חוות דעת על מפרטים שהרכבתי,מחשב למשחקים/תכנות/עבודות גרפיות תקציב 6000-7000 - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרטים שהרכבתי,מחשב למשחקים/תכנות/עבודות גרפיות תקציב 6000-7000

aofer

Recommended Posts

ה- הנוכחי בגרסה 11.1 יצא רק בפברואר השנה, העדכון עוד רחוק. ההערכות מדברות על סוף 2013 וגם אז, יקח זמן עד שמשחקים

יתחילו לצאת עם תמיכה (גם של המנוע). חדירה מלאה לא לפני 2014-2015 להערכתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, הזמנתי את המחשב, זה המפרט שהלכתי עליו:

מעבד:

[..] INTEL 3770K - TRAY - לרוכשי מחשב חדש ! ₪1617

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-Z77X-D3H ₪801

זיכרון:

[..] ADATA XPG GAMING SERIES 4096MB DDR3 1600 CL9 1.5V - זמין במלאי ₪132

כמות:2

כרטיס מסך:

[..] GIGABYTE GTX670 "OC" 2048MB GDDR5 - RETAIL ₪2335

צורב DVD:

[..] SAMSUNG SH-S223FBLK x22 SATA BLACK - זמין במלאי ₪97

מארז:

[..] ANTEC ELEVEN HUNDRED w/o PSU ₪566

ספק כוח:

[..] SEASONIC M12II 620W - MODULAR - זמין במלאי ₪433

קרור למעבד:

[..] SCYTHE MUGEN III - זמין במלאי ₪205

דיסק קשיח:

[..] CRUCIAL SSD M4 SATA3 2.5" 128GB - זמין במלאי ₪664

דיסק קשיח 2:

HITACHI 1TB SATA3 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪473

הרכבת מחשב:

[..] הרכבת מחשב + בדיקות במעבדה של 24 שעות + חיווט ברמה גבוהה - בקניית מחשב מעל 5,500 ש"ח ₪0

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪7451

מפרט זה הורכב באתר: www.IQPC.co.il

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 3% הנחה!

עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך הקניה

תודה רבה לכל מי שעזר וייעץ, מצטער אם קצת חפרתי לכם בשכל.

נקווה שיספק אותי ל5 שנים כמו המחשב הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הלכת על לוח יקר, למה?

ההפרש בין 8GB בשני סטיקים לסטיק בודד הוא פחות מ 20 ש"ח

מארז הייתי מוסיף את ההפרש ולוקח P280 (לטובת שקט) או רוכש אותו בנפרד מ KSP ב 450 ש"ח

מארז - עוד 2 Sata 3 ו2 USB3 ואופציה לSLI (כנראה לא יקרה אבל נחמד לשמור על אופציות פתוחות) והתוספת רק 130 ש"ח, היה נראה לי שווה

זכרון - 20 ש"ח? הכי זול שראיתי בסטיק בודד זה 280 ש"ח וזה ל1333MHZ ה1600 עולה 305 ש"ח, ולא עדיף במקרה הזה כבר לשים 2 סטיקים של 8? לנצל את היתרון של השני סטיקים שעובדים במקביל?

מארז - הם מאד דומים, ממה שקראתי ה 1100 נותן ביצועים יותר טובים מבחינת והP280 שקט יותר. העדפתי ביצועים, אני מאמין שה1100 הוא לא טרקטור, במקרה הגרוע יהיה כמו המחשב הנוכחי והמחשב גם ככה לא נמצא בחדר שינה.

מה גם שלדעתי הP280 קצת מכוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז - עוד 2 Sata 3 ו2 USB3 ואופציה לSLI (כנראה לא יקרה אבל נחמד לשמור על אופציות פתוחות) והתוספת רק 130 ש"ח, היה נראה לי שווה

כמו שגיל כבר אמר לך SATA3 אפקטיבי רק ל , במקרה הטוב תוסיף עוד זהו

USB3 יש לך 2 מאחורה ו2 על המארז מלפנים, כמה התקנים מתקדמים כבר תחבר?

SLI זה משהו שבונים במכה ולא אחרי שנה-שנתיים

בקיצור, ביחס לתקציב 130 ש"ח הם לא חיסכון גדול אבל אם גם כך לא יהיה שימוש בכל האקסטרה פיצ'רים מדובר בסתם בזבוז כסף, וחבל

זכרון - 20 ש"ח? הכי זול שראיתי בסטיק בודד זה 280 ש"ח וזה ל1333MHZ ה1600 עולה 305 ש"ח, ולא עדיף במקרה הזה כבר לשים 2 סטיקים של 8? לנצל את היתרון של השני סטיקים שעובדים במקביל?

לא תרגיש הבדל בין 1600MHZ ל 1333MHZ אבל כן יהיה לך סלוט נוסף לזכרון

מארז - הם מאד דומים, ממה שקראתי ה 1100 נותן ביצועים יותר טובים מבחינת והP280 שקט יותר. העדפתי ביצועים, אני מאמין שה1100 הוא לא טרקטור, במקרה הגרוע יהיה כמו המחשב הנוכחי והמחשב גם ככה לא נמצא בחדר שינה.

מה גם שלדעתי הP280 קצת מכוער

על טעם ועל ריח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, חיים פעם אחת לא? :) ה1000-1500 ש"ח שיכולתי לחסוך אם הייתי מתפשר זה לא מה שהיה מקרב אותי ללקנות דירה :(

כמו שאני מכיר את עצמי, אני מעדיף להשקיע עוד X כסף בפיצ'רים שאני לא צריך מאשר אחרי זה להתבאס שלא השקעתי אותם, זה אחד הפגמים שלי.

לגבי הזכרון, אתה ממליץ כבר לקחת סטיק אחד של 8? לא עדיף לקחת שניים של 4? עדיין יש לי שני סטיקים פנויים ואני בספק אם מתישהו בחיים של המחשב הזה אני אעבור את ה16-24.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע בוודאות כי התוכנות איתן אתה עובד לא יחייבו בשלב כזה או אחר את מלוא 32GB שהלוח מסוגל לתת קח 2X4GB

אין לי מושג, אני יכול רק להעריך.

אבל אתה יודע, במקרה הכי גרוע אני מחליף את הזכרונות האלה ומקסימום הפסדתי 230 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שהמפרט גדול בלפחות מידה אחת מהצרכים האמיתיים שלך

ההתרגשות ברכישת מחשב חדש מובנת, רוצים שהוא יהיה הכי והכי והכי

לפעמים קצת נסחפים וזה כנראה המקרה

תפרט בדיוק את השימושים ואת אינטנסיביות השימוש בכל אחד מהם.

כמו כן רמת גיימינג רצויה והאם OC חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שהמפרט גדול בלפחות מידה אחת מהצרכים האמיתיים שלך

ההתרגשות ברכישת מחשב חדש מובנת, רוצים שהוא יהיה הכי והכי והכי

לפעמים קצת נסחפים וזה כנראה המקרה

תפרט בדיוק את השימושים ואת אינטנסיביות השימוש בכל אחד מהם.

כמו כן רמת גיימינג רצויה והאם OC חובה

אני מתכנת, מתעסק עם תכנות משחקים, לאחרונה מתמקד בOpenGL, בעבר גם מידלתי במאיה ואני שואף לחזור לזה מתישהו.

מעבר לזה אני משחק, אם כי לאחרונה התמקדתי בעיקר בדיאבלו 3, סטארקרפט 2 וסקיירים אבל עכשיו עם המחשב החדש אני הולך לנסות גם משחקים כבדים יותר.

OC כנראה שלא אעשה בשלב הראשון אבל אני רוצה לשמור לי את האופציה כדי אולי לנסות אחר כך.

אני יודע שאולי זה overkill באיזה 1000 ש"ח אבל אני אוהב לקנות את המחשבים שלי ככה כדי שישרדו הרבה זמן (אם תסתכלו בהודעות שלי את המחשב הקודם קניתי בסכום מאד דומה באפריל 2007)

אני בן 28, עובד כבר שנה בהייטק ואין לי ילדים אז החלטתי שאני יכול להרשות לעצמי מחשב שהוא קצת overkill שאולי בעוד 5 שנים אם יהיו ילדים (למרות שהמחשבה הזאתי מאד מפחידה אותי כרגע) אז אולי לא ארשה לעצמי להוציא 7K על מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...