אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 108 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

אתמול הוא ידע להשלים לי את המילה "רוסנובסקי" אחרי שכתבתי מארק. אני בטוח למדי שלא כתבתי את השם הזה ב-5 שנים האחרונות לפחות - לא בפייסבוק, לא באימיילים ולא בטלפון...

אין פה קסם, הוא למד את השם הזה מאיפשהו. או מאנשי הקשר שלך (בטלפון, באימייל..) או ממקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אולי כל הלאונצרים ממש מכבידים על הסמארטים שלנו אבל עדיין ראבק s4 תתמודד.

גם אני באותה הסירה, ה-S4 שלי פשוט לא לא עובד איתה טוב.

הכי מצחיק, בנקסוס 7 הישן שלי היא עובדת מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או ש-Swiftkey זה כבר לא מה שהיה פעם?

בזמנו היא הייתה באמת קוראת מחשבות, היום אני מוצא את עצמי מתקן אותה במילים ממש פשוטות שהשתמשתי בהם אלפי פעמים.

הם ציינו לא מזמן בעדכון האחרון שהם שינו את אלגוריתם החיזוי, כנראה דפקו משהו בעברית.

אני משתמש חדש בסוויפט אבל בהחלט משהו דפוק בה, היא מתקנת מילים שנכתבו למשהו אחר כל הזמן. דוגמא אחת שניסיתי לכתוב הייתה "ארגנתם" והיא כל הזמן תיקנה אוטומטית ל"אירגנתי". שכתבתי מספר פעמים עד שעליתי על זה שזה לא אני זה שטועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיזוי של המילה הבאה זה ממש overrated, הרבה יותר חשוב החיזוי של המילה הנוכחית, במיוחד לבן אדם שכותב בצורה מהירה מאוד ורשלנית כמוני. ובזה swiftkey התדרדרה ברמות קשות, אולי בגלל זה היא עכשיו בחינם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לגמרי קשור לדיון הזה אבל התקנתי היום את CloudyG3 על ה-G2 שלי - הרום של ה-G3 + תוספות.

עושה רושם שהוא עובד מעולה, הממשק הרבה יותר מרשים ומלוטש, תמיכה ב-split view (שמאפשרת בין היתר להפעיל את יוטיוב ברקע בפס קטן בחלק העליון ובינתיים להיות בפייסבוק למשל בשאר המסך.. והעובדה שהפייסבוק לא מגיע עד סוף המסך - זה מבחינתי רק יתרון! פיצ'ר ממש מועיל ושימושי), האפליקציה של המצלמה פשוט מעולה ותומכת ב-4K וב-720p 120fps..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2783192

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם מישהו לא מכיר את האפליקציה צבע אדום רק חבל שאפליקציה שכזאת לא מספיק בעלת חשיבות בשביל לעבוד בצורה נורמלית בכל מקרה היא צריכה דחוף עדכון שיסדר אותה, אפילו במכשירי היא עובדת לא משהו ששם בדרך כלל ביחס לAndroid עובדות טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...