צל"ש (והמלצה) לאתר ENDLESS וחברת השילוח DHL! - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צל"ש (והמלצה) לאתר ENDLESS וחברת השילוח DHL!

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שזה יותר קשור למשקפי ראיה ומיקוד. אני מדבר על משקפי שמש ללא מרשם ורוחב הפנים. משקפים צרות מדי פשוט נסדקות אחרי שימוש קצר יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אז אם לוקחים לדוגמה את זה המשקפיים האלו: http://bit.ly/Ms11q0

יש לך את הנתונים האלו:

measurements:

Lens width: 70mm

Lens height: 40mm

Bridge: 15mm

Arm: 135mm

לדעתי ע"י חישוב של Bridge ו Lens width תוכל לדעת אם הרוחב מתאים / להשוות מול זוגות אחרים שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אולי אני שמרנית אבל כאשר מדובר על , בעיקר משקפי ראיה שהן שקופות, לכן לגביהן עוד יותר משנה ההשתלבות במראה הפנים הייתי מעדיפה ראשית למדוד אותן ולראות כיצד נראות עלי. כמובן אם פחות משנה לך כיצד המשקפיים יראו עלייך זה עניין אחר, אבל במיוחד אם המשקפיים בעלות מספר שלישי שאינו קטנטן, לשימוש יומיומי קבוע המראה שלך חשוב לך אולי כדאי שתשקול שנית את קנייתן בדרך זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ כל ההמלצות פה גם אני הזמנתי זוג נעליים לא יקרות מדי כדי לנסות את השירות. לאחר בדיקה הן עדיין יצאו זולות יותר בכ-20 דולר מהמחיר הכי זול שיש ב-.

נעדכן כשיגיע.

החבילה הגיעה היום תוך 3 ימים מארה"ב - לא רע בכלל. ההזמנה זהה אחד לאחד עם מה שמופיע באתר, כולל צבע ומידה. קנייה מוצלחת ללא ספק.

אם מחפשים אפשר למצוא באתר מציאות במחיר נמוך, וכל עוד אין תסביכים עם המיסוי - שווה להזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שלעיתים קניה מאמזון (יש עוד כמה חנויות שמקבלות את ההטבה), בשילוב המחיר הכולל (משלוח לבית הלקוח בארץ, כולל הכל) של Mustop יוצא יותר זול. מחיר של $19.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...