא מהיום למחר וצריך להבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שמכיוון שמדובר על משלוח כלול, אז התשלום הוא באשראי (אחרת צריך לבוא לשלם במזומן ואז אפשר כבר לאסוף אותו לבד, מה שאומר שה"משלוח כלול" לא באמת שווה כלום).

זה בהחלט מחיר יפה, אבל אני גם חושב שאפשר לקבל פחות.

השאלה היא רק אם יש פה עוד מתחרים בשוק. אם הם היחידים אז אין לנו יותר מדי קלפי מיקוח מולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יוצא וחוזר אתה תהיה בסוף הרשימה. עוד לא נסגר כלום וכדאי מאד להתאזר בסבלנות. אין התחייבות לקנות וגם אין ציפיה שכל ה 100% הרשומים אכן יקנו, מי שיוצא עכשיו רק יכול להפסיד מזה. הדברים האלה זה לא מהיום למחר וצריך להבין את זה.

אז אני נשאר בינתיים :)

כרגע יקר מדי ולא משתלם מבחינתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא רק אם יש פה עוד מתחרים בשוק. אם הם היחידים אז אין לנו יותר מדי קלפי מיקוח מולם.

לא מסכים.

אנחנו לא חייבים לקנות את המארז. ובהכרח גם לא את זה ספציפית.

יש לנו כוח מיקוח אדיר של צרכנים של מוצר "מותרות"(בשונה ממוצרי צורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו כוח מיקוח אדיר של צרכנים של מוצר "מותרות"(בשונה ממוצרי צורך).

:xyxthumbs:

בנוסף, אפשר כן לקנות את המארז הזה - אבל לא מאותן חנויות שכרגע מייבאות אותו וש(אני מקווה)שוקדות כרגע על הצעת מחיר אטרקטיבית עבורנו. אולי אפשר גם לגשת לחנויות מחשבים שכרגע לא מייבאות FRACTAL, ולבדוק את האפשרות לביצוע הזמנה חד פעמית של 54 דרכן. לדעתי כל חנות עם מעט חוש עיסקי תדע לזהות הזדמנות לרווח נאה עבורה. כך נוכל אולי להגדיל את מספר הצעות המחיר הפוטנציאלי, ולשבור מונופולים שאולי מתהווים כאן בקשר ל-FRACTAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

450 ולא שקל יותר. לא להתפשר... גם את הM4 של הורידו למחיר מצחיק כשהוא היה עוד יקר יחסית. לדעתי גם על 30 חברה צריכה לעשות מעל ומעבר כדי לרצות את הלקוח. בכל מקרה אם זה לא יגיע ל450 אני מוותר ופשוט בונה לעצמי אחד עם איזה פיצ'רים שבא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מבין מה שאני כותב,Rubi? קרא שוב בלי להכנס לקישור

אני לא מבין למה אני צריך להסביר את זה כמה פעמים, זה אמור להיות מובן מאליו. :facepalm:

המחיר שמוצג באתר הוא ללא מיסים כלשהם, מי שמזמין למדינות האלו משלם עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...