הסמארטפון האופטימלי ככלי מרכזי למסעות מסביב לעולם - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסמארטפון האופטימלי ככלי מרכזי למסעות מסביב לעולם

Black_Citadel

Recommended Posts

@GrimBill - האמת שמכשיר עם מסך גדול יכול לעזור לי מאוד. הפרנסה שלי מגיעה כולה מהאינטרנט, ואם אוכל לנהל אותה איכשהו דרך הסמארטפון - זה יחסוך לי המון כאב ראש של לסחוב מחשב. אני לא צריך עיצוב גרפי וכאלה - בסך הכל אפשרות לכתוב (צריך למצוא קומבינה למקלדת) וכל מיני לסטטיסטיקה וניהול פיננסים.

איך גיאורגיה? אני שוקל לסוע לשם בקרוב.

@Shay - האמת שעמידות במים מאוד חשובה לי. אין לי שום צורך בGPS. אני לא מוכן להתפשר על איכות הצילום, המסך (ו'איכות הטאץ'' שלו), זמן הסוללה והנפח בו :) למה אתה מתכוון כשאתה אומר 'מכשיר חזק'? מה ייתן לי מעבד סופר-עצמתי כשאני לא עושה בו שימוש..?

תודה רבה רבה חברים,

תדעו שאני מאוד מעריך את העזרה.

נ.ב - אם יש מכשיר שיוצא בעוד חודשיים-שלוש, אני יכול לחכות, אם זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@GrimBill - האמת שמכשיר עם מסך גדול יכול לעזור לי מאוד. הפרנסה שלי מגיעה כולה מהאינטרנט, ואם אוכל לנהל אותה איכשהו דרך הסמארטפון - זה יחסוך לי המון כאב ראש של לסחוב מחשב. אני לא צריך עיצוב גרפי וכאלה - בסך הכל אפשרות לכתוב (צריך למצוא קומבינה למקלדת) וכל מיני לסטטיסטיקה וניהול פיננסים.

אני לא חושב שתוכל לעבוד בצורה מתמשכת ואפקטיבית דרך מכשיר סלולרי כלשהו. גם "4.8 הוא לא מספיק גדול בשביל זה.

אולי "7 כן, אבל זה כבר . (גם זה לא יהיה יעיל כמו במחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיאורגיה נפלאה, שילוב של נופים מהממים, אנשים נחמדים אוכל ומחירים מצויינים.

נסענו עם זוג חברים, הם הביאו מחשב נייד.

הם התעסקו עם המחשב רק כשהיינו במלון ואני עם הגלאקסי 2 כל הזמן.

לדעתי מחשב נייד למטרות טיול זה זן נכחד, את כל הפעולות של דוא"ל, פורומים, תקשורת ותיירות אפשר לנהל דרך הסמארטפון.

בגאורגיה אני השתמשתי בתוכנת תיירות חינמית של העיר שמורידים מהחנות. יש לה פירוט של כל הנושאים והמקומות בכל התחומים.

הסמארטפון מאתר את המיקום שלך בעזרת WIFI ו- ואז אתה מקבל את המרחק המדוייק ליעד, נניח גן חיות והוא מראה לך מסלול הליכה מסומן ליעד על המפות של שגם משתתפות במשחק.

שם בכלל מטורף, הם מחלקים סימים בחינם, אתה יכול לנהל תקשורת מקומית עם אשתך ועם החברים כמעט בלי עלויות. לא חייבים להצמד זה לזה. אחד יכול ללכת לרחוב חנויות והשני למוזיאון ואז להיפגש שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רציתי לומר תודה על הפוסט הראשון ובעיקר ללינק למסע שלך :xyxthumbs:

נתת לי המון חומר למחשבה ולמרות שאני עם משפחה (3 בנות) ולא יכול ממש לעשות כזה סוג של טיול, כן הייתי מעוניין על משהו קרוב לזה.

לדעתי ה-DEFY+ נותן את התמהיל המאוזן והטוב ביותר בין עמידות, שימושיות ומחיר.

במחיר שלו קנה שניים...

קרא פה (וגם ביקורות השוואתיות מעמיקות ומצויינות):

http://www.phonearena.com/phones/Motorola-DEFY_id5728

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך על הNOTE אומנם הוא לא הכי עמיד לאיתני הטבע אבל עם כיסוי נכון הוא יכול להיות מה שאתה מחפש, אני טס לניו זילנד בקרוב וכבר הורדתי לשם את את המפות שאני צריך + יש מפות של גוגל + , ניראה כמו מתכון מנצח.

תוסיף לזה את האפליקציות של ה-S NOTE ויש לך מחברת רשימות שממש מתפקדת כמו מחברת (יש עט למכשיר שעובד מעולה).

מצלמה כמו של הS2, צילום וודיאו בHD מלא (למרות שלטעמי ה720P יותר איכותי).

ממליץ להחשיב אותו בשיקול, מכשיר שיכול מאוד לעזור בטיול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ככה הערה על זה שכתבת שאתה לא צריך - אחרי שאבדתי באיזה חור בקמבודיה וניסיתי לחזור לגסט האוס במשך 4 שעות למדתי לקח -

לסמן באפליקציה של המצפן את הגסט האוס או המחנה שלך ורק אז ללכת להסתובב. ככה לא צריך מפות, יש כיוון כללי לאן ללכת ומרחק וזה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Shay - האמת שעמידות במים מאוד חשובה לי. אין לי שום צורך בGPS. אני לא מוכן להתפשר על איכות הצילום, המסך (ו'איכות הטאץ'' שלו), זמן הסוללה והנפח בו :) למה אתה מתכוון כשאתה אומר 'מכשיר חזק'? מה ייתן לי מעבד סופר-עצמתי כשאני לא עושה בו שימוש..?

מכשיר חזק זה כמו מחשב חזק. כוח עיבוד. Juice. הידיעה שהוא לא יתקע בשימוש רגיל באמצע הג'ונגל. מעבד סופר-עוצמתי יבטיח לך שימוש חלק במכשיר, וביטחון מפני תקיעות ובעיות. אתה לא צריך סופר-חזק, אבל ללכת על מעבד חלש (לעומת בינוני או בינוני-גבוהה) זו התאבדות. במצב כזה אתה פשוט תשליך את הפלאפון מצוק בשלב מסוים.

לגבי מכשירים שיצאו בקרוב, ראה תגובה ראשונה בדיון. לדעתי ה- Arco S הוא המכשיר שהכי מתאים לך (אם הוא יצא בזמן). הוא מציע עמידות בלתי רגילה והרבה מיץ. וחיישן איכותי כבונוס. אמור להגיע לחנויות ברבעון השלישי של השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחכה ל-808 עם WIN8 אבל אני בספק אם הוא יושק בטווח הזמן הזה. אם לא, הייתי הולך על ה-Note בגלל המסך והסוללה ומוסיף לו איזה כיסוי גומי.

אגב, יופי של מאמר. שמרתי אותו. הדבר היחידי שהפריע לי זה היציאה נגד הלונלי פלאנט. במשך חודשיים טיילתי בהודו ומצאתי אותו מועיל מאד אבל כמובן שגם שאלתי בעצתם של מקומיים ותיירים. אתה מציג את זה כמצב של או/או אבל בכלל בלי לחשוב על זה טיילתי במצב של גם וגם. כך נהניתי מהיתרונות של שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

חבר'ה - תודה רבה רבה רבה לכולם על שפע האינפורמציה, אני באמת מעריך כל אחד מכם.

אז ההתלבטות כרגע היא בין -

SONY ACRO S

NOTE

808

DEFY+

Panasonic Eluga Power

אני יכול לחכות עם הרכישה עוד כמה חודשים, עד ש'האחד' יהיה זמין.

Your thoughts?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sony Xperia Arco S הו בהחלט ה-מכשיר בשבילך. עמיד, חזק, גדול.

אם הוא לא יצא בזמן, לדעתי Panasonic Eluga Power יהיה נקודת הביניים בין עמידות, נוחות וביצועים. וגם סטייל.

אחריו יבוא המוטורולה, שאמנם לא חזק, אבל הוא Tough motherfucker וישרוד מתקפת טנקים.

על Samsung Galaxy Note ועל ה- Nokia 808 PureView דווקא לא הייתי ממליץ - אמנם לאחד יש מסך ענק ולאחר יש מצלמה לא הגיונית, אבל הם לא ממש עונים על כל צרכיך. לדעתי עדיף למצוא את נקודת האמצע מאשר ללכת לכיוון אחד ולהתפשר על השאר.

אגב, ה-Eluga Power זמין לרכישה מ-Clove (בעבור 399 ליש"ט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השרשור ובלי שום קשר לנושא -

קפצתי לבלוג שלך, נהנתי לקורא על הטיול שלך ואני ממש מפרגן לך על הרעיון לטייל כמעט ללא ציוד, מהרגע שהתחלתי לטייל בדרום אמריקה ראיתי שיחסית לציוד הלא רב שלקחתי - גם הוא מכביד עליי (גם נפשית) והייתי שמח אם הייתי טס מראש עם התיק הקטן ביותר ועם מעט מעט מאוד דברים, אתה גם מרגיש פתוח יותר לקבל כשאתה בא בלי כלום, אשכרה עם כוס ריקה פיזית (אבל לא רק בעצם), וגם אתה בראש הופך להיות הרבה יותר כי לקפל את הדברים, לעשות צ'ק אווט, לחכות שהכביסה תחזור כי שלחת אותה ביום שבת והיום ראשון אז רק בשני נקח את האוטובוס, כל זה פשוט לא קיים.

לקחת טראמפ? לא סרט, תמיד יש מקום, לרדת מהאוטובוס וללכת כמה קילומטרים עד להוסטל לפעמים ? לא בעיה... לעצור באיזה כפר ולא להסתובב כמו אידיוט עם כל הארון על הגב ולמשוך את כל המבטים של כולם - לא קורה יותר.

בכל מקרה בלי להרחיב, אני גם חשבי לעצמי שאשתדל בטיול הבא להיות במינימום האפשרי, אולי לא עד כדי כך כמוך, אבל לפחות קרוב מאוד לרוח הדברים.

דבר נוסף הוא לגבי תזונה והגוף מה שגם לי יש במשותף איתך מסתבר, אני גם מתעניין בלהזיז עניינים ולהתחיל לעבוד קצת על הגוף ומה שיותר מעניין אותי מזה ואני שם לב שגם מעניין אותך הוא נושא התזונה, אני אולי לא רואה בדיוק אחד לאחד את הדברים כמוך אבל אני כן רואה שיש לך הרבה מודעות לגבי תזונה מהצומח, פחות בשר ואם כן אז רק בשר אורגני, פחות צריכת חלב (מבחינתי עד בכלל לא) ויפה לראות שאתה עם מודעות גדולה ועם הרבה למידה בנושאים האלה שהם לדעתי הנושאים הכי פחות מדוברים ועם הכי פחות ידע בציבור (וגם במדע) היום.

ובסוף מצאתי את זה מצחיק שאנחנו באותו הגיל :silly:

תמשיך לתת בראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה הרבה גיבובים ודיבורים על דברים שנכונים חלקית. זאת אומרת, האייפון באמת שביר ולא מתאים למסע שכזה, אבל בצירוף של מגן של CASE-MATE או קייס שטח שעמיד בפניי מים/חול וכו' ויעניק לאייפון לוק של לבנת חבלה, הוא עמיד מאוד מאוד! רבים מהקייסים הללו גם באים עם מגן מסך מובנה (פרפקס דקיק בעובי מ"מ בערך כדי להגן עליו).

אופציה להגנה על כל מכשיר מפניי גשם היא "שקית" מיוחדת לסמארטפונים שברגע שהמכשיר בפנים אפשר לצלול איתו מתחת למים עד לגבול מסוים. את השקית הזו ניתן להשיג באיביי ודומיו. זה פתרון מעולה בפניי נוזלים ואבק. אפשר במצב שכזה להשתמש במכשיר לפעולות בסיסיות, אבל לא הייתי מתחיל לשחק איתו אנגרי-בירדס (כל דבר שבא מעל המסך המקורי מוריד מרמת הרגישות שלו בדר"כ).

ככה אתה יכול לקחת למעשה כל סמארטפון ולהפוך אותו לעמיד בפניי נוזלים ואבק.

בשביל זמן סוללה מייטבי הייתי ממליץ על סוללה נוספת או סוללה חיצונית, אחריי הכל מדובר בסמארטפון, כלי שחיי העבודה שלו עומדים על יום-יומיים בלחץ אם מבטלים קישוריות. לאפל ולאייפון בכלל יש סוללות חיצוניות שמתחברות לאייפון בחיבור DOCK ונותנות לו בדר"כ 50%-100% סוללה בהתאם לקיבול הסוללה החיצונית.

לכל האנדרואידים הייתי ממליץ על רכישת סוללה חיצונית נוספת. יש סוללות כמו של ANKER (יעקב מהפורום פה מנהל מספר קניות קבוצתיות שלהם) שהם חזקות יותר בעל קיבול גבוה יותר ויתנו זמן סוללה גבוה מהאורגינל.

היתרון לכל מכשיר/מערכת הפעלה הוא ככה:

אייפון/IOS: "המכשיר הכי פופלארי בשוק", יש אין-סוף תוספות חיצוניות בסגנון תחנות עגינה, קייסים וכו'.... לא חסרים אפליקציות נהדרות ומצוינות. מערכת שרצה חלק, פשוט כלי עבודה שעושה את עבודתו נאמנה. יש לך אופציה לג'ייל בריק שתרחיב לך את אפשרויות המכשיר. יש לך את ה-ICLOUD הנהדר לביצוע של גיבויים מקוונים.

אנדרואיד: יכולת לקסטם את המערכת, התקנת רומים שונים וגם קרנל (אתה יכול להתקין קרנל ורום חסכוניים ולעשות DOWN-CLOCK ולחסוך בסוללה ככה). המכשירים יותר זולים. יכולת להחליף סוללה וכרטיס זיכרון במקרה שצילמת הרבה סירטוניי HD אתה יכול לקנות כרטיס של 32GB ב-130 שקל ולשלוף ולהחליף. כנ"ל לגביי הסוללה במקרה והיא מתה לך באמצע היום.

במצב שכזה.

יתרון משמעותי נוסף לאנרואיד הוא היכולת לשלוח דברים ב-BT וגם היכולת להעביר דברים למכשיר ב-DRAG&DROP בלי שימוש בתוכנת האייטונז כמו באייפון.

אני חודש שזה דיי ממצה את המצב הקיים. תסתכל ככה על הדברים. אני חושב שמכשיר עם מסך של 4.3 (=רק אנדרואיד, זה 3.5) יעזור לך בגלישה ברשת כשתהיה זמינה לך. וגם אם למכשיר יש LED זה יהיה מאוד שימושי לך בדרך כפנס משני אם תצטרך משהו בשלוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מוותרים על מכשיר מוקשח ובונים כל CASE ומגיני מסך, יש את ה-RAZER MAXX עם מסך גדול ואיכותי ברזולוציה גבוהה, מעבד חזק וגולת הכותרת - סוללה בנפח כפול: http://goo.gl/pju3s

זה, יחד עם סוללת 8400 של ANKER יתנו בקלות 3-4 ימים ללא הטענה בשימוש רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה סוללות נוספות, חיצוניות, תיקים וקייסים עכשיו?

הבחור רוצה לטייל עם מינימום דברים - בעצם שום דברים בכלל. בלי תיק. בלי כלום. הבגדים שעליו, ושלושה דברים בכיסים. כל העזרים הללו פשוט לא מתאימים.

לאנשים רגילים שמטיילים עם תיק הפתרונות האלו הם האופטימליים, אבל לא בשבילו.

השקית ממש לא פרקטית. המגנים- בסדר, אבל למה צריך לסרבל את המכשיר ועדיין לא לקבל הגנה מלאה (מפני נוזלים למשל)? לא לא לקחת מכשיר מוגן קומפלט שיספק גם את צרכיו האחרים של הבחור?

האייפון קטן, יקר יחסית, בלי SD, בלי נשלפת ופשוט לא נראה מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...