טמפרטורה גבוה XFX HD 7970 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוה XFX HD 7970

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

לא קראת את התגובה שלי?

יש לי כרטיס עם אותו גוף קירור כמו שלך והייתה לי בעיה יותר גרועה ממך, אני הגעתי ל-100 מעלות במתח 1.2V. תפרק את הקירור, נקה את המשחה מהצ'יפ ומגוף הקירור עם אלכוהול 90 אחוז או יותר, שים נקודה של משחה טרמית על הצ'יפ, סגור עליו את הקירור ושלום על .

סתם לידע כללי כי פעם ביררתי את זה

ברגע שאתה מפרק את הגוף להחליף משחה זה מבטל את האחריות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Tzach_n על תנסה להיות חכם שלא צריך אני לא רוצה לפרק את הקרור ולאבד את האחרית על הכרטיס והם יש לך אתו כרטיס אתה צריל לדעת שזה לא קרור רגיל הוא עובד בשיטה שונה יש לו תא אדויי וצריך לדעת איך לפרק ולהכיב אתו בחזרה בלי שהייה נזק כי זה מורכב יותר כניראה אין לך כרטיס כמו שלי תירשום פה את הדגם של הכרטיס שלך וניראה עם זה אתו כרטיס כי זה כרטיס שלא נימכר בארץ זואת מהדורה מיוחדת לשוק האמרקאי

bneli כמה שאתה צודק אנשים חכמים על חשבון אחרים ונותנים לפעמים עצות בלי לחשוב הוא עצות שהם לא היו עושים אותם העיקר להראות שהם כחמים וזה עושה להם רק נזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא מבטל את האחריות של הכרטיס במקרה של , לא הייתי פותח אותו אם זה היה מבטל תאמין לי שאני יותר קפדן ממך בקטע הזה. הם באתר שלהם אפילו כותבים שבמקרה וצריך לרענן את המשחה צריך ליצור איתם קשר להסברים איך לעשות את זה ביררתי. ופותח הדיון אני יודע שהכרטיס לא נמכר בארץ גם שלי נקנה בחו״ל והדגם שלי זה 7950 Black Edition double Dissipation כמו שלך בדיוק רק שלך הוא 7970. תעשה מה שאתה רוצה אני אומר לך שפירקתי את הקירור החלפתי את המשחה וזה פתר לי את הבעיה, רוצה לשרוף את הכרטיס? סבבה... הטמפרטורה שלך לא תרד היא תישאר אותו דבר אלא אם כן תחליף את המשחה, אני עשיתי בירור בנושא וקראתי בפורומים באינטרנט ולהרבה אנשים הייתה את הבעיה הזו וכולם פתרו אותה על ידי החלפת משחה. אל תצפה לישועה מהם כי קיבלתי מהם מייל שהם לא ממליצים להרים מתח באוברקלוק ואמרו לי ליצור קשר עם הספק לממש אחריות. הפתרון שלך הוא במשחה הטרמית נקודה.

והפירוק שלו לא יותר מורכב ולא שום דבר סך הכל מפרקים כמה ברגים ומרימים אותו מהכרטיס זה לוקח בדיוק 5 דקות, אין קליפסים או כלום רק ברגים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crt תמשיך להגיד כלום ורק לרדת פה על חברי הפרום בזמן האחרון יש מלא גולשים באתר שרק מחפשים את השללי ומחפשים אקשן ומלחמות ומי לא בסדר רק הם חושבים שהם ציצית שכולה תכלת והם ממש לא בזמן האחרון אנשים מתנהגים פה כמו באתר XFP למי שאין מה להגיד שלא יגיד מי שרוצה לעזור שיעזור אנשים נהיו פה חסרי סבלנות ומחפשים רק מי פחות טוב מהם מספיק וחופרים רק כדי להגיד על מי שהם רוצים שהוא לא בסדר וכול מני תירוצים די זה לא רק בדיונים שלי יש פה מלא חוסר רגשות לפתחי הדיון במיוחד אצל הוותקים פה שרוצים בכול מחיר להראות שהם יותר טובים תפסקו את ההתנהגות הנלוזה הזות

והכי מעצבן אתי המצב שאנשים גונבים ומתלבשים על דיון של משהוא אחר כאלו היה שלהם דוגמא הדיון על KSP

ובלי מלחמות ובלגנים בבקשה קצת תרבות דיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crt תמשיך להגיד כלום ורק לרדת פה על חברי הפרום בזמן האחרון יש מלא גולשים באתר שרק מחפשים את השללי ומחפשים אקשן ומלחמות ומי לא בסדר רק הם חושבים שהם ציצית שכולה תכלת והם ממש לא בזמן האחרון אנשים מתנהגים פה כמו באתר XFP למי שאין מה להגיד שלא יגיד מי שרוצה לעזור שיעזור אנשים נהיו פה חסרי סבלנות ומחפשים רק מי פחות טוב מהם מספיק וחופרים רק כדי להגיד על מי שהם רוצים שהוא לא בסדר וכול מני תירוצים די זה לא רק בדיונים שלי יש פה מלא חוסר רגשות לפתחי הדיון במיוחד אצל הוותקים פה שרוצים בכול מחיר להראות שהם יותר טובים תפסקו את ההתנהגות הנלוזה הזות

והכי מעצבן אתי המצב שאנשים גונבים ומתלבשים על דיון של משהוא אחר כאלו היה שלהם דוגמא הדיון על KSP

ובלי מלחמות ובלגנים בבקשה קצת תרבות דיון

נתתי לך תגובה מתורבתת ומנומסת איך לפתור את הבעיה שלך ואתה בוחר להמשיך להתעלם, הטמפרטורה של הכרטיס שלך לא תרד משימוש בתוכנה אחרת או בדיקה אחרת, זה מה שהיא, אם אתה רוצה לפתור את הבעיה, תעשה מה שאמרתי לך. וזה לא יבטל לך את האחריות, XFX לא מבטלים אחריות על פירוק גוף קירור, רוצה הוכחה? בבקשה, מהאתר של XFX:

In more cases or when a card is many years old the thermal paste

between the heatsink and GPU may stop being as effective as when the card

was new. You may need to remove the cooler and clean debris from the

heatsink from the inside and replace the thermal paste. It is recommended

that you contact our support team before removing the cooler on any video

card to allow us to give you any information on removing the cooler.

אם זה היה מבטל את האחריות, הם לא היו כותבים באתר לפנות אליהם לקבלת הנחיות לפירוק הקירור. וכמו שאמרתי לך כל מה שצריך לעשות זה לפרק ברגים ולהרים את הקירור מהכרטיס. ואל תתפס פה לקטע שהם כותבים שזה רלוונטי רק לכרטיסים ישנים, זה יכול לקרות גם בכרטיס חדש במקרה ולא מרחו טוב את המשחה.

אם גם לזה אתה לא רוצה להקשיב, אני לא יכול לעזור לך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה לא ידעתי שבXFX הדברים עובדים אחרת

לי יש את הasus hd7950 directcu ii top ואני יודע שאם אני מפרק את הכרטיס הלכה לי האחריות :kopfpatsch:

יפה שבXFX חשבו על זה.. כל הכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין את העקשנות שלך , אם בכלל אפשר לקרוא לזה ככה .

נכנסתי לפה שוב וחשבתי שאני אראה איזו שהיא התקדמות מצידך , שתקבל איזו המלצה מהאנשים ולראות אולי איזה פתרון עקב כך לבעיה שלך , אבל לא ! , אני רואה שאתה ממש ממשיך לעשות פה צחוק מכולנו !!!

תגיד , מה אתה רוצה ?! , בדיקת מאמץ נורמלית כמן שהמליצו לך אתה מסרב לעשות , פירוק גוף הקירור ומריחת משחה חדשה כמו שהמליצו לך , גם בנוסף לעובדות שהביאו לך שזה לא פוגע באחריות הכרטיס הספציפי שלך , גם את זה אתה מסרב לעשות !

אז מה אתה רוצה מאיתנו ?! , אולי שנבוא כולנו אליך הביתה ונעשה ביחד פוווו על הכרטיס שלך בכדי שהטמפרוטורות שלו ירדו ואז תיהיה מרוצה !

איפה מנהל הפורום ? , תנעל בבקשה את הנושא הזה כי הבנאדם הוא האמא של הטרול ועושה פה צחוק מכולם ! פשוט אין כבר הסבר אחר לדיון הזה !

כמה זה עוד יכול להימשך-הדיון הזה ללא מוצא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...