אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 89 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יוצא לי להחליף רום לא מעט כך שאני מעדיף לשמור את המידע הנזיל על המכשיר והקבוע בכרטיס הזכרון. כרגע יש לי 5 גיגה פנויים בכרטיס הזכרון (מתוך 32) ו8 במכשיר (מתוך 11)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.forcecode.riderecorder

אפליקציה קטנה וטובה שעושה את העבודה בלי bloatware, בלי לעלות כסף, בלי חוכמות ובלי התחכמויות...

מאפשרת הקלטת וידאו + סאונד, באיכות טובה מאוד, בלולאה (כלומר קבצים נפרדים כאשר כל פעם הקובץ הישן ביותר נמחק כדי לפנות מקום ברגע שמתמלא הגבול שהוגדר), וכמובן הכי חשוב וכל הפואנטה - ברקע.

נשמע מאוד מרשים. פרסומות יש?

כשסוף-סוף יהיה לי מחזיק נורמלי לסלולאר, אולי אעשה השוואה בין האפליקציה הזו לבין Dailyroads Voyager.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פרסומות. למרות שהממשק לא הכי נוח בעולם..

Dailyroads Voyager גם כן נראית נחמדה, וכוללת גם היא אופציה של הקלטה ברקע. אני אנסה גם אותה.

עריכה: עושה רושם שהיא טובה יותר מבחינת ממשק - כפתורי ה-overlay טובים יותר וכוללים כפתורי שליטה, יש אפשרות לקבוע תחילת הקלטה אוטומטית ברקע בזמן ההפעלה (חוסך לחיצה על כפתור ההקלטה.. הרעיון הוא לעשות הכל כמה שיותר אוטומטי יחד עם tasker שיפעיל אותה ברגע שיש חיבור ל-BT ברכב), ובגדול יש יותר הגדרות ואפשרויות קוסטמיזציה, יחד עם ממשק נחמד יותר.

עוד לא יודע לגבי הביצועים של ההקלטה בפועל וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: עושה רושם שהיא טובה יותר מבחינת ממשק - כפתורי ה-overlay טובים יותר וכוללים כפתורי שליטה, יש אפשרות לקבוע תחילת הקלטה אוטומטית ברקע בזמן ההפעלה (חוסך לחיצה על כפתור ההקלטה.. הרעיון הוא לעשות הכל כמה שיותר אוטומטי יחד עם tasker שיפעיל אותה ברגע שיש חיבור ל-BT ברכב), ובגדול יש יותר הגדרות ואפשרויות קוסטמיזציה, יחד עם ממשק נחמד יותר.

עוד לא יודע לגבי הביצועים של ההקלטה בפועל וכו'.

(כמו כן חוץ מהפעלה אוטומטית יש לה גם כיבוי אוטומטי ברגע שהמטען מנותק, נחמד מאוד לאוטומציה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון מאוד מועט איתה - ניסיתי כנוסע ברכב לכמה דקות, אין לי כרגע שום מתלה לנייד וגם היו לי המון בעיות איתו. משום מה ב- S שלי לא יכולתי לבחור שום רזולוציה להקלטה פרק ל- 1080p ושום פורמט להקלטה פרק לברירת המחדל (כבר לא זוכר מה זה היה), אבל עם ההגדרות האלו, ההקלטה עבדה יופי, גם בלילה. עד כמה שאני זוכר, כל כמה שניות נפתח קובץ חדש וההקלטה לא נשמרת הרבה זמן אחורה, אלא אם לוחצים על המסך או עם הטלפון מודד תאוטה מעל ל- G כלשהו שהוגדר מראש (כלומר בלימת חירום או תאונה). כמובן שלא ניסיתי את זה :-) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מונעים מאפליקציה להופיע ברשימת העדכונים?

יש לך אפשרות ב- TB להסיר את הקישור של האפליקציה מגוגל פליי. לאחר פעולה זו היא לא תופיעה לך ברשימת העדכונים. דרוש רוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...