מי אמר שאי אפשר להתחיל לחייב סתם? - ת'רד ריכוז טעויות ספק האינטרנט. - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר שאי אפשר להתחיל לחייב סתם? - ת'רד ריכוז טעויות ספק האינטרנט.

ORrrr

Recommended Posts

LOL גדול. עלק "לא אעשה את זה בכל מחיר". אתה לא תעשה את זה בכלל. תיכף תגיד לי שאתה הוא אחד מאותם אנשים ש"כן מנסים להזיז ומצליחים". תראה את עצמך - אפילו תביעה קטנה אין לך כוח להגיש, אז אתה ממציא כל מיני תירוצים כמו "אני לא מחפש כסף" ו"זה לא יזיז להם". אז תביעה ייצוגית אתה תארגן?

הרי שקוף שכל מה שתעשה זה להמשיך ליילל בפורום כמו אותו "כלבלב מסכן" שאתה לא, ושהנושא יירד מהפרק ברגע שיתנצלו בפניך ויזכו אותך על החיוב "בטעות". אבל בפעם הבאה אתה כבר תראה להם, כן כן.

קל להגיד בפורום "רשעים צריך להעניש". קשה יותר ממש ללכת ולעשות משהו למען זה.

סלח לי מראש שאני כל-כך בוטה. אני פשוט מזהה את דפוס ההתנהגות הזה. אנשים שלא באמת יש להם כוח/אומץ לעשות צעד מסוים, אז הם מתרצים את זה בזה שהם או-טו-טו הולכים לעשות צעד הרבה יותר גדול ומשמעותי, וממשיכים לדבר ולדבר, ובסוף לא עושים כלום, כי ברור שאת הצעד הגדול גם הרבה יותר קשה לעשות. ואז יש להם תרוץ טוב לכישלון, אבל הי, לפחות הם ניסו. עלק.

תוכיח שאני טועה לגביך. אני אהיה האדם הראשון שישמח לאכול את הכובע שלו וללחוץ לך את היד ולהתנצל בפומבי על הזלזול שאני מפגין עכשיו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזלזול שאתה מפגין לא ראוי גם אם זה לא ייצלח לי.

וואלה באמת אני לא מבין אנשים, עד שמנסים לעשות משהו טוב גם לטובתך, וזה דורש מאמץ ככה מזלזלים.

אתה לא פוגע בי אישית, אבל זה מראה לי למה אנחנו חיים בישראל 2012 עם חלק מבעיות שלא צריכות להיות ומצטער לאמר לך שזה בגלל אנשים כמוך..

ובחיים לא הייתי מהאנשים שמדברים וצועקים ואוהבים את זה.

בחיים לא הרמתי קול(במציאות) וכשמשהו לא טוב לי ישר עשיתי.

כשעושים לי תרגיל אני אומר תודה שלום, כשמתחילים להתחנף אני מתעלם כי אני לא תמים ואני יודע מתי זה בתום ומתי זה לא.

אז לבוא ולשפוט ככה בנאדם בלי שאתה בלכל מכיר אותי? כל הכבוד לך!

אגב עוד סיבה שתביעה פרטית לא תלך פשוט מהסיבה שאין לי סיכוי.

כי הם כן יחזירו לי את הכסף ואז אני אבוא לשופט והוא יגיד על מה אתה תובע אותם? החזירו לך את הכסף טעויות קורות, אלא אם כן אני לא אגיד להם כלום וישר אלך לתבוע וגם אז אין לי סיכוי מולם שכן הם היו אומרים שאם הייתי יוצר קשר הם היו מזכים אותי.

רק אם אתה בא לשופט ומוכיח לו שיש פה דפוס עבודה ולא מקרה נקודתי, אתה תשכנע אותו ולא תצא אחד שרודף אחרי הכסף ותובע אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל גם אני קיבלתי את הרושם מההתבטאויות הקודמות שלך שמדובר בהוצאת קיטור, ולא יצא שום דבר "גדול" מזה.

אשמח גם אני לשמוע בעוד כמה חודשים שהוגשה תביעה יצוגית על ידך, ולאכול את הכובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה יכול להביא לי דוגמא שאמרתי שאני אעשה משהו מתישהו ולא קרה?

אני אכן מוציא קיטור לפעמים ואני לא היחיד למרות שלפעמים סופג וממשיך הלאה, אבל כשיש פה דפוס מסויים ואני אומר דפוס, כי רק פה בתרד הזה יש עוד שני אנשים שנכוו דומה ואני זוכר עוד ממזמן הרבה תלונות של אנשים בנושא הזה.

אז כן צריך להשיג "ייצוג" בשביל להגיע לייצוגית ואם לא יהיה מספיק מזה, אז אין מה ללכת בכוון אבל תהיה בטוח שאני אנסה להזיז עניינים.

ובמקום לזלזל בי אתם מוזמנים להציע עזרה, אחרת זה לא ראוי.

אני יכול להגיד לך שבשביל להתחיל עניינים צריך ייעוץ של בנאדם עם נסיון, כמובן שבתור אחד פשוט שאין לו נסיון עם זה אני אפנה לאנשים שכן יש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להגיש יצוגית, (וכמו שהוזכר קודם, שופט יחליט אם בכלל התביעה תאושר כתביעה יצוגית ותידון) אתה לא צריך לקבל את ההסכמה ו/או הצטרפות של אחרים לתביעה.

אתה כן צריך להציג סכום, ובכדי להציג את הסכום, אתה צריך לכמת את מספר הנפגעים, ואת סכום הפגיעה הממוצע - ניתן לבצע הערכה ששצריכה להיות מלומדת לסכום זה.

אם התביעה תוכר כיצוגית, תוכל לבקש צו מבית משפט שאורנג' יחשפו נתונים אלו מהמערכות שלהם.

בכל מקרה, את מספר הנפגעים המשוער לא תקבל כאן. רק תוכל לשמוע על עוד כמה אנשים שנפגעו, ומזה להניח שישנם עוד אלפים שלא גולשים כאן בפורום. אבל את זה סביר להניח ידעת גם קודם.

עריכה: בכל מקרה, הצעד הראשון הוא לפנות לעורך דין שעוסק בתחום ולהתיעץ עימו יעוץ ראשוני.

ברוב המקרים, עורכי דין הטובים בתחום, לא מקבלים את הטיפול ברוב התביעות, אלא רק את אלו שלדעתם יש סיכוי הצלחה טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקשרתי אליהם היום לבירור העניין, ואצלהם היה במחשב שהמנוי שלי מוקפא למרות שהתנתקתי לחלוטין.

היום הנציג אמר שהוא לא יכול לזכות אותי בכסף רק להפסיק את החיוב ושיתקשרו אלי ב 24 שעות הקרובות.

כמובן שזה מסביר את העניין אבל לא עושה אותו בסדר ובאמת באמת מזל שיש לי הקלטות ואת האישורים של ההתנתקות -

מזל כי אכן יש לי מה ללכת להתייעצות של עורך דין.

ושוב מזכיר לי למה כל כך שווה לברוח מהחברות הגדולות האלה לחברות הקטנות בלי האותיות הקטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציג שדיברת איתו משקר הם יכולים להחזיר לך כל גרוש

שלקחו ממך שלא בצדק ישירות לכרטיס האשראי שאותו הם חייבו.

לאור הניסיון שלי איתם אני ממש בספק אם זאת היתה טעות תמימה

מצדם ואני גם מוכן להתערב שאף אחד לא יחזור אליך. את השיחה הבאה

שלך איתם אתה תיזום והם יטענו שחזרו אליך אבל שלא ענית במספר שמעודכן אצלם

במערכת.

כבר ההיתי בכל סרט אפשרי איתם וזה פשוט חברה בילתי נסבלת, ללא ספק חווית השירות

הגרוע ביותר שניתקלתי בה אי פעם.

דרך אגב בדיוק התקשרתי אליהם היום כדי להתנתק וזה לקח לי רק 40 דקות כדי לקבל הבטחה

שתוך 24 שעות יתקשרו אלי כדי לנתק אותי. משהו רוצה להמר כמה זמן מהחיים שלי אני אצטרך

לבזבז על ההתנתקות הזאת!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב.

יש לי שאלה קטנה: חסרה לי הקלטה אחת מהשיחות שלי איתם בעבר שלפיה הם טוענים שהתחילה כל הבעיה.

האם הם על פי חוק מחוייבים להשמיע לי הקלטה על פי בקשתי? כי המנהלת שדיברה איתי אמרה שרק בבית משפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות הסלולר יחויבו להשמיע הקלטת שיחות - אבל זה רק לגביי חברות הסלולר.

לגבי השאר, הצעת חוק: חובה להשמיע הקלטות שיחה לצרכנים לא יודע מה התקדם עם זה.

ועוד כתבה משנת 2009

דרך אגב, להכל הגעתי דרך אתר מופלא שמסתבר שלא רבים שמעו עליו... כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אני על כל מוטרד שקשה לי לחשוב.

כמו שזה נראה המקרה מבחינת חוק יבש נוטה לטובתם למרות שלא לגמרי ויש אפשרות עם עורך דין אבל רק עם עורך דין אולי לסיים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בזבוז שעות בהמתנה ותיזוז בין "מנהלים" הסתומים הבינו שהם פיצלו את ה"חבילה" וצריך להחזיר לי את הכסף :kopfpatsch:

כל זה קרב בגלל שביקשתי מהם להגדיר לי את נטוויזן כספק למשך 3 שעות ואז לחזור להוטנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הפוסט הראשון.

אפשר רק להגיד תודה אבל לא תודה ורגלי לא תדרוך בחברה הזאת.

באמת שהזלזול והתנהגות המגעילה כלפי לקוחות פשוט מתחת לכל ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...