חוות דעת על מפרטים שהרכבתי,מחשב למשחקים/תכנות/עבודות גרפיות תקציב 6000-7000 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרטים שהרכבתי,מחשב למשחקים/תכנות/עבודות גרפיות תקציב 6000-7000

aofer

Recommended Posts

הייתי לוקח קירור טוב יותר מאחר ומעבדי ה- נוטים להתחמם ב-OC

הייתי לוקח לוח זול יותר, אולי אחד של שנותנים תמורה גבוהה למחיר.

מאחר ואתה לוקח על אחת כמה וכמה קשיח עם אחריות שווה הרבה יותר מקשיח מעט מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאחר ואתה לוקח על אחת כמה וכמה קשיח עם אחריות שווה הרבה יותר מקשיח מעט מהיר יותר.

תודה, אם אינני טועה הקשיח שלקחתי מגיע עם אחריות ל3 שנים בשביל זה הלכתי עליו ולא על הסיגייט.

לגבי הלוח זה הלוח שהכי התאים לי של גי'גהבייט, יש לך משהו להמליץ של MSI? אני אשקול.

מה לגבי הקירור? על מה אתה ממליץ? בגדול אני לא הולך לעשות OC כרגע אבל רוצה לשמור על האופציה.

מה דעתך לגבי הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לוקח מעבד SB בשביל OC (כמו ה-I7 2600K), שיביא ביצועים עדיפים תחת OC בטמפרטורות נמוכות, לאומת IB שלא יצליח להגיע ל-4.3 בטמפרטורות נורמליות.,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעות, ממה שאני רואה בGigabyte שבחרתי יש הרבה יותר חיבורים (יותר USB3 למשל).

בכל מקרה עזבו שניה את הלוחות, תוכלו להתמקד במה שאני פחות סגור עליו כמו וקירור למעבד?

כל ההצעות של הלוחות סתם מבלבלים אותי עוד יותר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרונות בסדר גמור, הייתי לוקח משהו כמו המוגן3.

תודה :xyxthumbs:

בעוד 18 ש"ח אני יכול לקחת זכרונות 1600 XPG gaming של לא שווה? איך החברה הזאת בכלל?

עריכה: ועוד משהו לגבי ה Mugen, לקחת רגיל או REV B? מה ההבדל בינהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...