איזה דגם של אל פסק מומלץ? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דגם של אל פסק מומלץ?

ZXY1

Recommended Posts

הערת Off-Topic:

למי שחושב לקנות אל פסק של advice מגרסת PRXXX (כולל יציאת תקשורת מסוג COM) הייתי ממליץ לכם להמתין מספר שבועות כי לפי מה שהבנתי מהם הם עובדים על גרסה שבה יציאת התקשורת תהיה דרך (לא יודע אם זה יהיה COM+USB או רק USנ. מי יודע, אולי יהיו שתי גרסאות). ה- יחליף את יציאת התקשורת הישנה וזאת מאחר שהכוונה של יצרני לוחות האם היא להעלים את היציאות מסוג COM מלוחות האם בשנהשנתיים הקרובות.

לגבי תאריך אני לא יודע, אם מישהיו כן זה יהיה נחמד אם הוא יפרט פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר כבר היום לקנות מהם כבל USB לסידרת ה-PR

זה מתחבר ליצאת ה-COM באל פסק מצד אחד ול-USB מהצד השני

לפחות ככה זה לפי מדור ההורדות שלהם - http://www.advise.co.il/download.asp

*** More good news! Advice now offer connection via special cable and UPSMON v2.71 ***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה זו לשימוש ב- ידועה לי, הם גם הסבירו לי איך לבצע אותה. החסרון שלה הוא כמובן שאתה צריך לרכוש מתאם COM- בכמה עשרות שקלים.

הם הבטיחו לעומת זאת שתהיה ממש יציאת אותנטית למי שלא רוצה להשתמש ביציאת ה-COM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לחכות בגלל שאולי בעתיד יצא דגם עם שבטח יעלה יותר.

כמה עשרות שקלים די זניחים ליד העלות הכוללת של האל פסק.

עריכה - צחוקים, אחרי שיחה עם Advice הסתבר לי שהכבל עולה לא פחות מ-207 שקל כולל מע"מ. לא הגזימו קצת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שווה לחכות לגרסאת ה- או לא? :)

אם אתה לא לחוץ לקנות אל פסק בשבועות הקרובים אני ממליץ להמתין להתפתחויות בנוגע ל-. אולי מכשר עם יעלה יותר זול מאשרל קנות מכשיר ללא + רכישה של הכבל המיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב... ליציאה אין תפקיד מספיק מכריע בשביל לגרום לי להמשיך ולהמתין לאל-פסק שפוי.

עד שהדגם ישתחרר, סביר להניח שהאביב כבר יקרוץ. עד אז המחשב ייאלץ לספוג עוד נפילות/קפיצות מתח בקצב הג'יימס הולדן.

להגן על המחשב ועכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל שתוכנת הניטור שמגיעה עם האל-פסק תוכל לתקשר במהירות גבוהה וביעילות רבה יותר עם האל-פסק.

בספק אם יהיה שיפור, נדמה לי שהתוכנה עצמה טעונת שיפור עצבני ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת פונקציות מהירות יעילות וכל השטויות האחרון אין הבדל בין ה- ל-COM.

ההבדל היחיד הוא שיש מחשבים בלי חיבור COM בכלל או בלי חיבור COM פנוי.

התוכנה עצמה ממש דפוקה והיא מאטה את העליה של המחשב שלי ב-2 דקות בערך, העפתי אותה מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אל פסק Gamatronic 600VA ממש נחמד וקטן וכחול,הוא מחזיק לי את המחשב+מוניטור 17+מודם כבלים+נתב במשך כשלוש דקות

תוכנת הניטור שלה קטנה וחמודה ועם אופציות נחמדות כמו לשלוח לעצמי אימייל מתי שיש הפסקת חשמל ומתי שהחשמל חוזר וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון לגבי סדרת ה-e-COM של ADVICE:

עיקר השיחה לגבי סדרה זו התנהל בדף הראשון של הטופיק הזה. מישהו כתב שם שמדובר בסדרה שהפסיקו לייצר. לא בדקתי את זה באופן רשמי עם ADVICE אבל לפחות מהתרשמות דרך האתר של החברה (לינק) אפשר לראות שהסדרה עדיין קיימת ואם אני לא טועה הם גם הוסיפו דגמים נוספים שאני לא בטוח שראיתי לפני כן.

מי שמעוניין, אפשר להתבונן ולהשוות את הספציפיקציות של סדרת e-COM לעומת סדרת Partner:

e-COM series

partner series

כמו-כן חיפוש ב-ZAP העלה שכל הדגמים בנמצא:

e-com בזאפ

המחירים של הסדרה די זולים בהשוואה לסדרת ה-Partner. לשתיהן יש יציאת תקשורת מסוג RS-232 לכיבוי מסודר של המחשב כך שאני חושב שאולי שווה יותר פשוט לרכוש את סדרת ה-eCOM. הדבר היחיד שלא ברור לגביו הוא האם ADVICE מעניקים גם על סדרה זו 4 שנים אחריות על המוצר (ושנתיים על המצבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שהם הפסיקו לייצר והסתמכתי על זה שבאתר הוא פשוט לא מופיע מלא זמן

אבל עכשיו אני רואה שהוא פתאום חזר, יכול להיות שהוא הופיע תמיד באתר בעברית ואני נכנסתי תמיד לאתר באנגלית.

מצטער על הבילבול

שני המכשירים נראים מאד דומים, עם הבדל אחד שיכול לשחק תפקיד גדול, זמן התגובה של האל פסק

ב-PR עושה 2ms בכל הגדלים בעוד ב-ecom עושה 3ms עד ה-700VA ו-4-5ms מה-1000VA והאלה

גם הזמן טעינה של ה-ecom הרבה יותר ארוך, 4 שעות ל-90% ב-PR לעומת 8 שעות ל-90% ב-eCom ומהניסיון שלי אם אתה קונה אל פסק בשביל שיחזיק הפסקות חשמל בחורף ולא בשביל שתכבה אותו כל שניה זה משחק תפקיד. בדרך כלל שלחברת חשמל יש בעיה היא נמשכת שעות.

החל מה-1000VA שתי הסדרות עולות בערך אותו דבר ככה שנראה לי שעדיף כבר את ה-PR

עכשיו נשאלת השאלה - מה גורם להפרשי המחיר האלה בדגמים החלשים... אולי איכות הבטריה ומעגלי הייצוב? אולי אחריות? לי אין מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...