אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 105 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזמנו קניתי iMpulse Controller דרך הקיקסטרטר שלהם בשביל הנקסוס 5 שלי

זה קונטרולר BT בגודל של מחזיק מפתחות, אין לי חוות דעת עליו כקונטרולר למשחקים כי בתכלס קניתי אותו רק כדי שיהיה לי שלט מדיה כשהנקסוס מחובר באוטו.

זה פתרון מעולה אגב למי שהנייד שלו משמש כמדיה סנטר באוטו ורוצה להעביר שירים ואלבומים בלי לגעת בנייד עצמו (הרבה יותר נוח ופחות מסוכן)

בכל מקרה יש עכשיו המון כאלה ממגוון יצרנים ובמגוון גדלים עם תאימות כמעט אוניברסלית למשחקים, חפשו ביקורות ביוטיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזהרה לקונים באפסטור של - קניתי בזמנו את camera zoom fx. בקרדיט שקיבלתי מהם. לאחר הרבה זמן שמתי לב שהאפליקציה לא מתעדכנת. בדקתי והגרסה באמזון היא 3.5 בעוד שבפליי היא 4 ומשהו. אני לא יודע אם זה מקרה יחיד במינו או שזו בעיה כללית. ראו הוזהרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האפליקציה הנוחה ביותר לניהול רשימת קניות?

בעבר עבדתי עם ColorNote, אז עברתי לאפליקציה של שופרסל וכעת אני עם Keep של גוגל.

מבחינתי אני:

ColorNote:

חסרון - לא ניתן למיין את הפריטים בתוך רשימה.

יתרון - לחיצה על כל מקום בשורה מסמנת קו על הפריט.

Keep:

חסרון: צריך ללחוץ בדיוק בריבוע קטן כדי לסמן קו על פריט.

יתרון - ניתן למיין פריטים בתוך רשימה (וכך אני יכול למיין את הפריטים שבתחילת הסופר כראשונים וכו'... זה עוזר מאוד).

שופרסל:

חסרונות - כבדה מאוד, יש להקיש את הפריטים ידנית, לא ניתן לסמן קו על פריטים ברשימה.

יתרונות - מאפשרת ניהול וטעינת קופונים אישיים, מציגה תמונה לצד כל מוצר, מאפשרת סריקת ברקוד והצגת המוצר. מאפשרת כמות בק"ג (טוב מבחינת ירקות וכד'), מכילה את מאגר המוצרים של רשת שופרסל.

שופרסל מבחינתי הכי גרועה בשלב הזה.

אשמח לשמוע אם יש נוחה יותר מהנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי המון כאלה והכי טובה שמצאתי היא out of milk.

היא מאפשרת לסנכרן רשימות קנייה בין בני זוג, יש ממשק וובי ל-, אפשר ליצור קטגוריות (פירות/בשר/חלבי) וכו', אפשר לסמן ליד כל מוצר משקל/כמות וכו'. אני אישית גם קניתי את הגרסה המלאה שלה, שנותנת עוד כמה פיצ'רים נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם!

פרייסז נראית מבטיחה מאוד, אנסה אותה!

ב- Out of Milk התנסיתי בעבר ולא ממש אהבתי.

אהבתי מאוד את העובדה שפרייסז מכילה נתונים של מוצרים וחנויות בארץ ועובדת על חכמת ההמונים, נראה מבטיח מאוד! לא יודע איך לא שמעתי עליה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפליקציה ממש מגניבה היא גם מראה מדד יוקר המוצר ומאפשרת לך למצוא תחליף זול יותר.

היא גם אומרת איפה הסל הקניות שלך יהיה יותר זול, הכוונה באיזה חנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי אף אחת מהאפליקציות הנ"ל חוץ מ-ColorNote, וגם איתה אני לא מרבה להשתמש ב-Checklist. אז אני לא באמת ממליץ על שום דבר.

אבל בכל זאת, לידע כללי:

ColorNote:

חסרון - לא ניתן למיין את הפריטים בתוך רשימה.

ניתן.

במסך העריכה של Checklist כלשהו, אם גוררים את האייקון בצורת חצים (מצד שמאל) של פריט כלשהו, זה מושך את הפריט למעלה או למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...