Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים

simonsix

האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?  

823 הצבעות

1. 1. האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?

• Vanu Sovereignty
    • New Conglomerate
    • Terran Republic

Recommended Posts

לא יודע מה גורם לבעיות ביצועים במשחק אבל אני ראיתי בפורומים שלהם אנשים עם GTX680 ו GTX670 (ושאר המחשב בהתאם) שאמרו שהמשחק לא עובד חלק. נראה כאילו לבעלי כרטיסי מסך של הבעיה אמורה להיות מורגשת יותר, יכול להיות שיש לך מזל, יכול להיות שבאמת המקור לבעיה הוא המעבדים ולא הכרטיסי מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי GTX680 ועובד יחסית חלק (לרוב סביב 40FPS בעולם פתוח). מצד שני, גם כרטיס המסך וגם המעבד שוההים במקסימום של 80% פעילות ובכל זאת ישנן בעיות. בסדר, דיי צפוי בשלב זה. כשיהיה לי קצת כח אבדוק אם CFX עובד כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמצאתי פתרון לנפילות ה FPS.

עברתי על כמה ת'רדים שנוגעים בנפילות FPS בפורום של PS2, והמפתחים ממליצים לשנות את ההגדרות הגרפיות ל LOW הגדרת render quality ל 85 ואת הגדרות איכות קול גם כן ל LOW.

הורדתי את האיכות קול לנמוך, ואת ההגדרות גרפיקה העלתי הכל לגבוה (גם ככה ההבדל בין גבוה לנמוך הוא בפריימים בודדים. רק motion blur פוגע לי באמת בביצועים - מזל שאני גם ככה שונא את האפקט הזה :P)

המצב כרגע 40 FPS ממוצע, בסביבות 30 בקרב בגודל בינוני וכמעט ואין נפילות FPS וגם שיש לא ממש מוגזמות כמו קודם.

ייתכן וזה רק בגלל שהשרתים יחסית ריקים עכשיו, אז אני אבדוק שוב מחר בערב כשהשרתים יתמלאו. אם לא יהיה שינוי ננסה את ההגדרות של המפתחים ונחכה לעדכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסמתי פוסט בפורומים של PS2 ונראה שאנחנו לא היחידים שיש להם את הבעיה הזאת. להרבה זה עובד, אבל גם להרבה זה לא עובד.

אחד המפתחים ענה לי ואמר שיבדקו את הבעיה ובינתיים לעשות validate game assets

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נכנס? מצאתי דרך אחרת להוסיף אנשים לחברים, אבל צריך ליהיות אחד ליד השני.

אם לכוון על ידיד ולהחזיק Q קופץ תפריט שממנו אפשר להוסיף את אותו אחד לרשימת חברים

אני מציע שנחכה בסבלנות כמה ימים עד שכל העניין הזה ייפתר.

בכ"מ,שלחתי הצעות לoutfit לכל מי ששם את השם שלו פה. אולי זה יעבוד.

נ.ב.-משהו יודע למה כ"כ הרבה נשקים ותוספות הם unaveilable? בגלל שזה בטא או בגלל שצריך לעשות משהו בשביל לפתוח אותם?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם בשרת EU3 תוסיפו אותי גם "Thristle" אני טרן

עדכון אם לא קראת את העמודים הקודמים:מערכת החברים לא עובדת.

באסה... בטח יהיה ממש מגניב אם כולנו נבוא פה בgalaxy אחד ונכבוש טריטוריות אחת-אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם בשרת EU3 תוסיפו אותי גם "Thristle" אני טרן

לא נראה לי שזה יעבוד בינינו, אנחנו NC :P

נ.ב.-משהו יודע למה כ"כ הרבה נשקים ותוספות הם unaveilable? בגלל שזה בטא או בגלל שצריך לעשות משהו בשביל לפתוח אותם?.

זה בגלל הבטא. הם עדיין לא הוסיפו את כל הפיצ'רים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרגשתי כל כך הבדל, אצלי עדיין מידי פעם ה FPS יורד ל 1 בלי סיבה (יכול לעבוד לי חלק כשאני לייד 30 אנשים אחרים ואז לאבד יציבות במקום שאני לבד).

עריכה:

ה RATING שלי לא יורד מ 10 :smile1: אוהב חופש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...