אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 107 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

אם כבר מדברים על swiftkey אז יש לי שאלה:

נתקלתי לא מעט במצבים שאני מחליק עם האצבע מילות סלנג או שמות של אנשים שכבר הקלדתי בעבר ואפליקציה לא מזהה את המילים בסיום ההחלקה וזורקת לי מילים לא קשורות, היא לא אמורה ללמוד את מה שאני מקליד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא אמורה... יכול להיות שלא השתמשת בגיבוי של המקלדת כשיצאה הגרסה החדשה (כשביטלו את האפליקציה שהייתה בתשלום) וגם אני כמעט בטוח שהיא נודניקית כמה פעמים על אותה מילה וצריך לבחור אותה (בצד שמאלה למעלה) עד שהיא מבינה אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתלונן על זה שוב - הממשק של סימני הקריאה/שאלה בסוויפטקי הוא בלתי נסבל, הוא ממש ממש מעצבן ולא נוח, ברמות שממש מציקות לי במהלך השימוש.

אני מנסה שוב ושוב את TouchPal אבל פשוט לא מצליח להתחבר אליה.. סוויפטקי טובה יותר משמעותית בחיזוי המילים :/

יש גם את Keymonk שה"החלקה" שלה ובחירת המילים הנכונות עובדת ממש טוב (טוב יותר מסוויפטקי!) אבל הממשק שלה דיי בסיסי ואין לה חיזוי בכלל. היא גם לא התעדכנה בכלל במשך שנה וחצי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מסתדר עם הסימני קריאה גם עם יד אחת אך כנראה זה משתנה בגודל המכשיר (לי S2).

ההחלקה על האותיות מאז העדכון החדש ממש גרועה, גם החיזוי מילים לא משהו בכלל כמו פעם (קראתי ששינו את האלגוריתם של החיזוי).

לגבי הדיליי בין מעבר בשפות, גם לי יש את זה מידי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מסתדר עם הסימני קריאה גם עם יד אחת אך כנראה זה משתנה בגודל המכשיר (לי S2).

הבעיה היא לא רק הנושא של שימוש ביד אחת (שהוא אכן לא נוח במצבים מסויימים), אלא בעיקר העובדה שצריך לעשות סליידינג על כפתור קטן וצפוף בשביל להגיע לסימן הקריאה / שאלה.

לא פעם ולא פעמיים יצא שרציתי לעשות כמה סימני קריאה ובמקום זה המקלדת החליפה לי שפה (כי החלקתי על הרווח).

לא פעם ולא פעמיים יצא שרציתי לעשות כמה סימני שאלה ובמקום זה המקלדת הורידה לי שורה (כי החלקתי על האנטר).

- - - תגובה אוחדה: - - -

הנה ביקורת חדשה מ-2014 על Keymonk, המקלדת הכי מהירה שאני מכיר - לא רק במהירות הכתיבה אלא גם במהירות הטעינה שלה, מעבר בין שפות וכו', והכי חכמה מבחינת זיהוי המילים שאני מחליק - אבל מצד שני בלי שום חיזוי למילים הבאות.

כאמור, המקלדת לא התעדכנה כבר שנה וחצי... המפתח נטש אותה, ולכן אני לא כלכך מתלהב מהשימוש בה, וחבל.

היא גם חסרה דברים שהפכו לסטנדרט כמו emoji.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פעם ולא פעמיים יצא שרציתי לעשות כמה סימני קריאה ובמקום זה המקלדת החליפה לי שפה (כי החלקתי על הרווח). לא פעם ולא פעמיים יצא שרציתי לעשות כמה סימני שאלה ובמקום זה המקלדת הורידה לי שורה (כי החלקתי על האנטר).

אם לא הצלחת להקליד תווים מיותרים סימן שהמקלדת מאוד מוצלחת , לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא נתקלתי בבעיות של ההחלקה עם swiftkey ובטח לא עם מהירות העלייה של המקלדת (נקסוס 5)

החיזוי אכן מרגיש קצת פחות טוב לפעמים אך לפעמים החיזוי שלו מדהים בצורה מלחיצה... אתמול הוא ידע להשלים לי את המילה "רוסנובסקי" אחרי שכתבתי מארק. אני בטוח למדי שלא כתבתי את השם הזה ב-5 שנים האחרונות לפחות - לא בפייסבוק, לא באימיילים ולא בטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...