Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים

simonsix

האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?  

823 הצבעות

1. 1. האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?

• Vanu Sovereignty
    • New Conglomerate
    • Terran Republic

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הצלחתי לקבל היום בבוקר מייל וכרגע אני בבטא, אז אני לא יודע על מה אתם מדברים לגבי שהיא עדיין לא נפתחה.

השרתים פתוחים החל רק מ4 אחה"צ ככה שזה קצת מבאס (לפחות אותי).

במבט ראשוני נראה מעולה.

יש קצת פחות אווירה משום מה, לא שומעים מחוות קוליות בכלל שהיו ממש מדליקות במשחק הראשון.

יש בנוסף, גם בעיות איזון רציניות, הליברייטור יכול להרוס בסיס שלם די בקלות

עדכונים בהמשך... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארגנים שכולנו ניהיה באותה אימרפייה, או שנשחק כל אחד לעצמו?

מתי השרתים באירופה נפתחים? :P

In order to provide additional testing, all Beta servers will be available Monday through Saturday. They will open at 6:00 AM PT (3:00 PM CEST) and close at 10:00 PM (7:00 AM CEST). The servers will be unavailable on Sunday. Please feel free to use the converter below to find out what time it is where you are.

http://forums.station.sony.com/ps2/index.php?threads/server-availability-week-of-august-20th.5955/

שאצלנו (אם אני לא טועה) יוצא בין 16:00 ל- 8:00 למחרת

ובלי קשר, ממש אהבתי שמוזיקה בתפריט משתנה לפי האימפריה שאתה בוחר - מוסיף לאווירה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי שכולנו נגיע להחלטה לגבי איזו אימפריה. אני אישית מצביע בעד Venu ואני חושב שאולי כדאי לפתוח גם סקר

לי אין שום בעיה עם צבאות אחרים גם כן... איפה שהרוב יקבע אני אצטרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חותר לTerran, אבל מה שיוחלט..

אגב מפוסט אחר בפורומים שלהם (שפורסם לפני שעות ספורות), השרתים יפתחו היום ב 20:00

http://www.timeanddate.com/countdown/generic?p0=2484&iso=20120825T10&year=2012&month=8&day=25&hour=10&min=0&sec=0&msg=PS2%20Beta%20Servers%20Open

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...