לא מזהה BOOT. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מזהה BOOT.

idanmal

Recommended Posts

חבל, ושוב חבל שעושים לפני שקוראים ספרי הדרכה.

הציעו לך לקרוא את המדריך למשתמש של לוח-האם, אבל אתה פטרת את עצמך עם תירוץ קלוקל "ריפרתי".

עכשיו, חזור למדריך לעמוד 53 ->

Intel® Rapid Start Technology

Enables or disables Rapid Start Technology. This item is configurable only when an is installed.

(Default: Disabled)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה הקשר של אופציה שמאפשרת כניסה לשינה עמוקה והתעוררות מהירה של מערכת שיש בה ?

לא מזהה שום כונן גם אחרי ביטול ההגדה הזו וגם אחרי איפוס קאפיש?

עידכון: טוב התקשרתי לKSP לשאול מה עם המחשב ואמרו לי שהלוח נדפק, כנראה מהעדכון שהיה בדיסק ההתקנה .

הם הזמינו לי לוח חדש וככל הנראה עד יום ראשון יהיה מוכן. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתאום הם שינו את הגרסה, ממצב שבו אתה הרסת את הלוח למצב שבו זה בגלל הדיסק. אמרתי לך שהם תמיד ימציאו משהו, יש לך מזל. עכשיו תוריד את כל הדרייברים מאתר היצרן (אם אתה רוצה, תביא את הדגם של הלוח ונגיד לך מה אתה צריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכלו לעזור לי אילו אני צריך אני אשמח.

מאיפה להוריד אני יודע רק תגידו לי מה אני באמת צריך ומה כל דבר אומר כי אני כבר ממש לא מעודכן.

דרך אגב הולך להיות שם OC אז אם יש פיצ'ר או דרייבר שיעזור לי גם תציינו.

ראיתי הודעות שלי פה מלפני 7 שנים על OC שביצעתי, ואני כותב שם על מתחים ותדרים, אני לא זוכר כלום מזה

היום זה כמו סינית בשבילי, היה נראה לי כאילו לא אני רשמתי את זה ודווקא הגעתי שם לתוצאות מעולות .

דגם הלוח הוא: Z77X-D3H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VIA audio driver

Intel Management Engine Interface

Intel INF installation

Atheros LAN driver

Intel® Rapid Storage Technology (יכול להיות שהוא יכתוב שאין בזה צורך או שהמערכת לא עומדת בדרישות)

Marvell SATA Controller Driver

Intel 3.0 Driver

VIA 3.0 Driver

אין צורך ב-VGA כל עוד המובנה כבויי בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הקשר של אופציה שמאפשרת כניסה לשינה עמוקה והתעוררות מהירה של מערכת שיש בה ?

לא מזהה שום כונן גם אחרי ביטול ההגדה הזו וגם אחרי איפוס קאפיש?

עידכון: טוב התקשרתי לKSP לשאול מה עם המחשב ואמרו לי שהלוח נדפק, כנראה מהעדכון שהיה בדיסק ההתקנה .

הם הזמינו לי לוח חדש וככל הנראה עד יום ראשון יהיה מוכן. :yelclap:

שיהיה במזל טוב :bash: תוכל להרוס עוד לוח.לא הבנתי איך בדקת את מה שהצעתי כשהמחשב כל כולו היה ב- KSP :s05:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהמערכת תהיה 64 ביט, לא יודע אם יש קשר אבל שיהיה.

יש קשר אלו ל-64x. באתר של גיגבייט אתה יכול לבחור את מערכת ההפעלה (כולל 64x או 86x).

שיהיה במזל טוב :bash: תוכל להרוס עוד לוח.לא הבנתי איך בדקת את מה שהצעתי כשהמחשב כל כולו היה ב- KSP :s05:

לא הבנתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה כשהמחשב היה אצלי, הביוס היה עולה אך לא מזהה את הכוננים .

ומה הקשר לאופציה שאמרת לי ? חיפשתי בגוגל מה עושה האופציה הזו ואין קשר בכלל למה שקרה.

עוד לוח אני לא יהרוס בימים הקרובים, ניתן לזה עוד קצת זמן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לשים 200 שקל שהלוח לא זיהה לך את הכונן בגלל ההגדרה של Rapid Start, לוח אם לא "נשרף" כמו ש-KSP אמרו לך בגלל עדכון דרייבר או עדכון ביוס אלא אם כן לחצת על הכפתור ריסט או כיבוי של המחשב בזמן שעדכנת את הביוס, וגם אז הלוח לא ישרף אלא פשוט לא יהיה לך ביוס. מדובר בלוח שמצויד בטכנולוגית UD4 שעובד מבחני מאמץ קיצוניים בעומס מלא של אלפי שעות כדי להבטיח יציבות ואיכות, לוח כזה לא הולך ביומיים. בקיצור חירטטו אותך כי הם בעצמם לא יודעים מה הבעיה ואיך לסדר אותה אז שלחו ליבואן ותקבל חדש.

ולגבי הביוס, פעם הבאה תקרא קצת לפני שאתה רץ לעדכן, זה לא כמו לעדכן דרייבר אי אפשר פשוט להסיר, טעות אחת=לוח חדש

למרות שגיגהבייט נותנים כלי לעדכון ביוס מתוך וינדואס ובדרך כלל זה בסדר, עדיף לעשות לביוס פלאש מ- ולא מהמערכת הפעלה, שיקול שלך.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...