מחשב חדש מ RSM הגיע מעוך במשלוח, נשלח בחזרה לחנות, קיבלתי מחשב חדש במקומו. - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש מ RSM הגיע מעוך במשלוח, נשלח בחזרה לחנות, קיבלתי מחשב חדש במקומו.

yigael_o

Recommended Posts

מן הסתם רכיבים יקרים לא נשלחים ללא ביטוח, כך שזה לא ממש רלוונטי UPS טובים או לא טובים.

בכל מקרה את הלקוח זה לא אמור לעניין, כיון שהחנות מחויבת לספק ללקוח מוצר תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנו גם עובדים עם UPS - מנסיון זאת חברת משלוחים בטובה ביותר שיש בישראל. ניסינו לעבוד עם חברות זולות יורת - אחוזי הנזק בשמיים. כל משלוח שאנו מוצאים גם RSM אני מניח מבוטח. אבל לקוח מתבאס כי הוא המתין למחשב ביום א , אבל בפעול יקבל מחשב תקין ביום א עוד שבוע בגלל נזק.

לחלק מלוקוחות אנו מפרקים כ.מסך לפני משלוח ממארז ואורזים אותו בנפרד במעכרות יקרות או SLI/CF - כמובן בתאום על לקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אספתי את המחשב החלופי,

השירות היה אדיב והבטיחו לי שכל החלקים הוחלפו בחדשים.

לא היה לי הרבה זמן עם המחשב וכנראה עד יום שישי לא יצא לי להתעסק בו הרבה אבל כמו שזה נראה בנתיים, סוף טוב הכל טוב.

החלק המעצבן זה הזמן הארוך עד שקיבלתי מה שרציתי אבל אי אפשר להאשים אותם על בעיות שקשורות למשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן בבקשה את כותרת הת'רד.

אני גם חושב שצריך לעדכן את הכותרת , מאיך שהיא כתובה אנשים יכולים להסיק שRSM שברו את המחשב בכוונה , שמי שלמעשה אשמה היא החברת שליחויות UPS ,

אבל אני רואה שRSM טיפלו בפותח הדיון בצורה מעולה .

1. אספו את המחשב מהבית

2. החלקים הולחפו לחדשים .

3. השירות היה אדיב

ראוי שהכותרת תשתנה למשהו שיתאר את השרות הטוב שניתן או אופן הטפול שניתן בעקבות התקלה שנוצרה בעקבות UPS

מבין גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרימבול, אם אין לך משהו טוב להוסיף לדיון אל תספים.

לגבי נושא הדיון, מישהו יודע אם יש אפשרות לדרוש פיצוי מחברת המשלוח על הזמן שהלך עקב הנסיעה לסניף או שאתה חותם ויתור בעצם המשלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חותם על כלום, ואין בינך לבין חברת השליחויות שום אינטרקציה, חוץ מתיאום הגעה.

רוצה פיצוי ? שיהיה לך בהצלחה בסחיטת הפיצוי מהם, אם כבר הם צריכים לפצות מישהו, זה את העסק, לא את הלקוח קצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן, עכשיו המחשב אחרי פירמוט (WIN8) ועובד מהר בצורה שמפתיעה אותי. לפי מה שאני מצליח לשפוט המחשב נראה חדש. אני אנסה להעמיס עליו בזמן הקרוב כדי לבדוק אותו יותר לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...