מסך IPS מחברה לא מוכרת - שווה ? - עמוד 11 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך IPS מחברה לא מוכרת - שווה ?

digitalseeker

Recommended Posts

נראה לי שהוא התכוון לגובה מבחינת רזולוציה כמו שאני ציינתי בהתחלה.

כמתכנת זה קריטי לי גובה מסך בפיקסלים. נגיד בפיירפוקס אני פותח פיירבאג, ברזולוציה קטנה של 1050 גובה הוא לוקח כמעט שליש מסך

וברזולוציה של ה1200 בסמסונג 26" הוא כמעט ולא מורגש.

כנ"ל בתוכנת VS של , כל הקטע של הDEBUG וכו', זה קריטי הגובה כי אז נשאר לך יותר מקום לקוד והכל.

בגלל זה נדלקתי על המסך הזה, 1440 גובה זה פשוט להזיל ריר עליו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

(אני יודע שזה לא ממש המקום הנכון (לכן אני אעשה זה כמה שיותר קצר), אך מאחר ומדובר בנישה מאוד מצומצמת, אולי יהיה מישהו מעוניין)

קניתי מסך "קוריאני", (27", IPS) שכזה לפני כמה שבועות, "Perfect pixel" (באמת ללא פיקסלים שרופים/תקועים) במחיר של 1650 שקל (1300 פלוס 350 מכס/whatever).

עובד מעולה עם המחשב הנייח, לצערי לא עובד עם הנייד אפילו עם מתאם של Dual link DVI, ולכן אני מוכר אותו. אם מישהו מעוניין בבקשה לפנות אלי בפרטי מאחר שזה באמת לא ת'רד של מכירות.

(שוב, מתנצל, אני יודע שזה לא המקום וזה לא ת'רד מכירות, אך מאחר שזו נישה מצומצמת, זה בערך המקום היחידי למצוא מישהו שיהיה מעוניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני יודע שזה לא ממש המקום הנכון (לכן אני אעשה זה כמה שיותר קצר), אך מאחר ומדובר בנישה מאוד מצומצמת, אולי יהיה מישהו מעוניין)

קניתי מסך "קוריאני", (27", IPS) שכזה לפני כמה שבועות, "Perfect pixel" (באמת ללא פיקסלים שרופים/תקועים) במחיר של 1650 שקל (1300 פלוס 350 מכס/whatever).

עובד מעולה עם המחשב הנייח, לצערי לא עובד עם הנייד אפילו עם מתאם של Dual link DVI, ולכן אני מוכר אותו. אם מישהו מעוניין בבקשה לפנות אלי בפרטי מאחר שזה באמת לא ת'רד של מכירות.

(שוב, מתנצל, אני יודע שזה לא המקום וזה לא ת'רד מכירות, אך מאחר שזו נישה מצומצמת, זה בערך המקום היחידי למצוא מישהו שיהיה מעוניין)

גם במסך שסיימון קנה כתוב שם בפירוט שמתאמים לא יעבדו, גם לא על לפטופ, לא כרטיס מסך מובנה וכו'

כנראה לא יכולים להתמודד עם זה או שהמסך לא בנוי לזה טכנולוגית.

יש אחרים של אותו מוכר עם עוד חיבורים שעובדים מעולה עם לפטופ (הראו שם תמונות).

אשמח אם תשלח לי אפילו בפרטי את הקישור הספציפי למסך שרכשת (מאיביי?) ומחיר, אולי יעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון חשוב!

בדקתי אישית את המסך הבא

http://www.ebay.com/itm/Tempered-Glass-27-Inch-Matrix-NEO-LED-270WQ-IPS-2560x1440-WQHD-Quad-HD-Monitor-/130739999725?pt=Computer_Monitors&hash=item1e70b613ed

שקניתי מחבר הפורום O.K? והוא תכלס אותו מסך כמו שסיימון רכש.

בשניהם וכמו באחרים נוספים רשום שהמסך אינו עובד עם כרטיס מסך מדגם HD5850.

ובכן, אחרי בדיקה זריזה עם המסך הנ"ל, הכרטיס אינו עובד כאשר המחשב בביוס אלא רק כשהוא נכנס לוינדוס 7 כשהדרייבר נטען.

כך כתבו גם בפורום בחו"ל וזה אכן נכון. למי שיש יותר ממסך אחד לא יפריע כיוון שלמסך השני כן יעבוד הביוס.

בכל מקרה, די נדיר שצריך להשתמש בביוס, אז תמיד אפשר לקחת מסך אחר ולהחליף לאותו רגע.

המסך נבדק בשני חיבורי DVI של הכרטיס ובשניהם נמצא עובד תקין.

הכרטיס GTX460 עובד חלק עם המסך, כולל הביוס.

אז מי שכן מעוניין במסך כזה אך הכרטיס שלו ברשימה אינו נתמך, אולי מוטב לא לסמוך על הכתוב שם ב-100%.

כל אחד לוקח סיכון, אבל לפעמים הסיכון שווה.

באופן כללי, המסך הזה מדהים. רזולוציה מטורפת. באמת צריך קצת זמן להתרגל אליה, אבל כבר התחלתי לנצל אותה היטב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

חברים לא לשכוח לקחת בחשבון:

17% מע"מ.

15% מס קניה על מסכים מעל 25 אינ' (כל מסך, לא משנה אם זה למחשב או טלויזיה).

שני המיסים שלמעלה הם על עלות המשלוח+עלות המוצהר/מוצר.

כ- 100ש"ח אגרות מכס שונות ומשונות.

כ- 100ש"ח עמלות חברת שילוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שמישהו ממי שהזמין כאן שילם 15% מס על מסך 27"

אולי זה קיים אבל לא נראה לי שאוכפים אותו בצורה כל כך מדויקת.

אולי זה סיכון ששווה לקחת בחשבון.

מאיפה הבאת עוד 200 שקלים?

שים לב מה האחרים שקנו כאן פרסמו.

לפחות סיימון ממה שאני זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב כן, סה"כ תוספת של כ- 500₪ כולל הכל (על סכום מוצהר של כ- $230).

היה לי ויכוח ארוך עם חברת המשלוח. הם מינו נציג כדי שיוכיח לי אחד לאחד כל חיוב, ומה לעשות שהאמת הייתה איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תוך כמה זמן מרגע ההזמנה המסך הגיע אליך הביתה?

2. המוכר הצהיר בכוונה 230$ או שזה היה המחיר?

3. איזה מסך בסוף בדיוק קנית? אשמח אם תביא קישור.

אני שוקל לקנות מסך נוסף.

הראשון קניתי מבחור כאן בפורום אז לא יצא לי להתנסות עם ההזמנה מחו"ל של המסך.

אולי זה עניין של מזל על מי נופלים בחברת שילוח ובמכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

רציתי לעדכן שרכשתי את המסך X-Star DP2710.

למה דווקא אותו?

- פאנל PLS של סמסונג, דומה מאוד לפאנל , אך ע"פ הביקורות בעל רפרודקציית צבעים טובה יותר, וזווית צפיה מעט יותר רחבות.

- ציפוי חצי-מבריק, הטוב מבין 2 העולמות.

- ניתן לבצע ל 100Mhz ומעלה.

- זמן תגובה נמוך יחסית לשאר היצרנים.

קיבלתי אותו סופ"ש הזה, איך לא יצא לי לבדוק אותו עדיין. רשמים בקרוב.

קצת מחירים:

המסך עלה $319 באיביי, כולל המשלוח בפדקס.

התשלום לפדקס היה 576 ש"ח, כולל הכל (מיסים ושחרור).

תכננתי להתמקח איתם בנוגע לדמי טיפול, ולחסוך כ- 60 ש"ח, אך השליח הגיע עוד לפני ששילמתי, ובני המשפחה קיבלו את החבילה ושילמו במזומן מבלי להתייעץ איתי. לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות מסך כזה גם כן.

הוא יעבוד עם HD7950 ?

אם העלות של המסך+משלוח מעל $325 צריך לשלם ~55% מס ואם המחיר נמוך מ $325 משלמים 35%~ מס, נכון?

יש הבדל משמעותי בין הדגמים? היחיד שראיתי שמתחת ל $325 הוא ה X-Star.

http://www.ebay.com/itm/Matte-X-STAR-DP2710LED-Samsung-PLS-Panel-2560-x-1440-WQHD-27-Monitor-/221362461331?pt=Computer_Monitors&hash=item338a3b1a93

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...