המלצות בנוגע למכשיר עד 1800 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות בנוגע למכשיר עד 1800 ש"ח

anuekr

Recommended Posts

אהלן,

אני צריך לשדרג את המכשיר שלי דיי דחוף (נוקיה 5800 שבקושי עובד, טוב - המסך לא עובד אז אני מניח שזה נכנס לקטגוריה של "לא עובד") בכל מקרה, התקציב שלי הוא 1800 ש"ח (עד 2000 גג), ואני צריך מכשיר דיי רגיל, כלומר - אין לי דרישות מיוחדות כלשהן רק שהוא יהיה עמיד, וזה למה שמתי עין על הדיפיי פלוס, הבנתי שחוץ מהחספוס שלו הוא סמארטפון דיי מוצלח (ביחס לטווח מחירים).

מה שחשוב לי זה שיהיה לו נגן מוזיקה טוב, מהיר (עם יכולת להציג פלאש), שלא יקרטע במולטי - טאסקינג, ושיהיה לו ממשק נוח בתפריטי הבית.

הבנתי שכל אלה ממולאים בתכל'ס בדיפיי פלוס, אבל רק רציתי לוודא - אולי יש מכשירים יותר טובים שיתאימו לי?

תודה מראש!

נ.ב: מערכת הפעלה לא כל כך חשובה לי אבל אל תציעו לי אייפונים, הכוונה שלא אכפת לי אם זה או משהו של סוני אריקסון או משהו מוצלח יותר של ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אופציה באמת להוסיף קצת, אז הhtc sensation, מכשיר דו ליבתי שיותר מתקדם מהDEFY.

עם קצת שינויי תוכנה הוא הופך לsensation xe (תוסף הביטס ומעבד ב1.5), מומלץ לקנות ב10$ סוללה עם נפח גדול יותר.

אין לו איזשהם תכונות מיוחדות של עמידות, עם כל סמארטפון צריך להיזהר (מומלץ לשים קייס), אולי אז כדאי לשקול לא אנדרואיד אלא איזה נוקיה עם מערכת פשוטה יותר

נ.ב. עוד אופציה מעניינת זה הse s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אופציה באמת להוסיף קצת, אז הhtc sensation, מכשיר דו ליבתי שיותר מתקדם מהDEFY.

עם קצת שינויי תוכנה הוא הופך לsensation xe (תוסף הביטס ומעבד ב1.5), מומלץ לקנות ב10$ סוללה עם נפח גדול יותר.

אין לו איזשהם תכונות מיוחדות של עמידות, עם כל סמארטפון צריך להיזהר (מומלץ לשים קייס), אולי אז כדאי לשקול לא אנדרואיד אלא איזה נוקיה עם מערכת פשוטה יותר

נ.ב. עוד אופציה מעניינת זה הse s

לצערי 2000 זה הגג של הגג (אני בכלל חשבתי על 1500, ואז חשבתי שאולי יש טעם להוסיף עוד איזה 200 300 ש"ח ולא לפספס מכשיר ממש טוב...

ולגבי מערכת הפעלה פשוטה יותר - אני מניח שהייתי צריך לציין שאנדרואיד הוא כן העדפה, העניין הוא שעד כמה שאני הבנתי כבר לא באמת תומכים כמו שצריך בפלאפונים של נוקיה, הכוונה לתוכנות, משחקים וכו'. ולאנרואיד כפי הנראה לא חסרה תמיכה..

יש אולי מכשיר אחר של מתחת ל2000 ששווה קניה?

ולגבי העמידות - אני יודע שצריך לנהוג בזהירות, אבל פשוט יש לי שתי ידיים שמאליות עם פלאפונים, זה למה חשבתי על הדיפיי - יש לך ניסיון איתו?

בתכלס השאלה שלי היא אם הדיפיי ימלא את הדרישות שלי, ואם לא, אז אם יש מכשיר מתחת ל2000 ש"ח שכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות להזמין מחו"ל אתה יכול למצוא One V בכ-1200 ש"ח ללא מיסים או משהו כמו 1650 עם מיסים מלאים (תלוי אם תתפס במכס, ואם כן אם תשלם 16% מע"מ או מע"מ ומכס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיפיי קצת בעייתי (נזנח ע"י , וה+ לא פפולארי מבחינת קהילת פיתוח), למרות שלפי מה שאני זוכר אפשר להתקין CM ואז הוא הופך לסביר (גרסה שלא קשורה למוטורולה, שהגרסה שלה ממש לא משהו)

בקשר לHTCים ולסוני אריקסון ואחרים אגיב לך מחר ביתר אריכות, לפחות אלו מכשירים עם גרסת ICS אז עדיין יש להם אויר לנשימה

ואכן אם אתה מוכן להזמין מחול כדי לחסוך עלויות זה יכול לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, גם לי יש 5800 מעפן, מתפקד לבנתיים ,ב"ה...

שמתי עין על הסוני ארק S בהתחלה, בסביבות ה1800 בזאפ... לא רע מבחינת נתונים ויכולות, אבל חד ליבתי!

לגבי דו- המחירים גדלים. גם אני מחפש משהו דומה רק שרציתי משהו בסגנון 400$ מחו"ל...

שיהיה בהצלחה, ואם תמצא דיל טוב... אנא דווח בהתאם :P

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_arc_s-4134.php

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=806963

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות :)

בכנות, לא מזיז לי בכלל אם זה חד ליבתי או דו ליבתי, מה שמשנה לי הוא שהם יעבדו כמו שצריך, אני פחות מסתכל על ההבדלים ביניהם לבין פלאפונים יקרים יותר מהסיבה הפשוטה שהתקציב שלי קבוע ואני לא הולך להעלות אותו.

לגבי חו"ל - אני טס לארה"ב בקיץ אז זה מאוד אפשרי, אבל הדבר היחיד שמטריד אותי הוא ששלא יהיה לי ביטוח אם משהו יקרה לאלאפון שבוע אחרי שקניתי אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חו"ל - אני טס לארה"ב בקיץ אז זה מאוד אפשרי, אבל הדבר היחיד שמטריד אותי הוא ששלא יהיה לי ביטוח אם משהו יקרה לאלאפון שבוע אחרי שקניתי אותו..

אם כך, ואני מניח שאתה נוסע ללפחות חודש- תזמין לך מניואגג [אם יש להם דיל, ונראה לי לא מקבלים כרטיס אשראי ישראלי] או מאמזון [עדיף בהחלט בגלל שמקבלים אשראי, ושירות הלקוחות שלהם מצוייין, כולל החזרות, בד"כ]- תזמין מראש לתאריך בו תגיע + כמה ימים, שחק בטלפון לפחות שבוע שבועיים ואם הכל טוב תבוא איתו... מה שכן, תוך כדי טיול אולי לא יהיה לך זמן להתעסק ולבדוק ת'טלפון וכו... הארק S שציינתי אמור להיות לא רע בכלל!!! ושמתי עליו עין לפני שבועיים כשהיה במכירה ב320$ בניואגג... ןיש לך גם חברה של סמסונג [למשל S או S+] במחירים כמו 350$ +\- אבל כן- לקנות מחו"ל זה סיכון בקטע של האחריות, וחסכון של כ30% בקטע של המחיר, לשיקולך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה בעולם להזמין מניואג.

או מאמזון או מאקספנסיס, המחירים זולים והמשלוח מהיר. 1800 שקל זה כרגע 450$, התקציב הזה מאפשר גלקסי S2, גלקסי נקסוס, סנסיישן, ועוד הרבה דברים מעניינים.

אחריות זה שטויות במיץ, אם המכשיר יוצא מהקופסה תקין, הסיכוי שתהיה תקלת חומרה בלי שיגרם למכשיר נזק פיזי אפסי. בעיות תוכנה אפשר לפתור בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי היום סיבוב קטן בין החנויות, והבנתי שאין לי מה לחפש עם המוטורולה כך שהוא יורד מהפרק, המליצו לי הרבה על הדגמים המרובים של גלאקסי אייס, מה אתם אומרים עליו? וגם שמתי עין על ה- Desire S, מה אתם אומרים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה בעולם להזמין מניואג.

או מאמזון או מאקספנסיס, המחירים זולים והמשלוח מהיר. 1800 שקל זה כרגע 450$, התקציב הזה מאפשר גלקסי S2, גלקסי נקסוס, סנסיישן, ועוד הרבה דברים מעניינים.

אחריות זה שטויות במיץ, אם המכשיר יוצא מהקופסה תקין, הסיכוי שתהיה תקלת חומרה בלי שיגרם למכשיר נזק פיזי אפסי. בעיות תוכנה אפשר לפתור בבית.

"אין סיבה בעולם" ? ? לא הבנתי, אתה מתנגד או לא, ואם כן למה?

לגבי אחריות... אני שמח לשמוע את מה שאמרת על זה... אבל עדיין לא יודע אם הייתי קורא לזה שטויות במיץ- מקווה שאתה צודק דווקא...

עשיתי היום סיבוב קטן בין החנויות, והבנתי שאין לי מה לחפש עם המוטורולה כך שהוא יורד מהפרק, המליצו לי הרבה על הדגמים המרובים של גלאקסי אייס, מה אתם אומרים עליו? וגם שמתי עין על ה- Desire S, מה אתם אומרים עליו?

אחרי שנתיים עם 5800 בעצמי- לא בא לך ממש מכשיר עם לפחות 4" מסך? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הdesire s, בגדול מכשיר טוב, קהילת פיתוח במצב סביר ועדכון לICS מעבר לפינה ויש לו יתרון של קוטן וזמן גדול מהממוצע.

קצת קשה להמליץ עליו בלב שלם בגלל שהוא עולה 1800 ש"ח ובתמורה אתה מקבל מכשיר חד ליבתי 1GHZ בן שנה שמראש יועד לשוק בינוני (לפי הגדרת HTC).

יש לHTC עוד מכשיר וזה הHTC ONE V, שלו יש מספר חסרונות על הDESIRE S (גודל, , RAM) אבל יתרונות של אורך חיים (צעיר בשנה), מסך וזכרון פנימי (מצד אחר הDESIRE S מגיע עם כרטיס 8 ג'יגה).

המכשיר זז חלק ואני מרוצה

אפשר לחשוב על להזמין מבריטניה- clove.co.uk, hantec.co.uk. אתה תקבל אחריות שנתיים על המכשיר (הם ממש נחמדים ואפילו עזרו לי למרות שאת המכשיר שלי הבאתי מהתחת בערך) והם עולים כ200 פאונד (ואם תיתפס במכס עוד 16% או 33%)

את האייס לא היתי שוקל

תבדוק את הסוני אריקסון שדובר עליו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :)

לגבי הדיזייר אס - אם אני קונה אותו בארה"ב, הוא שווה את זה? (350 דולר פעם אחרונה שבדקתי) אני לא מזמין אותו לארץ אלא ממש קונה אותו שם פיזית כך שמכס ומשלוח יוצאים מהעניין. לגבי עברית - אני אוכל לקנות מקלדת בעברית או משהו שיסדר לי את העברית במכשיר בלי להתעסק עם התוכנה? (אני לא צריך שכל המערכת תהיה בעברית, רק שאוכל לכתוב בעברית).

ואם בכל זאת לדבר על הדיזייר אס, מה אתה אומר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ..

אם זה היתי אני אז כן היתי קונה אותו, כי אני אוהב את זה שהוא קטן ואני לא צריך את הכוח של כפולי הליבה, אני קניתי ב450-500$ לפני שנה בדיוק, אז המחיר לא כזה ירד.

מקלדת בעברית זה משהו שמורידים חינם מהחנות אפליקציות, מהשערות חצי מבוססות שלי גם תפריטים מלאים בעברית יהיו זמינים בקרוב מאוד (רשמי ובחינם).

מה דעתך על s? או הsony xpreia u

ובקיץ בטח גם ה one v יעלה אותו דבר ואולי גם פחות

נ.ב. בקשר ללהתעסק עם התוכנה- זה תמיד רעיון טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הARC S נראה מאוד מעניין, אבל דבר אחד שמפריע לי הוא הגודל הענק שלו, החזקתי אותו ביד וזה הרגיש לי כאילו אני מחזיק ביד אחת (טוב, אולי קצת הגזמתי) וזה לגמרי דיל ברייקר בשבילי, אני נוהג לשים את הפלאפון בכיס ובהתחשב בעובדה שאני גם אקנה לו כיסוי זה יהיה מאודל א נוח בכיס וביד. חוץ מזה? הוא נראה מאוד מוצלח.

לגבי ה ONE V, אני אבדוק עליו, גם כן נראה מעניין - אבל החסרונות שלו לעומת הדיזייר אס קצת מרתיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...