מי אמר שאי אפשר להתחיל לחייב סתם? - ת'רד ריכוז טעויות ספק האינטרנט. - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר שאי אפשר להתחיל לחייב סתם? - ת'רד ריכוז טעויות ספק האינטרנט.

ORrrr

Recommended Posts

לפעם הבא תלמד, לא מקפיאים מנוי,לא אומרים אני יחשוב על זה

ולא משארים דברים באויר לא בנטוזין ולא בשום חברה אחרת.

ועוד טיפ על הדרך אם נציג של חברה שאתה מנוי בה מתקשר אליך ומציע

לך שידרוג או מתנה בכסף או בחינם תמיד תגיד ,לא תודה ,אני לא מעוניין.

תמיד יש את האותיות הקטנות שאף אחד לא יספר עליהם וכשיתחילו

לחייב אותך זה כבר יהיה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את זה אני כבר הספקתי ללמוד בזמן האחרון מיום ליום שעובר, רק שלפני שלושה חודשים בכלל לא עלתה במוחי האפשרות ואף אחד לא יידע אותי שם שההקפאה כרוכה בזה שאחרי תקופה מסויימת אני חוזר להיות לקוח רגיל, אני בכלל חשבתי שהם שומרים את הפרטים רק במידה ואני ארצה לחזור (כי במילים האלה הוא השתמש ואמר לי) ולא שהחיובים חוזרים אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כבר נכנס לפרטים שקשה לעמוד על דיוקם בלי לשמוע את השיחה.

אם לא אמרו לך מפורשות שהמנוי מופשר אוטומטית אחרי זמן מסוים, ייתכן שהצדק עמך.

אם שאלת מה ההבדל בין ניתוק לבין הקפאה ולא הוסבר לך כראוי, ייתכן שהצדק עמך.

אבל זה משהו שנתון לפרשנות. חברת האינטרנט תטען שהקפאת מנוי היא משהו סטנדרטי לפרק זמן קצוב. שהיה באפשרותך לברר את כל הפרטים, אך לא טרחת (זה לא שאני מסכים איתם, אבל זה משהו שאפשר לטעון). ואם חברת האשראי תשתכנע שהחיוב נעשה כדין, לא יזכו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיחה הראשונה שאלתי מה זה אומר הקפאה והיא אמרה שזה אומר שהנתנים שלי נשארים אצלהם בעצם אבל אני לא משלם ואז שאלתי במילים האלה: "אז הקפאה של המנוי זה בעצם אומר שאתם שומרים על הנתונים אם אני ארצה לחזור" והיא אמרה נכון.

אחרי זה שהתחברתי ל018 ושלחתי פקס ניתוק חזרו אלי אחרי 3 ימים לנסות להציע לי מחיר טוב יותר ואני זוכר שסכמנו משהו על להמשיך לשמור את הנתונים שלי בשביל שאני אחשוב בנתיים אם אני מעוניין ולהתקשר אליהם אבל אני לא זוכר את המילים המדוייקות ובכל אופן לא בוודאות לא היה שם שום זכר למה קורה בהמשך ואם ההקפאה נגמרת ומה קורה בסופה.

את השיחה הראשונה יש לי מוקלטת, השניה לא והם גם לא רוצים להשמיע לי את ההקלטה ככה שאני לא יכול לדעת באמת איך זה נשמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תכחיש עסקה בחברת האשראי, חובת ההוכחה עוברת אליהם, (הם חייבים להוכיח שהם אמרו לך זאת והסכמת) וחברת האשראי תציג לך את ההוכחה כדי שתוכל להגיב עליה. (אולי זה לא היית אתה בכלל)

הכחשתי כבר 4 עסקאות בעבר. (ובצדק) ב 2 מקרים הוצגו בפני הוכחות לא קשורות שנשלחו ע"י החברות, ולבסוף כל הכסף חזר אלי.

אם תפנה לבית המשפט, ממקרים שקרו בעבר (חפש בגוגל) סביר להניח שבית המשפט יפסוק פיצוי לטובתך, גם אם הם צודקים. מכיון שהם יכלו למנוע את הטרדתך והטרדת בית המשפט ע"י השמעה פשוטה של ההקלטה כשביקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.. יש הגיון תכלס.

אמנם זה "כולה" 50 שח אבל מבחינת עקרון, גם איך שכל הנציגים של נטויז'ן דברו אלי בכזה טון וזלזול כאילו הם עושים לי טובה שהם נותנים שירות!

ובסוף מנהלת קשרי לקוחות שהם אמורים להיות הנחמדים תכלס, דברה אלי בטון כזה וכשביקשתי לשמוע את ההקלטה אמרה לי "אתה יכול לשמוע את ההקלטה בבית משפט".

מאחל להם לפשוט רגל כי זה מה שמגיע לחברה שמתנהלת איך שהיא מתנהלת.

ואני בהחלט אתייעץ עם עורך דין בקשר לזה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית משפט לא יפסוק כי הם לא דיברו איתך בצורה נחמדה ::)

אני ממליץ כמו ש KALEN הציע, תפנה לחברת האשראי תראה איזו הוכחה הם נותנים לך ואם אתה צודק תתבע אותם פיצוי לדוגמא.

גם תרוויח יפה על הסיפור הזה וגם תלמד אותם שזה לא משתלם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית המשפט כן פוסק פיצויים וקנסות על טירטורו במשהו שיכול היה להיגמר בפשטות בלעדיו. (וגם על טירטור התובע)

להגיד: הקלטה בבית משפט - זה לא סביר ולא הגיוני.

בכלל, ברגע שהם יקבלו את כתב התביעה, ב 90% זה ייגמר לפני בית המשפט. או בהשמעת ההקלטה ללקוח, או בכניעה שלהם וזיכוי הלקוח.

ב 10% הנותרים זה מגיע עקב טיפשוטם ללא כל צורך לבית המשפט. שעל תביעה של 50 שח, יפסוק תמיד במקרים כאלו לטובת התובע. (אף אחד לא מטרטר עצמו לבית המשפט עבור 50 שח אם הוא לא צודק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלושים ביותר. תלוי ברמת הטימטום של כמה גורמים. 1. הגורם בנטויז'ין שמעביר למחלקה משפטית. 2. הגורם במחלקה משפטית שמעביר למשרד עורכי הדין שהם עובדים עימם. 3. משרד עורכי הדין.

סביר להניח שבאחת התחנות הטימטום יעצר.

בכל אופן, מדוע שזה יגיע לבית משפט? אם יש להם הוכחה, שיציגו בפני חברת האשראי.

ואם זה יגיע לבית משפט, סבבה. ממה אתה מפחד? תמסור את ההקלטות שלך על כך שהם סירבו להציג חוזה, (את חתימתך) ולפי ההקלטות שאתה ביצעת ולפי זכרונך מעולם לא הסכמת לזה. ולמרות זאת, כשביקשת מהם להציג חוזה (את ההקלטה שלטענתם קיימת), הם סרבו.

בכל מקרה, הגעה לבית משפט תעלה להם אלפי שח.

כאב ראש אפשרי שלא שווה את הכסף? (50 שח) אולי, בסבירות נמוכה.

סיפוק על כך שלא נכנעת לגורם שמנסה לדרוס אותך? בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו מארגן משהו נגד נטויזין אני מצטרף...

יש לי מייל יפה מהם,

היה לי קו טלפון עם חברת נטויזין, (היה זעווה כל הזמן ניתוקים ושיבושים במהירות הגלישה)

וביקשתי להתנתק, ואכן ניתקו אותי, ואז אני מקבל את המייל הזה

כי ביקשתי אסמכתא על ניתוק

זה מייל שקיבלתי מאחת ממנהלות של מחלקת שירות הלקוחות

"

לגבי הקו טלפון בנטוויזן מה שקורה זה כרגע

שיש לך קו נוסף מספר 073= לא קשור למה שיש לך בבזק

וכמו שאמרתי בשיחת הטלפון זה חצי שנה שלמה ללא עלות **(זה אני הדגשתי )

תרצה תוכל לחבר אותו לקו נוסף לייט פקס וכו.

במידה ולא תרצה עד סוף החצי שנה

עד ל5.10.12

נא להחזיר את מכשיר מתאם השיחות לכתובת:

רחוב נחום חת'1 , חיפה.,

כמה ימים לאחר מכן אני מקבל עוד מייל

להלן שם חבילת הקו הביתי:

קו ביתי

להלן תיאור חבילת הקו הביתי:

הינך מנוי לשרות קו טלפון ביתי, בחבילה: קו ביתי בעלות חודשית של 9.89 ש"ח מ 05/04/2012 תעריף שיחות: בשעות שיא 9.99 אגורות ושפל 4.6 אגורות. תעריף דקת שיחה ליעדים סלולאריים 14.8 אגורות. המחירים כוללים מע"מ.

וכן חייבו אותי כבר חודשיים ב 10 שקל,

אחרי כמה שיחות , ומייל תביעה, אמרו שיורידו את החיוב,

נראה מה יהיה בחשבון של חודש הבא.... אני גם מחובר אצלם באינטרנט, אני משאיר את המנוי שלי רק בשביל

לראות את החיוב בחודש הבא, אם עדין אני מחוייב, כי אני כבר חודש רוצה להתנתק מהם ולא לשמוע את השם הזה יותר!

בחודש הבא ברגע שאני רואה שאין יותר חיוב! אני בורח מהחברה הבזיונית הזאת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כמו שזה נראה נטויז'ן ספקית האינטרנט הכי גרועה כרגע.

ראיתי שבפייסבוק נפתחה קבוצת מחאה נגד נטויז'ן אבל הפעלות האחרונה הייתה לפני כמה שנים ועכשיו קצת יותר קשה לארגן משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...