המלצות בנוגע למכשיר עד 1800 ש"ח - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות בנוגע למכשיר עד 1800 ש"ח

anuekr

Recommended Posts

תודה על התגובה :)

לגבי הדיזייר אס - אם אני קונה אותו בארה"ב, הוא שווה את זה? (350 דולר פעם אחרונה שבדקתי) אני לא מזמין אותו לארץ אלא ממש קונה אותו שם פיזית כך שמכס ומשלוח יוצאים מהעניין.

הייי, אם רק אפשר לדעת איפה אתה מתכנן לקנות פיסית? לידע הכללי שלי- אם המחירים שם סבירים אולי יהיה שימושי המידע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייי, אם רק אפשר לדעת איפה אתה מתכנן לקנות פיסית? לידע הכללי שלי- אם המחירים שם סבירים אולי יהיה שימושי המידע :xyxthumbs:

אין לי חנות שכבר קבעתי, אבל אני אהיה בניו - יורק, כך שאני חשוב שלא יהיה מחסור בחנויות :)

מקסימום - אני אזמין מאמאזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... אני שאלתי כי נדמה היה שאתה כבר יודע את המחיר והחנות מראש.

תזהר לך בניו-יורק!! החנויות שמציגות טלפונים לראווה בחלונות במנהטן- כדאי לך להיות זהיר! כי יש מצב שאלה לא מכשירים חדשים שנרכשו ע"י היבואן\חברה וכו'... אז שים לב ממי אתה קונה. כמובן שאם אלה חנויות אלקטרוניקה מוכרות אז המצב שונה.

יש מצב גם שבאותן אבל בניו-ג'רזי למשל המחיר יהיה טיפה שונה [אולי דוקא לטובה, אבל יש גם מצב שלרעה]. ואל תשכח שיהיה UNLOCKED אלא אם יש לך כח להתעסק בכאב ראש הזה בעצמך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב S לא עמיד במיוחד. הוא אחד האופציות טלפון שיכלנו לקחת מהעבודה (אני שידרגתי לrazr לא היתה אופציה לSGSII ואם s גדול אז שני אילו ענקים). שמעתי שילד של אחד העובדים הפיל את הטלפון על שטיח והטלפון נחת על פינה וזה גרם לסדק במסך .

הטלפונים האחרים שיש פה זה החבילות הנמוכות שהם Optimus black, והdefy הרגיל, יש גם איזה נוקיה C2 שלקחו רק מי שחייבים מקלדת. אני מכיר בחורה אחת עם הdefy שלא מתלוננת. אני די בטוח שלישן יש cyanogen לחדש אני לא בטוח. אומרים שהוא בסדר כשמחליפים לו את הfirmware והוא גם מכשיר די קטן. גם ככה אמרת שהוא ירד מהפרק אז זה לא משנה.

אחד המכשירים הפופולארים בארץ הוא s1 שהוא מכשיר דגל לשעבר ולהמון המון אנשים יש אותו. אני לא כלכך מכיר מכשירים קטנים כי יש לכל מי שאני מכיר בעיקר את הגדולים. מסכים גדולים קל יותר לשבור אבל קל יותר להקליד עליהם. טוב זה תלוי איך אתה מקליד אני יכול להקליד ב swype די מהר עם הבוהן כשאני מחזיק את המכשיר באותה יד (עדיין יש לי ידיים די גדולות אני 187 ס"מ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב S לא עמיד במיוחד. הוא אחד האופציות טלפון שיכלנו לקחת מהעבודה (אני שידרגתי לrazr לא היתה אופציה לSGSII ואם s גדול אז שני אילו ענקים). שמעתי שילד של אחד העובדים הפיל את הטלפון על שטיח והטלפון נחת על פינה וזה גרם לסדק במסך .

הטלפונים האחרים שיש פה זה החבילות הנמוכות שהם Optimus black, והdefy הרגיל, יש גם איזה C2 שלקחו רק מי שחייבים מקלדת. אני מכיר בחורה אחת עם הdefy שלא מתלוננת. אני די בטוח שלישן יש cyanogen לחדש אני לא בטוח. אומרים שהוא בסדר כשמחליפים לו את הfirmware והוא גם מכשיר די קטן. גם ככה אמרת שהוא ירד מהפרק אז זה לא משנה.

אחד המכשירים הפופולארים בארץ הוא s1 שהוא מכשיר דגל לשעבר ולהמון המון אנשים יש אותו. אני לא כלכך מכיר מכשירים קטנים כי יש לכל מי שאני מכיר בעיקר את הגדולים. מסכים גדולים קל יותר לשבור אבל קל יותר להקליד עליהם. טוב זה תלוי איך אתה מקליד אני יכול להקליד ב swype די מהר עם הבוהן כשאני מחזיק את המכשיר באותה יד (עדיין יש לי ידיים די גדולות אני 187 ס"מ) .

בהתחשב בעובדה שהיה לי מספיק זמן להתנסות בהקלה על מסך קטן (לנוקיה 5800 יש מסך 3.2) אני חושב שאסתדר עם המסך של הHTC DESIRE S.

ותודה על הטיפ של החנויות, לא ידעתי שעושים דברים כאלה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותודה על הטיפ של החנויות, לא ידעתי שעושים דברים כאלה :o

אתה כבר תראה!!

אני עמדתי שם פעם סתם כדי לראות איך המוכרים- ולתיירים שלא מבינים כלום ניסו למכור כרטיסי פשוטים במחיר פי 3 ופי 4 מהמקובל ומהנורמלי שניתן למצוא ברשתות מקומיות נורמליות כמו BEST BUY או WALMART וכו... יש שם הרבה מאוד נוכלים- אני פשוט לא סומך על חנויות ללא מוניטין טוב וידוע.. אז פשוט תזהר ותבדוק... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ לדלת פתוחה, אבל אתה מאמין שעדיף את ה-U מאשר את ה-One v? בהנחה שעצם היותו של הראשון כפול ליבה לא משנה הרבה כי גם ככה לא יעשה איתו שום דבר מיוחד. ל- מסך מעט גדול יותר וממשק מלא בעברית. אשמח לדעתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשני המכשירים יש מפרט דומה מאוד וההבדלים ספורים.

המסך של ה-V בגודל 3.7" לעומת ה-U בגודל 3.5". לשני המכשירים יש 4GB זיכרון, אך ל-U אין חריץ SD, דבר שעלול להיות בעייתי. ה-V מריץ ICS, בעוד ה- U עדיין ממתין לעדכון. הסוללה של ה-V גדולה יותר.

ועכשיו לחלק המעניין-

ה-U רץ על U8500 כפול ליבה במהירות 1GHZ (מתוצרת אריקסון) בעוד ה-V רץ על MSM8255 חד ליבתי במהירות 1GHZ (מתוצרת קוואלקום). זו תהיה הנחה סבירה להניח שהמעבד כפול הליבה חזק יותר, אך אם יש משהו שלמדנו ממעבדי ה-Krait של קוואלקום, הוא שמספר הליבות לא קובע. ה-One S (שרץ על MSM8260A בעל שתי ליבות) בפועל חזק יותר (או שההבדל זניח) מה-One X (שרץ על 3 מרובע ליבות).

לא הצלחתי למצוא באנצ'מרקים או השוואות של ה-U8500, ולכן אין לי תשובה בנוגע למי חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקצר לך תהליכים

ה one v הוא לא krait, אלא A8.

ה novathor ב U אוכל לארוחת בוקר את חד הליבה הקוואלקומי הותיק של ה one v.

הסיבה היחידה להעדיף את ה one v היא הרחבת הזיכרון. וגם בעניין הזה, יש עוד לא מעט מכשירים שאפשר להציע כנגד ה one v, פשוט עם מסכי 3.7-4", ולא 3.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה חשובה:

בגרסה הנוכחית 2.3, יש בעיה עם התצוגה של העברית (כותרות הפוכות בג'ימייל ובמספרים הפוכים בהודעות), וצריך לפרוץ את המכשיר ולהחליף גרסה כדי לתקן את זה.

בגרסה 4 הבעיה נפתרה, אבל כרגע לא ברור מתי היא תגיע (כרגע הדיבורים על עוד כחודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיזייר S? תלוי באיזה מחיר, מדובר במכשיר כבר מיושן למדי.

כפי הנראה 350 דולר, אולי פחות כי אני קונה בקיץ בארה"ב.

והוא אולי מיושן - אבל הONE V נראה מאוד חלש לעומתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...