התבוללות , מדינת היהודים ..... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התבוללות , מדינת היהודים .....

א אוהל

Recommended Posts

מדינת ישראל /מדינת היהודים , לצערי הרב המדינה הזאתי מאבדת מצביונה היהודי,כביכול ברגע שיש ניסיון למנוע התבוללות , אם זה בבתי ספר לדוגמא אז אנשים קוראים לזה גזענות , אז אני תוהה לעצמי מה עדיף להיחשב , עם נאור שמוצג בצורה יפה בכל העולם ולהעלים את יהדותו ?

הרי לאורך כל ההיסטוריה אנשים היו מוכנים למות על קדושת השם ורק להישאר יהודים.

הוי לה למדינת היהודים הוי לו לאסון שלא קרה במשך כל ההיסטוריה , למה בצרפת יהודים יכולים ללמוד בנפרד , אבל במדינת ישראל זה נחשב לגזענות?

למה לקחת ילדים שהדעה שלהם עוד לא התגבשה ולגרום לעשרות מילדות ישראל להתבולל?

בקצב הזה אם לא יהיו גבולות ברורים במדינה הזאת , המדינה הזאת הולכת לאבדון.

הגבולות מתחילים להיטשטש , מדינת ישראל היא מדינת כלל אזרחיה ,היהודים היחידים שישאירו במדינה הזאת , זה אלו שכרגע אתם נלחמים איתם וקוראים להם אוכלי חינם .

אלה היהודים שלא מתביישים להציב גבולות ,כן כן אלה שלא עושים צבא , הם אלה ששומרים על המדינה הזאת מבפנים , הם אלה שלא יעזבו את ירושלים .

הדוסים המעצבנים האלה הם הראשונים שיעברו לנצרת עלית על מנת לנסות להשאיר את העיר בידיים יהודיות.

צריך לצעוק די , די להתייפייפות , די לשקר , די להתבייש , יש לנו אזור קטן בעולם והערבים צריכים ללמוד שזה לא גזענות, זה חלק מהיהדות , זה נקרא לא להתבולל ולא להיטמע בגויים מבחינה דתית .

ושבמדינה יהודית אמיתית אין מקום למחבלים בכנסת ואני לא אפרט בשמות .

במדינה יהודית אין מקום לבקש לשנות את ההימנון , מה הצעד הבא לשנות הדגל,?

עד שהיהודים לא יבינו שאין להם ארץ אחרת ,ולאויבהם יש , הם רק צריכים לבחור , וכשהסכסוך כמדינת ישראל הוא לא על שטח אדמה אלא מלחמה על השמדתו של הגזע היהודי.

כל משהו הכי קטן שיהודי מעיז להוציא מהפה , ישר משווים את זה לשואה.

אין. מה לרחם במדינת ישראל על אף אחד , אין כאן משטר , יש משטר חלש ורופס ובגלל זה יהודים מפחדים להסתובב בעיר העתיקה או בישובים ערבים אחרים אבל ההפך כאשר ערבים נכנסים לישובים יהודים עם מוסיקה בערבית על מנת לעורר פרובוקציה זה בסדר גמור כי זאת מדינה דמוקרטית .

כאשר האסירים ביטחוניים שובתים רעב ישר נכנעים לתנאים שלהם כאילו שהם בעלי הבית , הם חבורה של רוצחים וצריך להתייחס כאל רוצחים .

הדו קיום שמנסים לצייר בתקשורת על ילדים יהודים וערבים שלומדים ביחד , זה לא דו קיום זו התבוללות בתמיכת המדינה , דו קיום זה דווקא שהדתיים משני הכיוונים ,יהודים וערבים יגיעו להידברות בינהם ,זה נקרא דו קיום ,שאפשר להתקיים למרות דעות שונות ותפיסות עולם שונות ודתות דתות שונות, לא לקחת ילדים ולטשטש את עברם ואת הזהות שלו , כי מנקודת המבט שלי זה לא הדרך ליצור שלום במדינת בצורת התבוללות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת אמורה להיות בדיחה?

כי אם לא, משתמע מהכתוב שאין לך קורטוב של מושג מה פירוש המונחים: "התבוללות", "גזענות", "צביון יהודי", "מדינת כלל אזרחיה" (וזה רק על קצה המזלג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למה לקחת ילדים שהדעה שלהם עוד לא התגבשה ולגרום לעשרות מילדות להתבולל?"

אתה חייב להיות טרול.. אם לא אני מסרב לחיות עוד על הפלנטה הזו.

אתה בעצם אומר שילדים צריכים ללכת לביה"ס יהודי כדי ל"גבש דעה"?

איך "הדעה הלא מגובשת של אותם ילדים" גורמת לילדים להתבולל??

הרי זה כל היופי בבית ספר חילוני (אם אפשר לקרוא לו ככה- עדיין מלמדים תנ"ך וכל מני שטויות).

הילדים הם כמו חימר ואתה עוד מבקש שהם ילמדו בבית ספר יהודי??

כדי שאחרי זה הם יתבגרו ויחנכו את הילדים שלהם באותה מתכונת??

לא ידידי, זו לא התבוללות זו כפייה דתית.

תגיד לי , איך חבורה של אנשים שמאמינים בסיפורי מעשיות , לא עובדים , לא משרתים בצבא, יורקים על ילדות קטנות etc יחזיקו מדינה?

תמיד אמרתי שקודם צריך לטפל באוייב שמבפנים ואתה מחזק לי את האמונה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

הוא עזר בכל מהלך ההיסטוריה. אה,נהרגו כל פעם? גם היום נהרגים עוד במדינה שלך. אבל רגע בכלל יש כאן טעות - לא נוגד דת ודת לא נוגד . חרדים לא מתגייסים רק בגלל ה' ישמור עליהם? :lol: .

הכתוב דוקא צריך לציין שמהגן צריך ללמד יסודות .

TicTacToe

אתה לא פחות גרוע ממנו, אז יש לו קצת אי דיוקים אבל הכוונה שלו נכונה. אצלך זה זלזול ואי דיוקים רבים רק בגלל שמדובר באדם "שונה" ממך.

בבית ספר ממלאכתי, לימוד תנ"ך זה בבאופן החלש ביותר-שדווקא גורע. הבחורצ'יק לא מכוון את דבריו לדת אלא לצביון יהודי - לימודים שיחזקו זאת וזה לא צריך לבוא מכיוון דתי.

איך אפשר לקחת אותך ברצינות, רגע אתה באמת חושב שמרבית החרדים יורקים על ילדות? אז הבחור צודק רק אוסיף גם הכרות אישית בין המגזרים.

דווקא צריך תחילה לטפל באנשים כמוך, נו נכון יש קושיה בין אבולציה לבורא? תנסה לצעוק זאת למרצה לביולגיה אם לא :bash: .

יש כמה ערים חרדיות,אתה מוזמן לבקר ולראות איך הכל זז יפה ומטופח--תתחיל עם 'אלעד'.

אני לא כותב ואכתוב (כי לא יעזור ) לאנטישמים בדנמרק החושבים שלי ולך יש קרניים על הראש, אני מדבר אל יהודים ליהודים שגרים לא רחוק ממך,קח תרמיל וצא לדרך- שטיפת המוח שלך תרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם זה. לכו אתה וחבריך לערים ערביות כדי "להשאיר אותן בידיים יהודיות". אבל נעשה עסק, אני וחברי לא באים עם נשק ומדים לשמור עליך. הולך?

אני עשיתי צבא בדיוק כמוך , אז תוריד האף שלך למטה כאילו שאתה כבשת את הכותל במו ידיך .

ירושלים ונצרת עלית הם לא ישובים ערבים אך אם זה היה תלוי באנשים שאין להם אידיאולוגיה דתית על הקרקע (רוב החילוניים) אז הישובים הללו יגיעו לידי הערבים .

TicTacToe

"למה לקחת ילדים שהדעה שלהם עוד לא התגבשה ולגרום לעשרות מילדות להתבולל?"אתה בעצם אומר שילדים צריכים ללכת לביה"ס יהודי כדי ל"גבש דעה"?איך "הדעה הלא מגובשת של אותם ילדים" גורמת לילדים להתבולל??

תנסה קצת לחשוב , זה לא מסובך .כי בגיליים הללו לא מבינים את ההבדל בין האוכלוסיות , בטח כאשר זה חילוניים , שאין שום דבר שמפריד בין אורך החיים שלהם לאורך חיים של ערבי, חוץ מזה שהם נולדו לאמא יהודייה (אני גם חילוני אבל זאת האמת ).

תגיד לי , איך חבורה של אנשים שמאמינים בסיפורי מעשיות , לא עובדים , לא משרתים בצבא, יורקים על ילדות קטנות etc יחזיקו מדינה?

אתה בוחר להכליל אוכלוסייה שלמה , אתה מוזמן לעשות ביקור ברגבים (בסיס טירונות של גולני) ולראות שהרוב הגדול מהחיילים שם הוא מהמגזר הדתי , אז אל תבחר את הקיצוניים שבאוכלוסייה כי זה מה שנוח להגיב ."המתנחלים " הם אלה שהולכים לגור בישובים שהציבור היהודי ממהר לעזוב כי הם לא רוצים לגור בשכנות עם הערבים אז תחסוך לי את כל הסיפורים שלך על כמה שאתה אוהב את המולדת ושעשית .

"לא ידידי, זו לא התבוללות זו כפייה דתית."

אתה לא תחליט שאחמד ונטלי צריכים לפתור שיעורים ביחד .

זה לא כפייה דתית, זאת התבוללות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תחליט שאחמד ונטלי צריכים לפתור שיעורים ביחד .

זה לא כפייה דתית, זאת התבוללות .

נכון. וזה בסדר גמור. אני הרבה יותר חרד מכך הילדים שלי ילמדו יחד עם אנשים כמוך מאשר עם אחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הבעיה שאנטולי ואחמד פתרו שיעורי בית ביחד? אנטולי ואחמד לא שווי ערך בעיניך? או שבגלל שאחמד ערבי הוא אינו זכאי להיות באותה כיתה כמו אנטולי, כי אז חלילה אנטולי יחשוב שערבים הם שווי ערך (רגע, לתפיסתך הם לא שווי ערך? אם כך אז מה הטעם בעידוד ההפרדה?)?

מה הבעיה שהילדים לא יחשבו שיש הבדל באורח החיים?

אתה לא מנסה למנוע התבוללות, אתה מנסה לעודד הפרדה גזעית ותפיסה גזענית שיהודים וערבים לא יכולים לחיות ביחד. אתה יודע מי עוד עודד הפרדה גזעית ואף יישם אותה? (לא, זה לא דמגוגיה, זה בדיוק לאן שאתה חותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא רוצה שהבן שלי ילמד עם אחמד באותה כיתה.

והעניין הוא לא מה הערך של אחמד בעיני. אחמד לא מעניין אותי.

מה שחשוב לי זה שהבן שלי יתחנך במסגרות בהן אני מעוניין, עפ"י ערכים מסויימים שאני מאמין בהם.

ומכיוון שכל הנראה אחמד מגיע מתרבות אחרת ועולם ערכים שונה משלי, תהיה לי בעיה אם הבן שלי יתחנך יחד איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אני לא גזען !, אני לא שונא ערבים, ואני לא אשנא אף אדם בגלל שהוא נולד לאמא לא יהודיה.

אני לא אמרתי שאנטולי ואחמד לא ילמדו ביחד , פשוט שלא יהיו בשלבים קריטיים בשלבי החיים על מנת שבעתיד זה לא יהיה לגיטימי להתחתן עם בני מיעוטים .

לא אמרתי להפריד אותם במכללות , אונברסיטאות וכו' .

אני לא אמרתי שיהודים וערבים לא יכולים לחיות ביחד ואני בעד דו קיום , אבל אני מסתכל על דו קיום בצורה אחרת ממה שאתה מסתכל , אני מפרש את הדו קיום שלך להתבוללות .

דו קיום זה ללמוד לחיות ביחד למרות ההבדלים שקיימים ולא להפוך יהודים וערבים לקבוצה אחת ללא הבדלים ולקרוא לזה בשקר הכי גדול של "דו-קיום" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה ערים חרדיות,אתה מוזמן לבקר ולראות איך הכל זז יפה ומטופח--תתחיל עם 'אלעד'.

נתת את הדוגמא הגרועה ביותר לעיר שמתנהלת כמו שצריך. שמעתי סיפורי זוועה מפה ועד באב אל וואד מהעיר הזו.

אני גם נגד התבוללות. מה אפשר לעשות? לחנך בבית.

אם כל היהודים שחשוב להם למנוע התבוללות יחנכו כך את ילדיהם, אין להם בעייה. מי שלא חשוב לו ולא מחנך, אולי אחד הצאצאים שלו

יתבולל ואולי יותר. אחרי דור או שניים זוג לא יהודים ימצא שאין לו כ"כ מה לחפש לארץ וינדוד למדינה עם דמוקרטיה אמיתית עם חופש דת

ולא מדינה יהודית דמוקרטית.

בסוף המשוואה מאזנת את עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מניעת התבוללות" התבוללות זה רק שם אחר להפרדה גזעית.

אז לקרוא לזה בשם אחר לא הופך את הדעה הזאת לפחות גזענית.

אבל זה בסדר, יש מספיק קונספטים של הפרדה גזעית (או יותר נכון דתית) בדת שמוציאים את התומכים בהם כגזענים, לדוגמא "העם הנבחר" שלמעשה אומר למאמינים שהם נעלים משאר העמים או המילה "גוי" לכל מי שהוא לא חלק מאותו "עם נבחר". מכיון שלקונספטים אלו יש תוקף מהדת אז זה מקובל על החברה ומרגיש פחות "אסור".

אז התבוללות זה שם קוד לאדם מהעם הנבחר שבוחר כבן זוג גוי נחות ולכן זה דבר אסור.

אין לי בעיה עם זה שתחיה עם הדת שלך אבל אל תצפה מאנשים מסביב לשחק את המשחק של ליפות דברים בשמות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לעם נחות או לא. מכיוון שיהודי מוגדר להיות מי שאימו יהודייה, יש צורך שהגברים יקחו יהודייה לאישה בשביל לשמור על המשך

יהודי.

זה כמו שתגיד שאני גורם לאפלייה על רקע מיני בכך שאני סטרייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...