שליחה וקבלת מוצר לאחר פתיחת תלונה וקבלת כסף בEBAY - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליחה וקבלת מוצר לאחר פתיחת תלונה וקבלת כסף בEBAY

y_a_n_i_k

Recommended Posts

טוב אז הזמנתי לעצמי את המוצר הזה בEBAY

http://www.ebay.com/itm/350541670269?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

על מנת להתנסות בו... המוצר לא נשלח והמוכר מה לעשות, לא עונה ולא רוצה לתקשר, התעמקתי בפידבקים שלו וראיתי שיש עוד 5 תלונות כאלה בחצי שנה האחרונה.

פתחתי תלונה בEBAY ועדיין המוכר לא עונה, נאדה. , תוך כדי כבר הזמנתי את אותו המוצר ממוכר אחר שכבר הגיע ד"א.

שבוע אחרי הזיכוי שלי פתאום אני רואה את הקניה הזאת מתעדכנת בתור מוצר שנשלח שזה כמובן מוזר אבל ניחה... למי אכפת? כבר קיבלתי את הזיכוי שלי וקיבלתי את אותו המוצר ממוכר אמין אחר שממש דיבר איתי כאילו אני מלך.

והופה הפתעה, היום הגיע המוצר של המוכר שממנו קיבלתי זיכוי ללא שום הודעה ממנו מראש, ללא שום תקשורת.

עכשיו אני מתלבט מה לעשות, לשלוח לו את הכסף? לשלוח לו את הכסף רק על המוצר ללא משלוח? איזה פידבק להשאיר למוכר? כי עוד לא השארתי לו שום פידבק....

חוץ מזה לא ממש אהבתי את המוצר... ואני גם לא ממש רוצה להמשיך להשתמש בו.... אז, יש אנשים שמעוניינים לקנות? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר האחרון שאני זה הישראלי המצוי, בהתקשרות האחרונה שלי עם מוכר שלא קיבלתי את השלט וקיבלתי ממנו זיכוי מלא, ברגע שהגיע השלט שהזמנתי הכסף נשלח אליו.

פה מדובר במוכר קקה שלא מסוגל לתקשורת מינימלית ולא עונה לשום הודעה ששלחתי אליו... אז סלח לי שאני לא שש לשלם לו על מוצר שאני כבר ביטלתי וקיבלתי את הזיכוי עליו ונשלח אלי אחרי הזיכוי בכלל מבלי ליידע אותי על זה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...