צל"ש (והמלצה) לאתר ENDLESS וחברת השילוח DHL! - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צל"ש (והמלצה) לאתר ENDLESS וחברת השילוח DHL!

YogiBear

Recommended Posts

בעיקרון לפי מה שהבנתי מהאתר כל משלוח מעל 50 דולר לישראל הם לוקחים את הפיקדון על תשלום המיסים(כנראה לא מעודכנים לחוק החדש של ה75 דולר), בכל מקרה במידה והמשלוח לא יחויב במיסים הם מתחייבים(לפי התקנון שלהם) לזכות אותך על סכום זה תוך חודשיים. בנוסף לכך לפי התקנון אם יש דרישה לסכום גדול יותר ע"י חברת השילוח ע"מ לשחרר את החבילה מהמכס ממה שגבו ממך בפיקדון, הם(החנות) משלמים את ההפרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה שלפעמים הם לוקחים וואחד פיקדון. על נעל 110 דולר הם לוקחים פיקדון של מעל ל-40 דולר. במצב כזה אני די בטוח שלא קורה שהם "משלימים" את הפיקדון מכספם האישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שליח מתקשר אליך כשהוא מתקרב לכיוונך ומגיש לך את החבילה פיזית. אתה חותם לו שקיבלת את החבילה ותהנה מהמוצר שהזמנת!

למקרה ואתה יודע שאתה לא תהיה באותו זמן בבית (או איפה שסימנת שתקח את החבילה=יעד), יש אפשרות לשנות את היעד חבילה ברגע שהיא מגיעה ארצה למחסן בת"א-לוד. מהרגע שהיא מגיעה לשם זה סיפור של 24 שעות עד שהיא נוחתת אצלך בידיים (כמובן ימיי עסקים).

אישית, כבר יצא לי קצת להתעסק עם חברות שילוח, ובכולם או שיש ממתינה ארוכה/ או עד שאומרים לך איפה החבילה נמצאת ופרטים טכניים לגביי החבילה לוקח הרבה זמן טלפונים. פה סיימתי את הכל בשניות באתר, וברגע שמשהו באתר לא היה לי ברור מהאתר- טלפון פשוט של פחות מדקה פתר לי את הסוגיה.

אני כנראה מזמין לאחי הקטן איזה זוג כפכפים, ככה שאני אקבל רושם שני ואתן חו"ד נוספת בקרוב... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנעליים הגיעו אלי היום אחרי שהם נשלחו מארה"ב ביום שני. קיבלתי בבוקר מייל מDHL שהחבילה תגיע אלי היום או מחר עם שליח, בסוף נסעתי אל DHL לאסוף את החבילה כי אני עובד באזור בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מהקונים הגדולים באינטרנט, אבל אמרתי שננסה.

הזמנתי ביום שלישי בצהריים נעליים מהאתר, היום (חמישי בצהריים) קיבלתי את הנעליים (בדיוק מה שהזמנתי). לא האמנתי שזה יגיע כל כך מהר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ כל ההמלצות פה גם אני הזמנתי זוג נעליים לא יקרות מדי כדי לנסות את השירות. לאחר בדיקה הן עדיין יצאו זולות יותר בכ-20 דולר מהמחיר הכי זול שיש ב-.

נעדכן כשיגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מדאיג אותי שהחבילה תכנס למסכת הבירוקרטיה של המכס דבר שיגרור עמלות שקר-כלשהו שלהם ושל חברת השילוח... בד"כ ההמלצה היא לשלוח בדואר רגיל למרות שפה אין אופציה כזו בכלל.

אני מקווה שבגלל העלות הסופית (מתחת ל-50 דולר כולל משלוח) לא יתעוררו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת חורג מהדיון פה, אבל יש אתר שהומלץ פה לא מזמן שמאפשר לעלות תמונה שלך ולמדוד עליה משקפיים (שלהם, לא של מותגים). לא שזה ממש מדויק, אבל יש שם גם הסברים איך למדוד מרחק בין אישונים וכך לדעת איזה משקפיים בערך מתאימים לך.

http://www.zennioptical.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה בקניה של פרטי לבוש חד פעמית היא למדוד בארץ.

יצא לי כמה פעמים לקנות מוצרים מחו"ל הדורשים מידה מדוייקת, ניגשתי לחנות בארץ לעיתים אפילו סיפרתי למוכר שאני מודד את המוצר רק כי אני רוצה להזמין אותו מחו"ל.

תתפלאו אולי אבל למוכרים אין שום בעיה עם זה, סך הכול רובם חברה צעירים כמונו שעובדים לפי שעה.

אם קונים משקפיים/תיק/פרטי לבוש אחרים שעניין ההתאמה שלהם הוא יותר ממידה כדאי לגשת לחנות ולמדוד.

בפרטי לבוש כמו חולצות ומכנסיים כדאי להתחבר לחנות אחת אמינה של חברה מסויימת שאתם מתחברים לתוצרת שלה, לבצע הזמנה חד פעמית של המידות שכנראה יתאימו לכם ולראות איך זה מתאים.

כך בהזמנה הבאה תוכלו להזמין מידות מדוייקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...