מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

...

קצת הבנה מינימלית בתחום, מוצר עולה X כסף, על זה תוסיף Y מיסים שהמדינה לוקחת וZ עלויות שינוע,פרסום וכו'... (ליבואן יש הוצאות בכל מקרה)

המחיר לעולם לא ירד מX+Y+Z וכל מי שחושב שזה יכול להיות פחות נמצא באשליה רצינית

יבואן לא ימכור בהפסד, מה שכן הוא יהיה מוכן למכור ברווח נמוך בשביל הכמות הגדולה, לא יותר מזה

הR4 עולה עכשיו כ600 שח בארץ

בחול הוא עולה כ105$ ~ 420 ש"ח

להגיע למחיר של חו"ל = לא במדינה הזאת, היבואנים פה לא מגלגלים אותה כמות סחורה כמו ארה"ב בשביל להשוות מחירים

המדינה לוקחת די ויותר ובסופו של דבר היבואן צריך להרוויח

אם הקניה הקבוצתית הזאת תגיע אכן למחיר של ~500 זאת תהיה הצלחה גדולה לדעתי לרצות לרדת מתחת לזה זה פשוט "חמדנות" וחשיבה נאיבית לדעתי

קרלמה שנשלם 500 ש"ח ליחידה בקניה של 53 (כרגע) מספק יחיד? אותו ספק שיזכה למכור לנו את המארזים, צפוי להכנסה של מעל 21 אלף ש"ח במכירה אחת, לפי מחיר של 400 שח למארז, כנסו לפרופורציות.

:lol: :lol: :lol:

תבדיל היטב בין "כסף שנכנס לעסק" לבין הכנסה... העסק יקבל אולי את ה21 אלף, כמה אתה חושב שבאמת יהיה לו רווח מזה? אחרי ההוצאות השונות בינהם הקניה של המארז עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרא פה

כל הלקוחות משאר עוד 49 המדינות בארה"ב לא משלמים מע"מ.

בנוסף, התעלמת ממה שכתבתי בהודעתי הקודמת בקשר להנחה של 20$.

צאו מהגישה התבוסתנית הזו, 53+ זהו כוח קניה לא מבוטל כלל.

אתה קורא את מה שאתה שולח? רשום שם בדיוק מה שאמרתי, אתה כנראה לא מבין שהמחיר שנמצא באתר לא כולל מסים והמחיר יהיה גבוה יותר לאנשים מהמדינות עם המסים. הנחה בחנות מסויימת עם כל מיני תנאים זו "הנחה" , את המחיר ההממוצע למוצר אפשר לראות גם באתרים זולים אחרים והוא נע בין 105 ל110 דולר.

זו לא גישה תבוסתנית זו המציאות, וiakovl גם הסביר למה.

@iakovl זה לא מדוייק, כי בכל זאת KSP איכשהו עקפו את העניינים ומכרו את המארז במחיר שמאד קרוב לזה. לקבל מחיר שקרוב למחיר חו"ל זה בהחלט לא תלוש מהמציאות.

גם כשהם מכרו ב450 עם קופון לזמן מסוים(סיום מלאי?) זה לא היה בדיוק קרוב. אמנם זול יחסית לארץ אבל התוצאה היא כמו שראית ירדו ממחיר הMSRP של פרקטל ו"נענשו" על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה. רכשה נגיד 200 חתיכות של R3, נגיד זה עלה לה X דולר.

אחרי שמכרה 190 , היא הרוויחה X + Y דולר ככה ש-Y הוא סכום יפה. את X ההוצאה שלהם, הם כיסו.

עכשיו הם יכולים למכור את 10 המארזים האחרונים שלהם ב-50$ והיא תרוויח 50$ נטו על כל מארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא את מה שאתה שולח? רשום שם בדיוק מה שאמרתי, אתה כנראה לא מבין שהמחיר שנמצא באתר לא כולל מסים והמחיר יהיה גבוה יותר לאנשים מהמדינות עם המסים. הנחה בחנות מסויימת עם כל מיני תנאים זו "הנחה" , את המחיר ההממוצע למוצר אפשר לראות גם באתרים זולים אחרים והוא נע בין 105 ל110 דולר.

ואתה מבין מה שאני כותב,Rubi? קרא שוב בלי להכנס לקישור:

Newegg.com only charges taxes in California, New Jersey and Tennessee. Customers outside of these areas will not be charged sales tax, therefore you do not need to submit any tax exemption documentation

בארה"ב יש 50 מדינות. לקוחות מ-3 מדינות , קרי קליפורניה, ניו ג'רזי וטנסי ישלמו מיסי קניה (מע"מ) ברכישה מ-. כל שאל הלקוחות משאר 47 המדינות (כתבתי בטעות 49 קודם) - לא ישלמו מיסים.

בנוסף, המחירים שאתה מציין כמחירים ממוצעים (105$~) הם מחירים שתשלם כשתבוא ותקנה מארז בודד. אנחנו מנסים להשיג מחיר מיוחד בעבור כמות גדולה מאוד של מארזים, נסו לקבל את זה.

...

קצת הבנה מינימלית בתחום, מוצר עולה X כסף, על זה תוסיף Y מיסים שהמדינה לוקחת וZ עלויות שינוע,פרסום וכו'... (ליבואן יש הוצאות בכל מקרה)

המחיר לעולם לא ירד מX+Y+Z וכל מי שחושב שזה יכול להיות פחות נמצא באשליה רצינית

יבואן לא ימכור בהפסד, מה שכן הוא יהיה מוכן למכור ברווח נמוך בשביל הכמות הגדולה, לא יותר מזה

להגיע למחיר של חו"ל = לא במדינה הזאת, היבואנים פה לא מגלגלים אותה כמות סחורה כמו ארה"ב בשביל להשוות מחירים

המדינה לוקחת די ויותר ובסופו של דבר היבואן צריך להרוויח

תבדיל היטב בין "כסף שנכנס לעסק" לבין הכנסה... העסק יקבל אולי את ה21 אלף, כמה אתה חושב שבאמת יהיה לו רווח מזה? אחרי ההוצאות השונות בינהם הקניה של המארז עצמו

אתה זה ששוכח דבר אחד, iakovl - המחירים באתרים כמו וכד' כבר כוללים את כל העלויות שציינת, וכוללים X רווח, כן?

ציינתי בפירוש הכנסה ולא רווח. הרווח של עסק מסויים לא מעניין אותי ובטח שלא צריך לעניין אותך כלקוח. אתה משלם לו סכום כסף שהוא דורש עבור מוצר, לאחר שתמחר אותו לפי שיקולי הרווח שלו, שהם מענייניו הוא.

בדיוק זה מה שצריך לקרות כאן - אנחנו צריכים למצוא עסק שיסכים לתמחר את המוצר במחיר נמוך ליחידה מצד אחד, אבל עם רווח גדול יחסית שיתקבל במכירה של כ-60 .

אין פה שום חמדנות, זו ראיה עסקית טהורה - כמות גדולה יותר - מחיר נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה ששוכח דבר אחד, iakovl - המחירים באתרים כמו NewEgg וכד' כבר כוללים את כל העלויות שציינת, וכוללים X רווח, כן?

ציינתי בפירוש הכנסה ולא רווח. הרווח של עסק מסויים לא מעניין אותי ובטח שלא צריך לעניין אותך כלקוח. אתה משלם לו סכום כסף שהוא דורש עבור מוצר, לאחר שתמחר אותו לפי שיקולי הרווח שלו, שהם מענייניו הוא.

בדיוק זה מה שצריך לקרות כאן - אנחנו צריכים למצוא עסק שיסכים לתמחר את המוצר במחיר נמוך ליחידה מצד אחד, אבל עם רווח גדול יחסית שיתקבל במכירה של כ-60 מארזים.

אין פה שום חמדנות, זו ראיה עסקית טהורה - כמות גדולה יותר - מחיר נמוך יותר. [/r]

הכמות סחורה שNewEgg עושה בשבוע שווה אולי לכמות של השוק הישראלי כולו (לא בטוח אם אני מגזים או ממעיט בערכם) הם יכולים ללכת על מרווח רווחים נמוך.

הכל מסתכם בכמות הסחורה שחנות מוכרת, חנות ישראלית לא מדגדגת את וכו'... ולכן הם צריכים לייצר יותר רווח למוצר

אני אישית בעד הקניה הקבוצתית הזאת, אני פשוט לא רוצה שהיא תיפול בגלל שניסו לסחוט יותר מדי את היבואן במחשבה שהוא לא צריך לעשות עליהם שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בעד הקניה הקבוצתית הזאת, אני פשוט לא רוצה שהיא תיפול בגלל שניסו לסחוט יותר מדי את היבואן במחשבה שהוא לא צריך לעשות עליהם שקל

:xyxthumbs: ברור שאין כוונה להוריד ליבואן את התחתונים. אבל זה בדיוק מה שיפה במכירה קבוצתית גדולה, היבואן יכול לתמחר את המוצר במחיר נמוך ליחידה, עם רווח (שים לב - רווח) גדול בשבילו.

טוב, כולם להירגע קצת עם התגובות, לא צריך להכנס לג'ננה.

אני חושב שבינתיים זה נראה כמו דיון ענייני ולא מתלהם, שזה בסדר (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...