בקשה להמלצה על מחשב נייד לגרפיקה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה להמלצה על מחשב נייד לגרפיקה

ng100

Recommended Posts

כן, המסך הזה מתאים לגרפיקה.

(אני אישית משתמש ב- WA2209)

לדעתי מה שאת צריכה לקנות כך שתהיה לך עמדה נוחה וטובה זה:

- מחשב נייד, הדגם שציינתי קודם יתאים.

- מסך U2312 (את אמורה לקבל איתו גם כבל VGA או DVI, תצטרכי כבל VGA כדי לחבר אותו לנייד)

- סט מקלדת+עכבר אלחוטיים (לדוגמא - MK520 ), שימי לב שהוא בא עם משדר\מקלט NANO קטן.

תלוי בתקציב שאת רוצה להשקיע אבל בעבודה עם גרפיקה כדאי עכבר טוב ומדוייק, זה שבמגיע בסט הזה הוא בסדר אבל לא מושלם.

או אם כבר יש לך סט חוטי טוב לבית, כדאי לקנות עכבר איכותי למקרה שתצטרכי לעבוד מחוץ לבית.

- סטנד למחשב הנייד כך שמסך שלו יהיה בערך באותו גובה של המסך ואז תוכלי לעבוד על שאני המסכים במקביל, הנה משהו זול ושימושי

(לדעתי אין צורך ב"משטח קירור")

זה בינתיים על מה שחשבתי.

בבקשה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על הפרסום הסמוי של משתמש חדש שנרשם במיוחד כדי להגיב בנושא הספציפי הזה.

בהצלחה ואני מקווה שמשלמים לך מספיק.

בין השאר - הדגם שציינת ישן בטירוף. :nixweiss::kopfpatsch:

פעם הבאה לפחות תמליץ על משהו שווה, בכל זאת משלמים לך על זה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אבל ממש לא עובדת בזה!!!! המלצתי על המחשב שלי כי זה בדיוק מה שאני חיפשתי אולי הוא "ישן" שנה בלחץ, אבל הוא עושה עבודה טובה מאד, וגם עכשיו אני כותבת לך ממנו והוא מוסר לך ד"ש, שיהיה לך אחלה יום דני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום didi23,

מתנצל אם טעיתי בהערכה שלי לתגובה שלך, אך מניסיון העבר בפורום תגובות דומות נפוצות ומפורסמות ע"י גורמים וחברות.

ועוד יותר גם המלצתך לדגם ישן שלא רלוונטי לדיון - היתה חשודה בעיניי.

שוק המחשבים הניידים מתחדש כל כמה חודשים וכל שנה, לכן חשוב להתעדכן כל הזמן ולשמור על רלוונטיות.

דני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך didi23 !

כמו בעולם האמיתי, גם כאן קורות

טעויות בזיהוי :lol: , ואף שכאן לא חוטפים

צרור בחזה, זה לפעמים כואב לא פחות,

אממה, לא מתים מזה :) .

בכל מקרה, מקווה שקיבלת את ההתנצלות

וש"התקרית" לא תרפה את ידייך להבא.

"שוק המחשבים הניידים מתחדש כל כמה חודשים וכל שנה, לכן חשוב להתעדכן כל הזמן ולשמור על רלוונטיות." -

מצד שני זה אומר שמה שהיא תקנה יהיה פאסה בעוד חודשיים ?

קצת פרופורציות, למרות שזה לא מופרך לגמרי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנק' הזמן הנוכחית, החברות הגדולות יוצאות עם דגמים חדשים שמשלבים את מעבדי ה-Ivy אז ייתכן מאד שמה שאמליץ כרגע לא יהיה רלוונטי לעוד חודשיים.

אמנם עכשיו המחירים גבוהים, אך הם יתמתנו עם הזמן כמו כל דגם ויתאימו לדרישות/צרכים/תקציב שהוצג פה.

ההערה שלי הייתה כיוון שהיא הציעה מחשב I3\5 מהסדרה הראשונה ואפילו לא מעבד Sandy (דור2), כאשר בימים אלה כבר מוצג "דור 3" - Ivy.

כך שכן חשוב לבדוק ולהתעדכן כל הזמן בשוק.

אולי מבחינת ביצועים בתכלס למשתמש מסויים לצרכים דומים מחשב מלפני שנה-שנתיים יעשה את העבודה אך מה הטעם לקנות דגם "ישן" כאשר באותו מחיר ניתן לקבל הרבה יותר. בין השאר שההבדל המשמעותי ביותר זה צריכת החשמל שירדה פלאים בין הדור הראשון לשני ששיפרה כפליים כמעט את הביצועים של המחשבים. בניידים של 15.6" זה התבטא בצורה טובה מכשעתיים עבודה ל-4 שעות שזה מאד מכובד למחשב גדול.

כמו כן, לא אמרתי חודשיים אלא מספר חודשים :) ולנק' הזמן הנוכחית זה דיי קריטי כי זו "תקופת ריענון".

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם יוצאים כל שנה מאות מחשבים ודגמים שונים לא כל דבר חדש הוא טוב, לפעמים זה דגמי BETA ואתה נופל בפח שלהם, אז לפעמים מה שיצא לפני שנה הרבה יותר טוב מדגם שעוד חצי שנה ישפרו לו רכיב ויקראו לו בשם אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי דני

לאחר התלבטויות רבות החלטתי שהשבוע אני קונה מחשב.(וגם בגלל שהיום הלך לי הספק כח בנייח).

הסתכלתי שוב על ההמלצות שלך וראיתי שלאסוס חוץ מהמסך יש עוד הבדל בין הדגם הזה:

זה מחשב 15.6" עם מסך ברזולוציה גבוהה FHD:

http://www.fre.co.il/Product.asp?Pid=4651651561

לבין הדגם הזה:

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=best&uin=14878

באסוס הכרטיס מסך יותר חזק.

מה אתה אומר על המחשב הזה:

http://www.fre.co.il/sg_product~999999912452~39~89.htm

אמנם המסך לא ברזולוציה גבוהה, אבל המעבד יותר חזק וגם הכרטיס מסך יותר חזק מהדל.

יש לך המלצות חדשות?

תודה ושבוע טוב. :)

נגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי נגה,

תלוי כמה את רוצה להשקיע בסופו של דבר.

היתרון במחשב שיעלה 5000 ש"ח הוא בעיקר במסך שיאפשר לך עבודה ברזולוציה גבוהה, שאר הפרמטרים יהיו יחסית זניחים לשימוש ובהבדל של שנייה בפעולות פילטרים גדולות בפוטושופ לדוגמא.

מה שכן, לפי ביקורת סידור המקלדת לא הכי נוח ומצריך התרגלות אליו.

ה- שעולה 4700 אמנם בא עם מעבד חזק יותר במעט אך המסך נשאר אותו הדבר אז אין פה שיפור משמעותי. :nixweiss:

ה- אמנם הכי זול והדבר היחיד שמבאס בו זה המסך לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דני, מצטערת אם אני מטרידה. מאד מעריכה את הידע הנרחב שלך. בהצלחה בבחינות. אשמח לעזור בכל שאלה בתחום שלי.

ותודה לכולם על תשומת הלב והרצון לעזור.

נגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...