אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 85 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הפיתרון ההגיוני הוא להתקדם...

ךםך תודה על ה"עצה" אבל כמו שציינו לא תמיד זה אפשרי, לא לכולם יש מכשיר שיצא אתמול

אלה מאיתנו שעדיין על מכשיר וותיק לא תמיד יכולים לעדכן גרסא.

אני על Desire GSM שאמנם יש לו רומים עם גרסאות מתקדמות יותר אבל כולם איטיים ומבוגבגים להחריד

עבורי השילוב של עדכני+יחסית עדיין מהיר+יציב הוא ב CM 7.2 עם 2.3.7

אני מתכנן לשדרג מכשיר בקרוב (כנראה קונה 5 בשניה שיהיה אפשר)

אבל נכון לעכשיו עדיין מבסוט מהמכשיר הנ"ל ששירת אותי נאמנה ב 3 וחצי שנים האחרונות.

ומן הסתם מעוניין שאפליקציות ופיצ'רים שתמיד עבדו לי - ימשיכו לעבוד גם בגרסאות החדשות שלהן

לכן אם יש באג בגרסה חדשה של ותיקה - הפתרון הבאמת הגיוני הוא עדיין להצביע לבאג אם זה רלוונטי עבורך כדי שיתוקן. תודה רבה.

כתבתי את כל זה בעצבים על יציאה שתפסתי כמתנשאת -"הפתרון ההגיוני הוא להתקדם"

תסתכל מהצד שניה איך אתה נראה עם תגובה כזאת..

ושורה אחרונה סורי על החפירה אני מניח שלקחתי את זה יותר מדי ברצינות כשאפשר לקחת את זה בצחוק וברוח טובה :)

אבל אני מקווה שהבנת למה אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

סוף כל סוף!!!!!!!!!!! נתקלתי במקרה באפליקציה שעושה את מה שכבר שנים קיוויתי שאי פעם מישהו יעשה: תוכנת IM גלובלית שמחברת את כל הפלטפורמות *לאותו שירשור* של שיחה - SMS, וואטסאפ, פייסבוק (בפיתוח ויצא בקרוב) - הכל ביחד.

http://disa.im/

כמו כן מדובר על מודרנית, קהילתית, מודולרית.. נראית טוב, תמיכה בקיטקט וכו'.

עושה רושם שמדובר בדבר הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא - כשהודעה מתקבלת אתה יודע דרך איפה היא נשלחה - והאפליקציה שולחת את התגובה דרך אותה פלטפורמה.

בכל אופן זו מאוד ראשונית, עדיין רק בגירסאת אלפא ש"דורשת" הצטרפות לקבוצת הפיתוח בגוגל+ כדי לנסות אותה. יש לאן לשאוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להוריד את הפלאגין דרך ה-QR, להתקין אותו, ולעשות ריסטרט לאפליקציה (תהרוג אותה ותפעיל מחדש).

בכל אופן קח בחשבון שזה לא יכול לרוץ במקביל לוואטסאפ המקורי, וכרגע אני לא חושב שזה מספיק בשל בשביל להיות ברמת "production", אז אני חושב שאני אשים את זה בינתיים בצד עד שזה יתפתח קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...