עזרה בשיפור הביצועים של אובונטו 12.04 על נט-בוק מסוג LG X120 - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשיפור הביצועים של אובונטו 12.04 על נט-בוק מסוג LG X120

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כדיי לנסות Lubuntu (כשיש לך עכשו) לא צריך להתקין מחדש. תתקין Lubuntu-desktop ממנהל ההתקנות, תעשה log out, תבחר בתפריט LXDE ותיכנס

את LXDE (דסקטופ קל מאוד, אבל שלא משתמש אם האצה מהכרטיס מסך) ניתן להתקין גם בצ'אקרה ובכל מערכת לינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתגיע למשהוא תתקין אותו.... כמה דברים שאני יכול לחשוב עליהם (שאני מתקין תמיד בארצ' - יכול להיות שחלק מהדברים לא יהיו או יהיו בשמות אחרים בצ'אקרה) זה :

כל מה שמתחיל ב gstreamer0.10 - קודקים

כלים לצריבת דיסקים - k3b libdvdcss dvd+rw-tools

תמיכה ב ZIP ו RAR (אלה רק פלאגינים, התוכנה עצמה כבר מותקנת במערכת) zip unzip rar unrar

כלים לעבודה אם NTFS - ntfsprogs ntfs-3g

כנל FAT32 - dosfstools

libreoffice - אופיס

דפדפן נוסף, דומה ל rekonq שמגיע מותקן - konqueror

נגנים - kaffeine amarok clementine (יש בצ'אקרה bangarang אבל אם בא לך לנסות כמה)

חוצמזה כמה דברים שאוליי תרצה לעבור עליהם ב Systemsettings :

עברית - Input devices - Keyboard - Layouts

שירות חיפוש - אם תבטל אותו זה יכול לשפר ביצועים - Desktop search

התנהגות של - Window behavior

דסקטופים (כמו מסכים וירטואליים) - Workspace behavior - Virtual desktops. אם תגדיר יותר מ desktop 1, יהיו לך כמו כמה מסכים שאתה יכול לפתוח עליהם דברים שונים ולעבור ביניהם. כמו כן יש אפשרות להגדיר מעבר ביניהם אם העכבר דרך הקצוות של המסך ב Workspace behavior - Screen edges. ניתן להוסיף אפשרות למעבר ביניהם בפאנל אל ידיי add widgets בפאנל והוספת Pager

אפקטים של הדסקטופ - Desktop Effects. המחשב יכול לקחת יותר כשהם מופעלים אז יש אפשרות לבחור אם להפעיל או לא בברירת מחדל ואם איזה צירוף מקשים להפעיל או לכבות אותם

מחוות עכבר לשליטה בתוכנות שונות או במערכת - Shortcuts and gestures - Custom shortcuts - תעבור שם אל הדוגמאות שיש בתפריט

ביטול הסמל ה "קופץ" לייד העכבר כשפותחים תוכנות - Application and system notifications - Launch feedback

כמו כן תוודא שכל החומרה עובדת כמו WIFI וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור על מה שיש בו אם יש שם משהוא מזה, אבל עד כמה שידוע לי הוא לא מנהל התקנות מלא

לכן תשתמש אם ההוראות שכתבתי מקודם : חיפוש השם המדוייק של ההתקנה אם pacman -Ss והתקנה אם pacman -S

לפניי התקנה של התוכנות תרצה לעשות pacman -Syu כדיי להוריד עדכונים (תעשה pacman -Syu כמה פעמים אם הוא אומר דברים כמו "יש לעדכן את pacman לפניי דברים אחרים"), ומדיי כמה ימים תוריד עדכונים באותה צורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

עשיתי את זה, וזה מצא כמה שציינת.

בקשר ל-KDE WALLET.

לא מצאתי את זה איפה שאמרת (ראיתי גם בפורומים של ההפצה, איפה זה אמור להופיע אבל אצלי זה פשוט לא מופיע) יש דרך אחרת לבטל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני קופץ לכם על הדיון, בתקווה שתענו לי כי זה די אותו נושא.

אני גם מתכוון להתקין לינוקס על הנטבוק שלי, רק 2 שאלות בנושא :

1 - האם התוכנת מספיק טובה לשימוש של סטודנט?

2 - האם יש אפשרות התקנה דרך DOK? (כי אין לי CD)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1

היא כן. יכול להיות שיש איזה שהוא פאק שיפריע לך. אני הגשתי עבודות ופרויקטי גמר של הבית ספר אם אופן אופיס 2.0 והוא היה מספיק טוב בשבילי (היו פאקים שהסתדרתי ועקפתי אותם, שכבר מזמן תוקנו), היום אנחנו ב 3.5.5

אם לא, יש אפשרות להתקין MS אל ידיי Wine

2

כן. במערכות לינוקס שונות יש דברים שונים שצריך לעשות כדיי ליצור את ה DOK הזה מוינדוס, ההוראות אמורות להיות בויקי / מדריך באתר של המערכת

ראית כבר את ההמלצות למערכות שונות שיש (chakra, וכו'), וקיימים דסקטופים שונים. אל תיתקע במשהוא 1 על ההתחלה, תנסה כמה כדיי לראות איך זה לעבוד אם כל 1 מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...