לא מזהה BOOT. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מזהה BOOT.

idanmal

Recommended Posts

שלום לכולם ותודה לעוזרים.

היום בשעה טובה לקחתי את המחשב החדש מKSP/

התקנתי WIN 7 64 על כוננן ה- והכל היה בסדר הווינדוס עלה ונראה סבבה עד ש...

החלטתי להתקין את הדרייברים של הלוח של גיגהבייט Z77X-D3H מהדיסק שקיבלתי עם הלוח, ראוי לציין שעשיתי זאת בכדי שיזהה

לי את חיבור הרשת לאינטרנט ואכן זה עזר. בסיום ההתקנה אני זוכר שהתקנתי עוד איזה פיצ'ר של הלוח ופתאום המחשב עשה ריסט

ועלה במצב שהוא נתקע על המשפט :

reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

בהתחלה הוא גם אמר משהו לגבי בדוק כבל אבל עכשיו שום דבר.

אני פוחד שלחצתי לו לשדרג קושחה ללוח וזה פשוט קרס והלוח נדפק.

עברתי על כל אופציה אפשרית ב- , לפני זה הוא היה מראה לי את הכוננים ל-BOOT ועכשיו לא מזהה אף אחד. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זאת אומרת "נתקע על המשפט"? האם לחיצה על ENTER גורמת לו להופיע בשנית? ניסית להכניס את דיסק ההתקנה של מערכת ההפעלה ולראות האם ניתן לנסות להתחיל את ההתקנה מחדש?

אם אתה מצליח להיכנס לBIOS זה אומר שלא דפקט אותו בעדכון.

לפני שאתה רץ לממש אחריות, נסה להתקין מחדש את מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לחיצה נוספת גורמת לו להופיע בשנית.

לא מזהה שום כונן ב-BOOT ניסיתי כמעט כל הגדרה בביוס.

איזה פיצ'ר אני לא זוכר ולא הבנתי אותך בקשר לאיפוס הביוס? האם איפסתי אותו בטעות או שניסיתי את האופציה של לאפס?

לא יכול להתקין שוב הוא לא מזהה שום דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לעוזרים שוב.

חיפשתי קצת בחוברת אבל לא ממש העמקתי בזה.

בכל אופן יצאתי מטומטם, השארתי שם מאוורר 120 שאני חיברתי בחיבור פרוווזורי, חיברתי את שני החוטים שלו לתוך חיבור

של 4 פינים ושמתי איזולירבנד, שכחתי להוציא אותו כשהלכתי ל-KSP.

לקחתי את המחשב לksp, הטכנאי אומר לי שאין משהוא שמאפס את הביוס בsata נראה לי שטויות

ושהוא אמר את זה מפני שאני הכנסתי את ההרדיסקים ואת המאוורר לבד . כנראה זה עצבן אותו , חושב שאני עשיתי תקלה.

בכל אופן השארתי את המחשב שם לבדיקה וזה מה שרשמו לי בפקודת עבודה:

מחשב חדש, לקוח חיבר 3 HD חדשים ומאז לא מזוהים ב-SATA (מדבקות קרועות).

אבל הכל עבד כמו שצריך עד שהתקנתי את הדיסק של הדרייברים....

הם אומרים שמשהו שם נדפק או נשרף.

מה אתם אומרים?

אני רואה שאף אחד לא עונה פה אז עשיתי קצת חושבים וניסיתי לגלות מה בדיסק הדרייברים שהתקנתי גרם לכשל.

הכנסתי את הדיסק לשני מחשבים וזה רושם הפסיק לפעול ויוצא החוצה (כנראה מתאים את עצמו רק ללוח החדש)

בכל אופן אני זוכר שהסימנתי שם שיתקין את כל הדרייברים, מה הסיכוי שנדפק הביוס? אולי ניסה לעדכן ביוס ?

בבקשה מישהו יכול לעזור לי לפתור את התעלומה ? איזה פיצ'ר יכול לדפוק את הבוט על-ידי התקנתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הסיבה שלא קונים מ-KSP, זה שקר גדול מה שהם אומרים (לפי התיאור שלך), שום דבר לא נישרף, תלמד להבא להוריד את הדרייברים מאתר היצרן ולא מדיסק ההתקנה של הלוח, שמביא איתו עוד דברים לא נחוצים. אין לך סיכויי להצליח לקבל את המחשב ללא תשלום, החוק ב-KSP זה מצב שבו המדבקה נקרעת האחריות מבוטלת, כל עוד יש נזק פיזי (למרות שהם ימציאו תירוץ בכל מקרה, כמו אצלך). עכשיו תיצתרך לקנות לוח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחיה ונראה חבל להם על הזמן!

לא עשיתי שום דבר חוץ מלהכניס את הדיסק וללחוץ על התקן את כל הדרייברים.

היו שם מלא דברים שאני לא מכיר ומכיוון שלא מצאתי את הדרייבר שחיפשתי של הרשת לחצתי על התקן הכל.

ואמרתי לעצמי מקסימום נסיר אחר כך, המחשב עשה ריסטרט ועלה כשהוא לא מזהה שום כונן.

דרך אגב תמיד אני מוריד מאתר היצרן כי בדיסק לא מעודכן.

כנראה נדפק הביוס.

מה הם לא יכולים לצרוב לו ביוס חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יביא לך דוגמה, קניתי GT210, הרכבתי אותו כמו שצריך, עבד בערך שבוע והפסיק, שלחתי להם אותו ואמרו שהכל תקין (מה שלא נכון), ואחרי זה שלחתי להם אותו שוב והם תענו שאני הרסתי אותו, אם זה לא היה כרטיס זול הייתי מתפוצץ, עד היום אני עם GT210 לא עובד. הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים לטעון מה שהם רוצים אני יכול לטעון שהדיסק שגיגבייט מספקים עושה עדכון ביוס בלי לשאול אותי.

ואם הם לא ירצו להחליף אני אנסח מכתב שם להנהלה עם פרטי הבעיה ומה אני יכול לעשות, כולל לפנות לכל פורום מחשבים בארץ

וללכלך עליהם, כולל להכנס לפייסבוק ולהפיץ שם אזהרה לגביהם,לפתוח דף ולכתוב בדף שלהם ואז נראה אם יחליפו.

דרך אגב אני לבד לא יכול לסדר את זה אם נדפק הביוס?

נכנסתי לאתר של גיגבייט, הורדתי את הביוס לדיסק און קי, המחשב זיהה אותו משום מה בביוס ושאל אם אני רוצה לעדכן,

כשלחצתי אישור הוא רשם לי גודל הקובץ לא מתאים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון! הם אחראים על ההרכבה, מקסימום הם יכולים לתת לי אחריות פר חלק ולבקש ממני לבא עם החלק התקול,

אבל הם לא יעשו את זה.

לא עניתם לי אם יש מצב לסדר דבר כזה לבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון ביוס לא מבטל אחריות.

אם הלוח התקלקל הם צריכים להחליף לך במסגרת האחריות (מדבקה או לא מדבקה).

אם הלוח נדפק כתוצאה מעדכון ביוס כושל - שום אחריות לא תחול עליו.

מה שבכלל לא בטוח, שזה המקרה כאן.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים לטעון מה שהם רוצים אני יכול לטעון שהדיסק שגיגבייט מספקים עושה עדכון ביוס בלי לשאול אותי.

ואם הם לא ירצו להחליף אני אנסח מכתב שם להנהלה עם פרטי הבעיה ומה אני יכול לעשות, כולל לפנות לכל פורום מחשבים בארץ

וללכלך עליהם, כולל להכנס לפייסבוק ולהפיץ שם אזהרה לגביהם,לפתוח דף ולכתוב בדף שלהם ואז נראה אם יחליפו.

דרך אגב אני לבד לא יכול לסדר את זה אם נדפק הביוס?

נכנסתי לאתר של גיגבייט, הורדתי את הביוס לדיסק און קי, המחשב זיהה אותו משום מה בביוס ושאל אם אני רוצה לעדכן,

כשלחצתי אישור הוא רשם לי גודל הקובץ לא מתאים ?

אתה בטוח שהורדת את הקובץ הנכון?

על מה שלחצת בדיסק קראו @BIOS?

עדיין לא איפסת את הביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...