לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלכס- לך לשם יום ראשון תגיד להם שאתה רוצה בדיקה במקום-במידה ותקול- תבקש להחליף בחדש דרף סניף אחר-שיעשו העברה ממחסן למחסן ותאסוף את הלוח החדש מסניף אחר.

תחזור ותעדכן מה אמרו לך -ונראה לי שהם יחליפו לך סהכ אם יש בסניף אחר-אם לא יהיו מוכנים דרוש החזר כספי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון leonid

בדקתי לפני באתר יצרן שהלוח תומך במעבד שלי-איך אני יכול לעשות עדכון ביוס אם הלוח לא עולה בכללץ<<

למה בחנות לא עשו את העדכון הזה לפני שהביאו לי תלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך ,הם לא יכולים לבחון לוח לוח כשהם מוכרים חלקי מחשב ,קנית לוח אם ואתה אמור לקבל אותו בדיוק כמו שהוא יצא מהמפעל,אם הוא הגיעה עם מסויים בחנות אף אחד לא יעדכן לך אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקנו עם 2 מעבדים:

965\955 phenom II

ממש באסה הקטע,דרך אגב בקשר לעדכון ביוס-אם הלקוח עושה עדכון ביוס אז החנות יכולה להגיד שאין אחריות?

ואם החנות עושה עדכון ביוס זה בסדר?

מה ההבדל?מבחינת אחריות יצרן?

כרגע בכל מקרה אין לי אפשרות לבצע גם אם היית רוצה כי הלוח לא נדלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה לא מדובר בבעיה בביוס מכיוון שהמעבדים האלו נתמכים מהגירסא הראשונה. פשוט ללכת ל KSP ולבקש לוח חלופי. אם הם מסרבים אז שיבדבקו בעצמם ובמידה והם כן מצליחים לקבל POST מהלוח אז תבקש שיעדכנו לך את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח לוח אם שלך פגום,אם אכן בוצעה בדיקה עם 2 מעבדים ולוח שלך לא מבצע POST

אכן יצאו מספר לוחות מהמפעל תקולים,יכול להיות שאתה בסטיסטיקה של לוח פגום.

ראה תגובות של אנשים:

Spoony 02-22-2012 at 12:15:45 PM Best answer should be a battery inside on the Mobo take it out and then power up the PC. it wont do anything or should, so then disconnect the power put the battery back in and try to start it up.

all should be well inthe world then, if that dont work then you might have a faulty board, which if im honest wouldnt supprise me as they DID have a bad batch made at the start of the 990FX and also the new X79, i know i had 1 formula that didnt work and 4 yes i said 4 x79 rampage 4 extreme's that had a mulitude of problems.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מקווה שהלוח איכשהו יידלק אצלהם והם יעשו עדכון ביוס . ויפתרו את הבעיה במקום.

אני חושש במידה והוא לא יידלק שם - אני באמת רוצה לפתור את העניין בצורה הכי מהירה ופשוטה מבלי ללכת לחזור-

האם אני יכול לדרוש מהם להתקשר לסניף אחר ובמידה והלוח שם במלאי לבקש החלפה בסניף אחר(והם יעשו העברה בין מחסנים)?

אני לא מעוניין פשוט עכשיו לחכות שישלחו ליבואן וכו ולהמתין שבועיים.

סהכ אני מקבל את זה שיכול להיות שאני חלק בסטיסטיקה של הלוחות הדפוקים -אבל כאן נמדד גם היעילות והשירות של החנות לקראת הלקוח.

תנו לי תשובות אנשים מנסיונכם במצבים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור אז לפי מה שאתה אומר- אין מצב שהלוח נדלק שם ב קיי אס פי- לא יכול להיות מצב שהוא תומך במעבדים 8\6 ליבות ולא בארבע ליבות

משמע שהלוח אם רב הסיכויים הוא תקול ואין קשר בכלל לביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף:

הסתכלתי גם בחוברת של הלוח אם וברגע שהכל תקין יש נורות לד בלוח שאמורות לדלוק קבוע- של המעבד ושל הזכרונות

הנורה של המעבד כבוייה כל השאר דולקות.

הלוח לא מצפצף ולא נותן שום אינדקצייה חוץ מהנורת CPU שכבוייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...