קידומת 972+ מוצגת מידי פעם בעת קבלת שיחה בנוקיה 5800. מה עושים? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קידומת 972+ מוצגת מידי פעם בעת קבלת שיחה בנוקיה 5800. מה עושים?

stio

Recommended Posts

שלום רב,

לא ידעתי היכן לפרסם, מקווה שזה בסדר.

ברשותי מכשיר מסוג נוקיה 5800 מזה כשנתיים. בחודש וחצי האחרונים התחלתי לקבל שיחות נכנסות, כשלפני המספר המוצג מופיעה הקידומת 972+ ואח"כ המספר ללא האפס. אם אני מסתכל בספר טלפונים אני רואה שהמספר שמור כרגיל ללא הקידומת הנ"ל.

עוד פרט שחשוב מאוד לציין הוא שזה לא תמיד. כלומר איש קשר ספציפי יכול להתקשר אליי 10 פעמים ביום, כשרק ב- 5 מהפעמים מוצגת הקידומת הבינ"ל של , ובשאר הפעמים המספר מוצג כראוי. בכל אופן, בכל הפעמים שמו של איש הקשר מוצג כראוי מעל המספר, הבעיה היא עם הצגת מס' הטלפון בשיחות נכנסות בלבד - הבעיה לא מתרחשת בשיחות יוצאות, אז המספר מוצג באופן תקין.

מישהו יודע מה הבעיה? לא שיחקתי עם הגדרות המכשיר, וכאמור הטלפון אצלי מזה כשנתיים ורק לפני חודש וחצי התחילה הבעיה. הטלפון עובד ברשת פרטנר.

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש את הנוקיה E72 :silly: ובסוף שנה אחרונה גם השתנה לי משהו שכל המספרים מופיעים עם קידומת 972+

שמתי לב שאצלי זה התחרפן עם הקידומת לאחר התקנת WHATSAPP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה זה בגלל ה what'sapp ידוע שכידוע התוכנה היא בין לאומית לכן היא משתמשת בקידומת של +972 ואז מורידים את הספרה בראשונה (אפס) ויוצא מספר עם הקידומת של .

כנראה הטלפון שלכם חושב ש what'sapp היא תכנה שמשתמשים בה להעברת מידע היחידה במכשיר (מנטרל את המובנית) וכך כל מספר שמתקשר נראה על הצג עם קידומת +972.

עצה ממני תכניסו לאנשיר הקשר הקיימים את הקידומת של ואז תראו את השם של המתקשר (כמו בעבר).

או שתסירו את what'sapp מהמכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אבל נראה שלשלושתם יש את האפליקציה אז והבעיות התחילו לאחר התקנתה, נראה לי די הגיוני שזו what'sapp .

אולי תנסו לשים גירסה ישנה יותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התקנתי שום תוכנה כזאת, ומעבר לכך זה לא תמיד.

היום התקשרו אליי כמה פעמים, רק בפעם האחרונה הוצגה הקידומת של , בשאר הפעמים המספר הוצג כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של שינוי הזכרונות, יכול להיות שבתהליך היבוא של המספרים לטלפון, הטלפון ממיר אותם. וזאת על מנת שבמקרה שתשים SIM ממדינה אחרת, החיוג יעבוד. במקרה של מספר חדש שמתקשר אליך ומופיע עם 972 - אפשרי שהמרכזיה שמתקשרת מוסיפה את ה 972 ל ID של המספר.

בכל מקרה, זה לא משנה מבחינת עלויות. בחיוג מישראל (972) לישראל יהיה חיוב רגיל, גם אם חייגת 972+ בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיה לי את הנוקיה 5800 גם לי הופיעה עם הזמן הבעיה הזאת.

מה שאני עשיתי בזמנו הוא להוסיף לכל איש קשר בספר הטלפונים עוד מספר עם הקידומת 972+.

אם אני זוכר נכון זה אתחיל לקרות ברגע שהתקשרתי לחו"ל (אל תתפוס אותי במילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...