אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 109 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

גוגל הסירו מגוגל פליי את המקלדת של Android L?

http://www.androidauthority.com/android-l-material-keyboard-398940/

אני פתאום לא מוצא אותה בגוגל פליי, למרות שהיא מותקנת אצלי וגם עובדת ממש יפה... גם כל הלינקים שמובילים כביכול למקלדת בגוגל פליי מחזירים Page Not Found של הPlay Store...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני לא רואה סיבה להוסיף 1000+ ש"ח בשביל חריץ SD ופנס קטן שעוזר לפוקוס מהיר יותר בצילום בחושך.

ההבדלים המשמעותיים הם בתוכנה, אבל נו... הנה היא הגיעה ל-G2 :)

במחשבה שניה ב-G3 יש גם שדרוג משמעותי מאוד (!) בספיקר, לדעתי האישית זה כשלעצמו יכול להצדיק מחיר יקר יותר........

בנוסף יש לו גם נשלפת, אבל בלי לחשוב פעמיים הייתי מוותר עליה בתמורה למכשיר מוגן מים :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TouchPal תיקנה חלק מהדברים שהתלוננתי להם עליהם בעבר, שדרגה קצת את הממשק שלה בהתאם לבקשות שלי (למשל תוספת של שורת סימנים נוספת) ועושה רושם שהיא משתפרת לאט לאט.. אם עוד לא ניסיתם אז אולי כדאי שתתנו לה צ'אנס.

הבאסה זה שה-layout לא מדויק בעברית, ץ סופית נמצאת למעלה במקום למטה ומי שכבר התרגל לכתוב עיוור יגלה שהוא כל הזמן לוחץ ימינה מדי בגלל זה.. אבל אני מניח שמתרגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שניה ב-G3 יש גם שדרוג משמעותי מאוד (!) בספיקר, לדעתי האישית זה כשלעצמו יכול להצדיק מחיר יקר יותר........ בנוסף יש לו גם נשלפת, אבל בלי לחשוב פעמיים הייתי מוותר עליה בתמורה למכשיר מוגן מים :/
ההגנה ממים זה סתם גימיק עד עכשיו, יש הרבה תלונות על מכשירים כאלה (S5/אקטיב/Z2) שההגנה לא עזרה להם והיבואנים לא לוקחים אחריות. סוללה נשלפת זה לא כלכך מעניין, יש היום הרבה פתרונות לא פחות טובים. הכרטיס זיכרון זה התוספת הכי משמעותית.
מה עם הרזולוציה (2k) גם זה פקטור מעניין ברכישת מכשיר דגל השנה. וסחטיין על החרוז
הרזולוציה לא מוסיפה כלום למכשיר, רק גורעת (חיי סוללה, התחממות, בהירות נמוכה והחדות המלאכותית ש- הוסיפה בשביל שמישהו ישים לב שזה מסך שונה מ- 1080P), אבל מסך ה- 5.5 בממדים כאלה לא גבוהים של המכשיר זה תענוג (המכשיר יותר נוח מהמתחרים, ואפילו קטן מחלקם). תכף ימחקו כל התגובות הללו כי הם בשרשור לא קשור, אני ממליץ לך לפתוח שרשור חדש בנושא.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...