מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שני דברים:

1. כמות המשתתפים הרשומה היא 45, אבל מספר המצביעים בסקר למעלה הוא 60. חבל שלא כל מי שמצביע בסקר גם מצטרף לקניה כמשתתף רשום בקניה הקבוצתית.

2. עם כמות שרק עולה של 45 כרגע, מחיר היעד יכול בשקט לשאוף ללא יותר מ-400 ש"ח במקום "מתחת ל-500" שיכול להיות גם 499 ש"ח.. לא צריך להרגיש לא נעים או לא נוח עם מחיר יעד כזה כשבאים לאחד המפיצים/ספקים לקבל הצעת מחיר על כמות כ"כ גדולה של . לקבוצת רכישה יש כח מיקוח גדול, שווה להשתמש בו.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. עדכון ראשוני. הרכישה אם תהיה, לא תהיה דרך KSP. פרקטל דזיין טוענים ש KSP הפרו את מדיניות המחירים שלהם. קצת קשה לי להאמין לי לזה כי מתי שהם מכרו את ה R3 ב 450 זה היה עם קופון לתקופה של 4-5 ימים אאל"ט וישר אחרי כן המחיר חזר ל- 490 ו 550~ בהתאמה, שזה המחיר המומלץ של פרקטל (כולל מע"מ). בכל מקרה, כרגע KSP לא מחזיקים פרקטל ולטענתם גם לא מתכוונים להמשיך ולהביא. די מבעס.

בכל אופן, זה משאיר אותנו עם המפיץ הגדול השני, אייבורי, שעדיין מוכרים פרקטל. האמת היא שאתמול או שלשום הם העלו את ה R4 לאתר שלהם והיום שהסתכלתי זה הוסר. אולי בגלל שהם שכחו לעשות תיאום מחירים וזרקו שם מחיר לא הגיוני של 745 שקל.

בכל אופן, אני ממשיך לבדוק אופציות ואעדכן ברגע שיהיה עוד משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. עם כמות שרק עולה של 45 מארזים כרגע, מחיר היעד יכול בשקט לשאוף ללא יותר מ-400 ש"ח במקום "מתחת ל-500" שיכול להיות גם 499 ש"ח.. לא צריך להרגיש לא נעים או לא נוח עם מחיר יעד כזה כשבאים לאחד המפיצים/ספקים לקבל הצעת מחיר על כמות כ"כ גדולה של מארזים. לקבוצת רכישה יש כח מיקוח גדול, שווה להשתמש בו.

תהיה ראלי. בחו"ל המארז הזה עולה 110 דולר, כשדולר היום זה ארבעה שקלים וקצת אגורות. כלומר 445 שקל רק להביא לקנות אותו ישירות מ-FD, בלי להביא אותו לארץ, רווח חנות, רווח יבואן, כל זה... אם יתנו מחיר של 490, אני מאושר.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811352020

יודע מה? סליחה, אני טועה. 110 דולר הם מחיר של חנות אחרי רווח שלה. אולי אפשר באמת דרך היבואן להשיג מחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811352020

יודע מה? סליחה, אני טועה. 110 דולר הם מחיר של חנות אחרי רווח שלה. אולי אפשר באמת דרך היבואן להשיג מחיר דומה.

זה 110$ ועל זה יש מע"מ. כלומר 450 שקל + מע"מ שלנו הגענו ל 510. תכלס, זה אמור להיות המחיר הרגיל שלו פה בארץ.

כמו שאמרתי, קצת קשה לי להאמין לסיפור של פרקטל, ש- KSP חרגו מהמדיניות כשהם מכרו את המארז ב- 450. משהו לא מסתדר לי.

בכל אופן, אני עדיין חושב שאפשר לקבל מחיר של פחות מ 500.

אגב, מהיבואן קיבלתי את הרושם שכרגע יש במלאי חצי מהכמות המבוקשת. טיטניום אין בכלל, אבל לדעתי יהיה בסופו של דבר כי אנשים רוצים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שמופיע ב

Newegg

, כולל מע"מ. נסה להוסיף את המארז לסל הקניות ואז לבצע צ'קאאוט ותראה שאין תוספת מע"מ. בנוסף, שים לב, יש הנחה של 20 דולר

למי שקונה דרך

Preferred Account

בלפחות 100 דולר, עם דרישה של מינימום קניותלפני כן-דרישה שקניה קבוצתית בסדר גודל כמו זו שלנו

ממלאת בשקט. מדובר ב 360 שקל לאחרההנחה, כן?

מחיר של 400 ש"ח הוא ראלי לחלוטין עבור קניה של כמעט 50 מארזים.

http://promotions.newegg.com/NEPA/12-2560/index.html?nm_mc=OTC-NEPA&cm_mmc=OTC-NEPA-_-Q32012-_-NA-_-NA

מתנצל על ההודעה המחורבשת, היא נכתבה בסלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארצות הברית המע"מ תלוי במדינה הפדרלית, מה שהוא עולה שם זה בלי מע"מ.

קרא פה:

Newegg.com only charges taxes in California, New Jersey and Tennessee. Customers outside of these areas will not be charged sales tax, therefore you do not need to submit any tax exemption documentation

כל הלקוחות משאר עוד 49 המדינות בארה"ב לא משלמים מע"מ.

בנוסף, התעלמת ממה שכתבתי בהודעתי הקודמת בקשר להנחה של 20$.

תצאו מהסרט שתוכלו להתקרב ל400. אם יהיה 500 תגידו תודה.

אם תמשיכו לחשוב ככה ולפמפם את זה פה בפורום שחשוף גם לעיני הספקים והמפיצים, אתם עוד תגידו תודה גם עבור הצעה של 600 ש"ח.

אתה מודיע בפומבי על גבי דפי הפורום שאתה מוכן לשלם מחיר מופרז. למה שנשלם 500 ש"ח ליחידה בקניה של 53 (כרגע) מספק יחיד? אותו ספק שיזכה למכור לנו את המארזים, צפוי להכנסה של מעל 21 אלף ש"ח במכירה אחת, לפי מחיר של 400 שח למארז, כנסו לפרופורציות.

במחיר של 500 ש"ח יתכן וכבר יהיה שווה לנו לייבא את המארזים בעצמנו במכולה.. (:

נכון, מחיר יחידה הוא 110$, אבל זה לא מעניין, מפני שהמטרה להשיג מחיר מיוחד במסגרת קניה קבוצתית שנמוך מהמחיר הזה.

צאו מהגישה התבוסתנית הזו, 53+ זהו כוח קניה לא מבוטל כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...