צל"ש (והמלצה) לאתר ENDLESS וחברת השילוח DHL! - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צל"ש (והמלצה) לאתר ENDLESS וחברת השילוח DHL!

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

tmpusr, לא לא לא! זה מיזונו (MIZUNO), לא מיזוני! :xyxthumbs:

הנה נעליי הספורט של החברה שנמכרים באתר:

http://www.endless.com/Mens-Shoes-Athletic/b/241994011/ref=topnav_sd_mens_ath_gw?ie=UTF8&pf_rd_r=0X8W19NYZHD72G50P04C&pf_rd_m=AF16NM0QF9TKW&pf_rd_t=101&pf_rd_i=homepage&pf_rd_p=1360251442&pf_rd_s=headernav#node%3D241994011%26nodes%3D241994011%26brands%3DMizuno%26sort%3Drelevance-fs-browse-rank%26rnid%3Dbrands%26ref%3Dsr_nr_bra_Mizuno%26pageCode%3Db

BTW, יש להם חליפות ג'ודו מצוינות! :) (מכיר את החברה בעיקר מתחום הג'ודו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים! (לא חסר מתחרות בתחום הנעליים הגבוהות)

אני עובד הרבה על הרגליים ומכיר על רמ"ח רגליי את הנעליים הזוועתיות של הצבא, ככה שאני יודע מה טיב אייכות נעליים גבוהות.

כעקרון, זה עניין של צורך כמו כל דבר בחיים, אתה צריך לקבוע מה יעד הנעליים: עבודה עם מתקנים כבדים (דורש כיפת מגן-ברזל בקצה הנעל), נעל עבודה לעבודה ממושכת ואחיזה טובה של הרגל, טיולים וכו'?

כך בחשבון שנעליי עבודה יעודיות לרוב מוגבלות בתנועתיות שלהם, עשויות מחומרים יותר אגרסיבים ופחות גמישים לתנועה. ככה שאם אתה יודע שתצטרך לזוז מהר בעיסוקך, תחפש את הנעל שתתאים הכי טוב למטרה, כשבראש נעליי טיולים עומדות לדעתי.

אני קניתי לפני מס' שנים זוג מצוין של נעליי טיולים (זה היה הצורך שלי) של חברת קרימור, מדובר בנעליים מצוינות! נעל יחסית קלה, מנדפת זיעה, WATER-PROFF, מבנה רגל רחב ונוח לי כבעל כף רגל רחבה, סוליה גמישה והטוב בכל- סוליה של ה-חברה הכי טובה או בין הטובות- VIBREM! :)

קאטרפילר ורד-בק טובות, שים לב שלרוב הסוליה שלהם פשוט-קשה! ככה גם רוב הנעליי עבודה. סוליה אחת שיוצרה בהזרקה/כבישה, או בקיצור- חתיכה אחת. אין שם מדהימה או משהו, מדובר בנעלים שמחזיקות את הרגל ומיועדות לעבודה ממושכת ושוחקת. בתחום הזה יש לך את רד-בק, קאטרפליר ועוד חברות שאני לא מכיר וגם ספק תוכל לקרוא עליהן ברשת כי הן עובדות עם תעשיה ביטחונית וכאלה (נעליים פסיכיות!).

תצטרך למדוד אותם קודם כל בארץ, בייחוד כשמדובר ברד-בק והמבנה נעל קצת שונה מהרגיל- יש גומי בצדדים והנעל לא הדומה לאורך כל הרגל.

בתחום הנעליי טיולים יש אין ספור חברות טובות וחזקות בתחום: קארימור, סלומון, THE NORTH FACE, קולומביה ועוד כל מיני שכרגע לא צצות לי בראש מפאת השעה המאוחרת. כמובן שככל שתדרוש יותר מהנעל= יותר יקרה.

במקרה ותחליט לבחור את האופציה של נעליי טיולים אני ממליץ לך לפתוח ת'ארד חדש כאן או בפורומיי מטיילים מקצועיים ששם יוכלו להמליץ לך על דגם מומלץ ומקום טוב וזול לקנות/לנסות.

בהצלחה ותתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים! (לא חסר מתחרות בתחום הנעליים הגבוהות)

אני עובד הרבה על הרגליים ומכיר על רמ"ח רגליי את הנעליים הזוועתיות של הצבא, ככה שאני יודע מה טיב אייכות נעליים גבוהות.

כעקרון, זה עניין של צורך כמו כל דבר בחיים, אתה צריך לקבוע מה יעד הנעליים: עבודה עם מתקנים כבדים (דורש כיפת מגן-ברזל בקצה הנעל), נעל עבודה לעבודה ממושכת ואחיזה טובה של הרגל, טיולים וכו'?

כך בחשבון שנעליי עבודה יעודיות לרוב מוגבלות בתנועתיות שלהם, עשויות מחומרים יותר אגרסיבים ופחות גמישים לתנועה. ככה שאם אתה יודע שתצטרך לזוז מהר בעיסוקך, תחפש את הנעל שתתאים הכי טוב למטרה, כשבראש נעליי טיולים עומדות לדעתי.

אני קניתי לפני מס' שנים זוג מצוין של נעליי טיולים (זה היה הצורך שלי) של חברת קרימור, מדובר בנעליים מצוינות! נעל יחסית קלה, מנדפת זיעה, WATER-PROFF, מבנה רגל רחב ונוח לי כבעל כף רגל רחבה, סוליה גמישה והטוב בכל- סוליה של ה-חברה הכי טובה או בין הטובות- VIBREM! :)

קאטרפילר ורד-בק טובות, שים לב שלרוב הסוליה שלהם פשוט-קשה! ככה גם רוב הנעליי עבודה. סוליה אחת שיוצרה בהזרקה/כבישה, או בקיצור- חתיכה אחת. אין שם מדהימה או משהו, מדובר בנעלים שמחזיקות את הרגל ומיועדות לעבודה ממושכת ושוחקת. בתחום הזה יש לך את רד-בק, קאטרפליר ועוד חברות שאני לא מכיר וגם ספק תוכל לקרוא עליהן ברשת כי הן עובדות עם תעשיה ביטחונית וכאלה (נעליים פסיכיות!).

תצטרך למדוד אותם קודם כל בארץ, בייחוד כשמדובר ברד-בק והמבנה נעל קצת שונה מהרגיל- יש גומי בצדדים והנעל לא הדומה לאורך כל הרגל.

בתחום הנעליי טיולים יש אין ספור חברות טובות וחזקות בתחום: קארימור, סלומון, THE NORTH FACE, קולומביה ועוד כל מיני שכרגע לא צצות לי בראש מפאת השעה המאוחרת. כמובן שככל שתדרוש יותר מהנעל= יותר יקרה.

במקרה ותחליט לבחור את האופציה של נעליי טיולים אני ממליץ לך לפתוח ת'ארד חדש כאן או בפורומיי מטיילים מקצועיים ששם יוכלו להמליץ לך על דגם מומלץ ומקום טוב וזול לקנות/לנסות.

בהצלחה ותתחדש! :xyxthumbs:

יש הבדל בין hiking לעבודה. אך בכל הנוגע לנעלי עבודה/ הליכה (לא ספורטיבית)

קטרפילר לוקחת את כולם מבחינתי. נכון לה כמו לכל חברה יש דגמים טובים יותר וטובים פחות (כולל דגם אחד זוועתי)

אבל כשאתה מוצא את הדגם שמתאים לך אז זה הדבר.

הרגשתי טוב יותר בנעל של קטרפילר מאשר בנעלי נוחיות ספורטיביותץ

בלאו הכי כל דגם שאתה קונהף אתה צריך למדוד קודם לכן וזה אפילו לא עניין של מידות אלא פשוט מבנה רגל. קניתי פעם נעל של מריל. נעל מצויינת אבל נאלצתי להחזיר אותה. משום מה הם עשו את הקימור של הנעל מטורף. לא רק שהוא מילא לי את כל הקימור של רגל אלא אשכרה הכאיב לי מאז עברתי לנעליים שטוחות לגמריי (או כמעט שטוחות) כל נעל עם קימור גורמת לי לחלחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע הזמנתי נעלי ניו באלאנס ב80 דולר..לקחו לי מס של 23 דולר ! שזה סכום משמעותי (25 אחוז)..האם החוק החדש לא פותר אותי מאותם מיסים ? אם כן איך אני מחזיר את הסכום הזה ?

http://www.endless.com/dp/B005ZA36LK?ie=UTF8&ie=UTF8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק החדש מקנה פטור להנעלה וביגוד עד 75 דולר בלבד, מעל זה אתה אמור לשלם אחוז מיסים דומה בהחלט למה שלקחו לך. תנסה פעם הבאה לנסות ולמצוא נעליים עד 75 דולר או לחילופין לבקש מהם לתקן את המחיר טיפה כלפי מטה. אם הנעל עולה 80 דולר זה לא קשה כ"כ לרשום 75. מהצד השלישי לא בטוח שאתר גדול מבית יסכים לעשות זאת.

נ.ב.

נעליים יפות! אהבתי את ה"גרסא" הלבנה/כסופה שלהם. אבל זה בהחלט לא יוצא זול אם מדברים על 113 דולר (80+23+10)..ומאיפה לך המידה שאתה צריך בדגם הספציפי הזה? מצאת כזה בארץ כדי להשוות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי 101 דולר..הנעל עצמה עולה 80 אבל יש הנחה של 15 אחוז על דגמים נבחרים כך שהנעל יצאה 77 דולר עם משלוח..הבדל של 2.5 דולר !!! אני בטוח שהמכס הנבלות לי יוותרו על המס..

אני אדע להבא באיזה סכומים לקנות ותמיד לפצל הזמנות..

נ.ב - לא, לא מדדתי את הנעל. אבל נכנסתי לEASTBUY ושם רושמים אם המידה של הנעל תואמת למספר המידה (למשל יש נעלי פומה/ואנס שהם בחצי מידה יותר גדולים או מידה שלמה יותר קטנים ובמקום 11 צריך להזמין 12).

נקווה לטוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...