טלפון סיני ZOPO ZP100 -בקרוב הביקורת - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סיני ZOPO ZP100 -בקרוב הביקורת

Pleomax

Recommended Posts

אתה מודע לזה שברגע שהמכשיר נוחת בארץ יש לך עוד 33% מכס לשלם, כן?

בנוגע ל S1, אפשר להזמין חדש מארה"ב לארץ ב 220-230 דולר, ככה שהם על אותה דרגת מחיר.

פנטייל או לא פנטייל, אל תשכח שאתה משווה פה LCD בינוני פלוס ל super , יש הבדלים כבירים בניגודיות, תפוקת צבע, זויות צפיה והתמודדות עם אור שמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:(((

יא מבאס! :P

מה 33?? למה 33??? באמת??? את זה לא בדקתי, הייתי בטוח עד 300$ פטורים ממס אולי רק מע"מ כדי לדפוק אותך קצת.

לא ממש אוהב את ה S1, יש אותה לכמה חברים, המסך שלו ירוק וכחול... ה S2 לעומתו ממש סבבה.

אסחוב את החדשה הזה שנה ככה אחר כך אמצא משהו חדש :)

דרך אגב ראיתי את המכשיר כבר? נשמע שאתה מכיר אותו...אשמח לחוות דעת שלך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים, קודם כל אני בטוח 99% שMTK6575 הוא חד ליבה ולא כפול כמו ש scorn טוען.

הסינים הרבה פעמים כותבים כפול ליבה כחצי שקר, הם בעצם מתכוונים שבמכשיר יש GPU+CPU, זאת הכוונה שלהם לכפול ליבה גם במקרה הזה.

דבר שני, ניתן למצוא מכשירים מבוססי MTK6575 החל מ165 דולר (אפילו טיפה פחות אם אתה ממש מתאמץ), אלו עם המסכים הטיפה טובים יותר עולים 170 בערך.

תראה לי גאלקסי S1 במחיר קרוב לזה ואני קונה עכשיו.

מהנסיון שלי המכשירים האלו סבירים לגמרי ויספקו את האדם הפשוט, ובכלל, כמשיהוא שמעדיף איפון על אנדרואיד אני חושב שמדובר כאן על היתרון הכי חזק של אנדרואיד לטעמי, שאפשר להשיג מכשיר חדש ולא רע ב650 שח, לעומת איפון שיעלה 3200+

עוד מכשיר מעניין זה הI9220 או N8000 שהם בעצם חיקויים לNOTE, נכון שהם נחותים ממנו בהרבה, בעיקר במהירות במסך ובמצלמה, אבל הם צעצועים נחמדים מאוד במחיר שלהם.

אבל אחד ההכי מעניינים זה מכשיר עם מסך IPS שעומד לצאת בקרוב, וגם 1G זיכרון ראם, יעלה 179 דולר, ככה שמקבלים פה מכשיר מספיק מהיר, מסך מצויין, שני סוללות, ושנראה טוב (עיצובית דומה לmeizu MX), אולי רק המצלמה לא תיהיה משהוא אבל זה בקטנה.

שמתי עין על המכשירים האלו כבר כמה זמן, והם מאוד מפתים, אבל כסטודנט עני, וכמישהוא שכרגע יש לו איפון אני יוותר על להזמין אחד כזה, צריך לחסוך לאיפון הבא ;D

עריכה: דבר אחרון לגבי המכס, אכן מדובר ב33%, לא משנה כמה עלה המכשיר, אבל יש סיכוי לא רע שזה יעבור מתחת לראדר.

ההימור הזה הוא עוד סיבה בישבילי כרגע להימנע מהזמנה של מכשיר כזה.

עריכה:

המכשיר המדובר:

http://www.fastcardtech.com/goods-7151-JIAYU+G2+40+Inch+IPS+Capacitive+Screen+Android+40+MT6575+1GHz+8MP+1GB+RAM+4GB+ROM+GPS+Smarphone.html

מאוד מפתה!! אגב זה לא המכשיר הראשון עם מסך , יש חיקוי של איפון שמריץ אנדרואיד עם מסך רטניה , אבל מסך 3.5, ובטח יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A9 זה שם ל 2-4 ליבות A8 מודבקות בסלוטייפ (עם התכונה שמאפשרת גישור כמובן), לשווק "ליבת A9 בודדת" זה בעצם לשווק A8 בתור A9.

אני מנסה לבדוק איפה ראיתי סקרינשוט של אחד המכשירים שרשום בו "number of threads: 2"

לגבי סיכוי שיעבור מתחת לרדאר.... המכס כבר פחות מפגרים מפעם, ועושים שיקוף לכל חבילה מעל 40-50 דולר מחשש שיהיה שם משהו שווה.

יש סיכוי של 70% להיתפס על מכשירי פחות או יותר.

יוסי- S עולה בארה"ב בין 200 ל 220 דולר, אפשר להשיג ב 230~ כולל משלוח לארץ. איפה?

www.froogle.com

תבחר, לא חסרות חנויות עם המחירים הנ"ל.

:( ((

יא מבאס! :P

מה 33?? למה 33??? באמת??? את זה לא בדקתי, הייתי בטוח עד 300$ פטורים ממס אולי רק מע"מ כדי לדפוק אותך קצת.

לא ממש אוהב את ה S1, יש אותה לכמה חברים, המסך שלו ירוק וכחול... ה S2 לעומתו ממש סבבה.

אסחוב את החדשה הזה שנה ככה אחר כך אמצא משהו חדש :)

דרך אגב ראיתי את המכשיר כבר? נשמע שאתה מכיר אותו...אשמח לחוות דעת שלך עליו.

לצערי, כן, 33%. הפטור הוא עד 75$.

לגבי ה S1... המסך שלו אולי טיפה ירקרק, של ה S2 כחול מאוד, אפשר לכוון טמפרטורת צבע בשביל להביא את זה למצב המועדף על כל משתמש.

ולגבי המכשירים הסיניים- את ה ZOPO הזה ספציפית לא יצא לי לראות. מה שכן יצא לי לראות זה הרבה מכשירים סינים עם מסכי "ASV", רובם מבוססים MTK6573 (ליבת ARM11 ב 650mhz עם SGX531)

הם פועלים נחמד, הביצועים אפילו לא רעים והמאיץ הגרפי מאפשר לשחק במשחקים חדשים יותר, אבל לכל צ'יפסט של מימי ה ARM9 ועד היום יש אותה בעיה: זלילת חשמל.

כל המכשירים האלו, ללא יוצא מהכלל, לא מחזיקים מעל 4 שעות שיחה במקרה הטוב, או 2.5 במקרה הגרוע. גלישת סלולר טוחנת באופן זהה.

אני משתעשע ברעיון של להזמין מכשיר דומה לאחותי, אבל כל פעם מחדש נושא הסוללה מרתיע אותי, ביום שאשמע על מכשיר שאפשר להחזיק איתו יום שימוש סביר, אולי גם אוציא את התכנית הזו לפועל.

עריכה:

קטע, מסתבר שמתישהו ב 2011 הציגו A8 עם ממשק זיכרון משופר, אז קראו לו A9 single ומשווקים אותו בתור תחליף לליבות ה ARM11 הישנות.

לא ידעתי שמישהו הספיק כבר לעשות בו שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לבעיה, אני מדבר שעה-חצי שעה ביום... כל השאר זמן זה וגלישה,

וראיתי כבר שאפשר להזמין ל ZOPO 1900-2000MA

של ANKER וגם של ה למינהים פשוט האנקר יוצא יותר זול.

בעזרת אודין מקןןה שהמדינה לא תאנוס אותי, ואקבל אותו במחיר ששילמתי,

ואציף פה אותכם בתמונות וסרטונים! ;D

דרך אגב ה

Jiayu G2

נראה מצויין! המסך קצת מבאס כי הוא 4" עם רזולוציה של 800X אבל הוא שזה יתרון

גם הסוללה יפה, יש מצב אזמין אחד לחברה, ואם הוא טוב אז אקח לה אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בוקר טוב חברים!,

המכשיר הגיע אתמול ( היום בבוקר אספתי אותו מהדואר)

המכס הזו*** דפקו אותי ב 300 שקל ( מכס+ מע"מ)

רשמים ממש ממש ממש ראשוניים,

קודם כל הגיע אלי עם ה ICS כבר מותקן,

הגיע ללא רוט (לא ממש קריטי לי, אבל אולי אמצא בהמשך דרך לעשות לו ROOT).

הדבר הראשון שראיתי זה כמובן המסך, מאוד מאוד איכותי!

כל החברים שראו היו בטוחים מדובר בטלפון יקר, המסך מציג צבעים חיים ותמונה חדה וברורה מאוד!

גם אם אעלה לא בטוח שיהיה אפשר יהיה להעביר דרכן את איכותו.

מבחינת אופן עבודה שוטף המכשיר רץ חלק, הכל עולה ועובד מאוד יפה (כמובן הוא ממש ממש טרי

ועדין לא הספקתי להתקין עליו תוכנות, רק וואטסאפ וגוגל ועוד כמה וידג'טים).

כרגע הוא בהטענה הראשונה שלו אז הוא לא בשימוש, אטעין אותו עד הלילה ואז אתחיל להשתולל עליו. ;D

ואספק קצת יותר מידע, אולי אכין סירטון קצר ליוטיוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בשביל מה להטעין אותו עד הלילה. הסוללה היא ליתיום, ברגע שהמכשיר יראה שהסוללה טעונה, הטעינה מפסיקה, אתה יכול להמשיך להשתמש במכשיר- להשארתו במטען אין שום אפקט.

כדי להכניס את הסוללה כמה שיותר מהר למחזור החיים התקין שלה, ב 3-4 פעמים הראשונות תעשה פריקה עד 10% וטעינה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שברגע שהמכשיר נוחת בארץ יש לך עוד 33% מכס לשלם, כן?

בנוגע ל S1, אפשר להזמין חדש מארה"ב לארץ ב 220-230 דולר, ככה שהם על אותה דרגת מחיר.

פנטייל או לא פנטייל, אל תשכח שאתה משווה פה LCD בינוני פלוס ל super , יש הבדלים כבירים בניגודיות, תפוקת צבע, זויות צפיה והתמודדות עם אור שמש.

היי

יש מצב שאתה מכוון אותי מאיפה בדיוק אפשר להזמין את SGS לארץ במחיר הזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדר"כ סולד מחיקויים, אבל זה ספיציפית נראה מעניין!

יש לו מאגר רומים? (משהו אומר לי שלא..)

כמה עלה לך?

האם מדובר בכפתורים פיזיים בתפריטים או כפתוריי מגע?

במראה חיצוני כללי הוא מזכיר קצת את ה-EVO...

מעקב! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שקיבלתי את המכשיר , והשתמשתי בו, אין סיכוי שהייתי נוגע בגלקסי אס1 אחרי הזופו הזה,

הפתיע אותי בכל אספקט אפשרי! אפילו האוזניות ה"סיניות" שקיבלתי היו מעולות! :lol:

יש לחבר שלי S2 . והמסך הזה לא רואה אותו ממטר! מבחינת חדות תמונה ודיוק צבע.

כן יש לו לשחור יותר טוב אבל גם הוא הרבה יותר ירוק\כחול.

אנסה להעלות במשך היום או מחר תמונות ( אין לי ב DSLR כרגע צריך להטעין, שאוכל לתת טובות)

---------

תשובות:

מחיר: 200$ כלל משלוח

זמן האספקה:15 יום... הזמנתי ב 1 לחודש, והוא הגיע ביום חמישי ב 14, ואספתי אותו ב 15(אתמול). מהחנות פנדה ויל (כמובן שיש עוד המון חנויות אחרות שמוכרות אותו...)

מכס: דפקו אותי ב 300 שקל. עלו עלי.

מראה מקדימה זה EVO 3D אחד לאחד , נראה מצויין.

הכפתורים העגולים הם כפתורי מגע. ( מגיבים מעולה)

מאחור יש 5\8 מגה פיקסל , כתוב 5 על הפלסטיק, אבל בתוך התוכנה ניתן להשתמש ב רזולוציה של 8 מגה. לדים דיי מעפן :)

ובכל זאת מספק טובות באור יום.

עדין לא הרצתי BENCHMARKS אבל הביצועיים והתחושה טובים מאוד, הכל זורם יפה, (אשמח להמצלה לתוכנות BNECH אמינות וטובות)

עשיתי תחרות עם חבר שיש לו S2, אומנם לא היה הוגן לגמרי, אני השתמשתי בדפדפן של והוא במובנה של אנדרואיד

והעלנו באותו הזמן את YNET, אצלי עלה יותר מהר.

יש אתר מאוד נחמד ושימושי שגם מוכרים שם את המכשיר וגם ניתן למצוא עוד מידע על רומים ומודים

http://www.zopomobileshop.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...